Antonio Di Natale
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ Włochy
| 🎂 | Data urodzenia | 12.10.1977 (48 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Napoli, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 170 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2016 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Udinese Calcio | 12 | 468 | 227 | 73 |
| FC Empoli | 7 | 189 | 55 | 7 |
| AC Viareggio | 1 | 25 | 12 | 0 |
| Iperzola | 1 | 35 | 8 | 0 |
| Varese FC | 1 | 4 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie A |
458 | 209 | 68 |
32 | 3 | 3 189 |
| Serie B |
107 | 31 | 0 |
5 | 1 | 640 |
| Italy Cup |
51 | 25 | 5 |
2 | 0 | 1 735 |
| Serie C2 - A |
25 | 12 | 0 |
0 | 0 | 174 |
| Europa League |
12 | 7 | 1 |
1 | 0 | 179 |
| Serie C2 - B |
33 | 6 | 0 |
0 | 0 | 431 |
| UEFA Cup |
13 | 4 | 1 |
0 | 0 | 309 |
| Champions League |
6 | 3 | 2 |
0 | 0 | 119 |
| Play-off/out Lega Pro 2 |
2 | 2 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Europa League Qualifying |
4 | 2 | 2 |
0 | 0 | 161 |
| Champions League Qu. |
6 | 1 | 1 |
3 | 0 | 180 |
| Serie C1 - A |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie A — 209G / 458M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Udinese Calcio |
29 | 2 |
4 | 0 |
574 |
| 14/15 | Udinese Calcio |
33 | 14 |
7 | 4 |
170 |
| 13/14 | Udinese Calcio |
34 | 17 |
0 | 1 |
142 |
| 12/13 | Udinese Calcio |
35 | 23 |
4 | 4 |
118 |
| 11/12 | Udinese Calcio |
36 | 23 |
8 | 2 |
133 |
| 10/11 | Udinese Calcio |
36 | 28 |
6 | 3 |
105 |
| 09/10 | Udinese Calcio |
35 | 29 |
6 | 6 |
104 |
| 08/09 | Udinese Calcio |
22 | 12 |
4 | 3 |
113 |
| 07/08 | Udinese Calcio |
36 | 17 |
8 | 3 |
180 |
| 06/07 | Udinese Calcio |
31 | 11 |
8 | 2 |
233 |
| 05/06 | Udinese Calcio |
36 | 8 |
6 | 1 |
311 |
| 04/05 | Udinese Calcio |
34 | 7 |
1 | 0 |
292 |
| 03/04 | FC Empoli |
33 | 5 |
3 | 2 |
563 |
| 02/03 | FC Empoli |
28 | 13 |
3 | 1 |
151 |
Serie B — 31G / 107M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | FC Empoli |
31 | 6 |
0 | 1 |
178 |
| 96/97 | FC Empoli |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | FC Empoli |
39 | 16 |
0 | 2 |
200 |
| 00/01 | FC Empoli |
35 | 9 |
0 | 2 |
262 |
Italy Cup — 25G / 51M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | FC Empoli |
6 | 1 |
0 | 0 |
215 |
| 15/16 | Udinese Calcio |
2 | 2 |
1 | 0 |
75 |
| 14/15 | Udinese Calcio |
3 | 4 |
0 | 0 |
20 |
| 13/14 | Udinese Calcio |
3 | 1 |
0 | 1 |
170 |
| 12/13 | Udinese Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Udinese Calcio |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Udinese Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Udinese Calcio |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Udinese Calcio |
1 | 1 |
0 | 0 |
120 |
| 07/08 | Udinese Calcio |
2 | 1 |
0 | 0 |
73 |
| 06/07 | Udinese Calcio |
2 | 2 |
0 | 0 |
61 |
| 05/06 | Udinese Calcio |
4 | 3 |
2 | 0 |
80 |
| 04/05 | Udinese Calcio |
6 | 4 |
1 | 0 |
71 |
| 04/05 | FC Empoli |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | FC Empoli |
2 | 1 |
0 | 0 |
118 |
| 02/03 | FC Empoli |
5 | 1 |
0 | 1 |
323 |
| 01/02 | FC Empoli |
4 | 2 |
1 | 0 |
105 |
| 00/01 | FC Empoli |
3 | 1 |
0 | 0 |
214 |
Serie C2 - A — 12G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | AC Viareggio |
25 | 12 |
0 | 0 |
174 |
Europa League — 7G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Udinese Calcio |
6 | 3 |
1 | 1 |
115 |
| 11/12 | Udinese Calcio |
6 | 4 |
0 | 0 |
64 |
Serie C2 - B — 6G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 97/98 | Iperzola |
33 | 6 |
0 | 0 |
431 |
UEFA Cup — 4G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Udinese Calcio |
9 | 3 |
1 | 0 |
187 |
| 05/06 | Udinese Calcio |
2 | 1 |
0 | 0 |
122 |
| 04/05 | Udinese Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 3G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Udinese Calcio |
6 | 3 |
2 | 0 |
119 |
Play-off/out Lega Pro 2 — 2G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 97/98 | Iperzola |
2 | 2 |
0 | 0 |
90 |
Europa League Qualifying — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Udinese Calcio |
4 | 2 |
2 | 0 |
161 |
Champions League Qu. — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Udinese Calcio |
2 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 11/12 | Udinese Calcio |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 05/06 | Udinese Calcio |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Serie C1 - A — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | Varese FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
42 meczów, 11 goli
Nr koszulki: 11
Były kadrowicz
Historia kontuzji (11)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 15/16 |
Strain in the thigh and gluteal muscles |
03.04.2016 |
12.05.2016 |
40 |
7 |
| 15/16 |
Uraz uda (dwugłowy) |
18.01.2016 |
25.01.2016 |
8 |
1 |
| 15/16 |
Muscle fatigue |
02.11.2015 |
09.11.2015 |
8 |
1 |
| 13/14 |
Knee problems |
26.04.2014 |
29.04.2014 |
4 |
1 |
| 13/14 |
Uraz kolana |
31.03.2014 |
12.04.2014 |
13 |
2 |
| 13/14 |
Muscle fatigue |
06.12.2013 |
15.12.2013 |
10 |
2 |
| 13/14 |
Uraz mechaniczny |
03.11.2013 |
16.11.2013 |
14 |
3 |
| 12/13 |
Problemy mięśniowe |
12.05.2013 |
19.05.2013 |
8 |
2 |
| 11/12 |
Uraz stopy |
12.02.2012 |
25.02.2012 |
14 |
3 |
| 10/11 |
unknown injury |
08.11.2010 |
13.11.2010 |
6 |
1 |
| 08/09 |
unknown injury |
28.03.2009 |
30.07.2009 |
125 |
17 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Udinese |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 04/05 |
31.08.2004 |
FC Empoli |
→ |
Udinese |
Transfer |
— |
| 99/00 |
01.07.1999 |
Viareggio |
→ |
FC Empoli |
Transfer |
— |
| 98/99 |
01.07.1998 |
Varese |
→ |
Viareggio |
Transfer |
— |
| 97/98 |
01.01.1998 |
Iperzola |
→ |
Varese |
Transfer |
— |
| 97/98 |
01.07.1997 |
FC Empoli |
→ |
Iperzola |
Transfer |
— |
| 96/97 |
01.07.1996 |
Empoli U19 |
→ |
FC Empoli |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Antonio Di Natale?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.