Antony Iannarilli
⚽ Bramkarz 🏟️ US Avellino 1912 🏳️ Włochy
| 🎂 | Data urodzenia | 17.12.1990 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Alatri, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 186 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | US Avellino 1912 |
| 📅 | Dołączył | 04.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | Gio’sport |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| US Avellino 1912 | 2 | 43 | 0 | 0 |
| Ternana Calcio | 6 | 231 | 0 | 1 |
| AS Viterbese Castrense | 2 | 92 | 0 | 0 |
| US Pistoiese 1921 | 1 | 37 | 0 | 0 |
| AS Gubbio 1910 | 1 | 42 | 0 | 0 |
| US Salernitana 1919 | 2 | 61 | 0 | 0 |
| Salerno Calcio | 1 | 8 | 0 | 0 |
| AC Isola Liri | 1 | 26 | 0 | 0 |
| Lazio U19 | 3 | 52 | 0 | 0 |
| SS Lazio | 1 | 4 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie B |
109 | 0 | 1 |
9 | 0 | 9 720 |
| Italy Cup |
12 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 140 |
| Superc. Serie C |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Serie C-C |
63 | 0 | 0 |
3 | 0 | 4 680 |
| Coppa Serie C |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Serie B Play-out |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Serie C - C |
33 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 970 |
| Playoff Serie C |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Serie C-B |
38 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 240 |
| PlayOff Lega Pro |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 630 |
| Serie C-A |
36 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 240 |
| Lega Pro A |
37 | 0 | 0 |
3 | 0 | 3 240 |
| Coppa Lega Pro |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Lega Pro B |
72 | 0 | 0 |
1 | 0 | 6 480 |
| PlayOut Lega Pro |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Lega Pro 1 - B |
25 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 260 |
| Lega Pro 2 - B |
26 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 255 |
| Serie D - G |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 634 |
| Lega Pro 2 - C |
26 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 080 |
| Primavera Fase Finale |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Serie A |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primavera C |
36 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 782 |
| Viareggio Cup |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 480 |
| Europa League |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie B — 0G / 109M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | US Avellino 1912 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | Ternana Calcio |
33 | 0 |
0 | 2 |
2 880 |
| 22/23 | Ternana Calcio |
38 | 0 |
1 | 3 |
3 420 |
| 21/22 | Ternana Calcio |
36 | 0 |
0 | 4 |
3 240 |
Italy Cup — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | US Avellino 1912 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 24/25 | US Avellino 1912 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | Ternana Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Ternana Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Ternana Calcio |
2 | 0 |
0 | 1 |
210 |
| 20/21 | Ternana Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Ternana Calcio |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 13/14 | US Salernitana 1919 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Superc. Serie C — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | US Avellino 1912 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 20/21 | Ternana Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Serie C-C — 0G / 63M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | US Avellino 1912 |
33 | 0 |
0 | 3 |
2 880 |
| 19/20 | Ternana Calcio |
30 | 0 |
0 | 0 |
1 800 |
Coppa Serie C — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | US Avellino 1912 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Ternana Calcio |
7 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | AS Viterbese... |
9 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Serie B Play-out — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ternana Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Serie C - C — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Ternana Calcio |
33 | 0 |
0 | 3 |
2 970 |
Playoff Serie C — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Ternana Calcio |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Serie C-B — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Ternana Calcio |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 240 |
PlayOff Lega Pro — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | AS Viterbese... |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 16/17 | AS Viterbese... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Serie C-A — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | AS Viterbese... |
36 | 0 |
0 | 2 |
3 240 |
Lega Pro A — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | AS Viterbese... |
37 | 0 |
0 | 3 |
3 240 |
Coppa Lega Pro — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | AS Viterbese... |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | US Pistoiese 1921 |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | AS Gubbio 1910 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | US Salernitana 1919 |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | US Salernitana 1919 |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Lega Pro B — 0G / 72M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | US Pistoiese 1921 |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
| 14/15 | AS Gubbio 1910 |
38 | 0 |
0 | 0 |
3 420 |
PlayOut Lega Pro — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | AS Gubbio 1910 |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Lega Pro 1 - B — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | US Salernitana 1919 |
25 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
Lega Pro 2 - B — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | US Salernitana 1919 |
26 | 0 |
0 | 1 |
2 255 |
Serie D - G — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Salerno Calcio |
8 | 0 |
0 | 0 |
634 |
Lega Pro 2 - C — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | AC Isola Liri |
26 | 0 |
0 | 2 |
1 080 |
Primavera Fase Finale — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Lazio U19 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 07/08 | Lazio U19 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Serie A — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | SS Lazio |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primavera C — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Lazio U19 |
18 | 0 |
0 | 0 |
1 620 |
| 08/09 | Lazio U19 |
12 | 0 |
0 | 1 |
810 |
| 07/08 | Lazio U19 |
6 | 0 |
0 | 0 |
352 |
Viareggio Cup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Lazio U19 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 08/09 | Lazio U19 |
3 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 07/08 | Lazio U19 |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | SS Lazio |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
flu |
30.10.2024 |
31.10.2024 |
2 |
1 |
| 23/24 |
unknown injury |
11.04.2024 |
09.05.2024 |
29 |
5 |
| 18/19 |
Nose injury |
05.02.2019 |
07.02.2019 |
3 |
1 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
04.07.2024 |
Ternana |
→ |
Avellino |
Transfer |
250k € |
| 18/19 |
02.07.2018 |
Viterbese |
→ |
Ternana |
Transfer |
350k € |
| 16/17 |
11.07.2016 |
Pavia |
→ |
Viterbese |
Transfer |
350k € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Pistoiese |
→ |
Pavia |
Powrót z wyp. |
350k € |
| 15/16 |
08.07.2015 |
Pavia |
→ |
Pistoiese |
Wypożyczenie |
400k € |
| 15/16 |
07.07.2015 |
AS Gubbio |
→ |
Pavia |
Transfer |
400k € |
| 14/15 |
07.08.2014 |
Salernitana |
→ |
AS Gubbio |
Transfer |
125k € |
| 11/12 |
01.08.2011 |
Lazio U19 |
→ |
Salerno |
Transfer |
50k € |
| 10/11 |
30.06.2011 |
Isola Liri |
→ |
Lazio U19 |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Lazio U19 |
→ |
Isola Liri |
Wypożyczenie |
50k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Lazio Youth |
→ |
Lazio U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Antony Iannarilli?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.