Antonio Pérez
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Antonio Pérez Delgadillo |
| 🎂 | Data urodzenia | 15.04.1978 (48 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Guadalajara, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 183 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2014 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Atlas Guadalajara | 7 | 145 | 0 | 0 |
| CF Atlante | 4 | 85 | 0 | 0 |
| Chiapas FC (- 2017) | 1 | 22 | 0 | 0 |
| Jaguares de Chiapas U20 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Querétaro FC U20 | 1 | 10 | 0 | 0 |
| Querétaro FC | 1 | 4 | 0 | 0 |
| CF Atlante U20 | 3 | 15 | 0 | 0 |
| Mérida FC | 1 | 10 | 0 | 0 |
| Club León FC | 3 | 60 | 0 | 0 |
| CF Atlante UTN | 1 | 17 | 0 | 0 |
| Club Potros Chetumal | 1 | 14 | 0 | 0 |
| Académicos de Atlas | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Nacional Tijuana | 1 | 5 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Primera Invierno |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera Verano |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Clausura |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Copa MX Clausura |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
17 | 0 | 0 |
5 | 0 | 1 530 |
| Liga MX Apertura |
23 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Copa MX Apertura |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 776 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
14 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 260 |
| Primera Clausura |
90 | 0 | 0 |
10 | 0 | 4 361 |
| Primera Apertura |
97 | 0 | 0 |
6 | 0 | 2 610 |
| Liguilla Clausura |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Ascenso Clausura |
26 | 0 | 0 |
8 | 0 | 2 340 |
| Liguilla Asc. Cl |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Liguilla Asc. Ap |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 90 |
| Ascenso Apertura |
16 | 0 | 0 |
7 | 0 | 1 440 |
| Prim. A Clausura |
29 | 0 | 0 |
6 | 0 | 1 530 |
| Liguilla Pr.A Ap |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera A Apert. |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera A Final |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Pr.A Cl |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Apertura |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Primera A Verano |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 450 |
📋 Szczegóły per sezon
Primera Invierno — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Atlas Guadalajara |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Verano — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | Atlas Guadalajara |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | CF Atlante |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Chiapas FC (- 2017) |
8 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Copa MX Clausura — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Chiapas FC (- 2017) |
4 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 12/13 | Querétaro FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Jaguares de... |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 12/13 | Querétaro FC U20 |
10 | 0 |
0 | 3 |
900 |
| 11/12 | CF Atlante U20 |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Liga MX Apertura — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Chiapas FC (- 2017) |
6 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | CF Atlante |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Chiapas FC (- 2017) |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 12/13 | CF Atlante |
6 | 0 |
0 | 0 |
506 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Jaguares de... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 12/13 | CF Atlante U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 11/12 | CF Atlante U20 |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 10/11 | CF Atlante U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Primera Clausura — 0G / 90M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CF Atlante |
17 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 10/11 | CF Atlante |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Atlas Guadalajara |
17 | 0 |
0 | 2 |
581 |
| 05/06 | Atlas Guadalajara |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 440 |
| 04/05 | Atlas Guadalajara |
17 | 0 |
0 | 4 |
1 530 |
| 03/04 | Atlas Guadalajara |
15 | 0 |
0 | 1 |
540 |
Primera Apertura — 0G / 97M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CF Atlante |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | CF Atlante |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Atlas Guadalajara |
9 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 06/07 | Atlas Guadalajara |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Atlas Guadalajara |
17 | 0 |
0 | 3 |
990 |
| 04/05 | Atlas Guadalajara |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 03/04 | Atlas Guadalajara |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CF Atlante |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Atlas Guadalajara |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 03/04 | Atlas Guadalajara |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso Clausura — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Mérida FC |
10 | 0 |
0 | 5 |
900 |
| 09/10 | Club León FC |
16 | 0 |
0 | 3 |
1 440 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Club León FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF Atlante UTN |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
Ascenso Apertura — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF Atlante UTN |
16 | 0 |
0 | 7 |
1 440 |
Prim. A Clausura — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Club Potros Chetumal |
14 | 0 |
0 | 4 |
720 |
| 07/08 | Club León FC |
14 | 0 |
0 | 2 |
720 |
| 06/07 | Académicos de Atlas |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liguilla Pr.A Ap — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera A Apert. — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Club León FC |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera A Final — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Pr.A Cl — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Club León FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Atlas Guadalajara |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | Atlas Guadalajara |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Primera A Verano — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 02/03 | Nacional Tijuana |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Chiapas FC |
→ |
Retired |
Transfer |
200k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Querétaro FC |
→ |
Chiapas FC |
Transfer |
200k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Atlante |
→ |
Querétaro FC |
Transfer |
200k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
León |
→ |
Atlante |
Transfer |
125k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Atlante UTN |
→ |
León |
Transfer |
125k € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
León |
→ |
Potros Chetumal |
Transfer |
125k € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Atlas |
→ |
León |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.01.2004 |
Atlas II |
→ |
Atlas |
Transfer |
— |
| 02/03 |
30.06.2003 |
Nacional Tij. |
→ |
Atlas II |
Powrót z wyp. |
— |
| 02/03 |
01.01.2003 |
Atlas II |
→ |
Nacional Tij. |
Wypożyczenie |
— |
| 97/98 |
01.01.1998 |
Atlas U20 |
→ |
Atlas II |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Antonio Pérez?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.