Ariel Harush
⚽ Bramkarz 🏟️ Without Club 🏳️ Israel Spain
| 📝 | Imię ojczyste | אריאל הרוש |
| 🎂 | Data urodzenia | 24.05.1988 (37 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Jerusalem, Izrael |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Israel Spain |
| 📏 | Wzrost | 191 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Without Club |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 🤝 | Agent | R.G Top Sport ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FC Ashdod | 2 | 55 | 0 | 1 |
| Hapoel Beer Sheva | 3 | 123 | 0 | 0 |
| SC Heerenveen | 1 | 21 | 0 | 0 |
| FC Nitra | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Sparta Rotterdam | 1 | 28 | 0 | 0 |
| Anorthosis Famagusta | 1 | 36 | 0 | 0 |
| Hapoel Tel Aviv | 2 | 52 | 0 | 0 |
| Maccabi Netanya | 1 | 32 | 0 | 0 |
| Beitar Jerusalem | 7 | 218 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Ligat ha'Al |
338 | 0 | 1 |
12 | 0 | 23 732 |
| Gvia haMedina |
33 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 340 |
| Ligat ha'Al - Relegation round |
51 | 0 | 0 |
6 | 0 | 4 500 |
| Ligat ha'Al - Championship... |
35 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Conference L. |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UECL Quali |
12 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Aluf haAlufim |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Eredivisie |
44 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 440 |
| KNVB Beker |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Fortuna Liga |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions Round |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 900 |
| Protathlima Cyta |
26 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 340 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Ligat ha'Al — 0G / 338M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Ashdod |
21 | 0 |
1 | 3 |
1 485 |
| 23/24 | FC Ashdod |
25 | 0 |
0 | 2 |
2 205 |
| 22/23 | Hapoel Beer Sheva |
21 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Hapoel Beer Sheva |
17 | 0 |
0 | 0 |
397 |
| 18/19 | Hapoel Beer Sheva |
25 | 0 |
0 | 1 |
1 710 |
| 16/17 | Hapoel Tel Aviv |
25 | 0 |
0 | 0 |
2 250 |
| 15/16 | Hapoel Tel Aviv |
10 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 14/15 | Maccabi Netanya |
24 | 0 |
0 | 0 |
2 160 |
| 13/14 | Beitar Jerusalem |
26 | 0 |
0 | 1 |
2 340 |
| 12/13 | Beitar Jerusalem |
26 | 0 |
0 | 0 |
2 340 |
| 11/12 | Beitar Jerusalem |
25 | 0 |
0 | 1 |
2 145 |
| 10/11 | Beitar Jerusalem |
30 | 0 |
0 | 2 |
2 700 |
| 09/10 | Beitar Jerusalem |
30 | 0 |
0 | 2 |
2 700 |
| 08/09 | Beitar Jerusalem |
31 | 0 |
0 | 0 |
400 |
| 07/08 | Beitar Jerusalem |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Gvia haMedina — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Ashdod |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | FC Ashdod |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Hapoel Beer Sheva |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Hapoel Beer Sheva |
6 | 0 |
0 | 0 |
330 |
| 18/19 | Hapoel Beer Sheva |
2 | 0 |
0 | 0 |
240 |
| 16/17 | Hapoel Tel Aviv |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Hapoel Tel Aviv |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Maccabi Netanya |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 13/14 | Beitar Jerusalem |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 12/13 | Beitar Jerusalem |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 11/12 | Beitar Jerusalem |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 10/11 | Beitar Jerusalem |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 09/10 | Beitar Jerusalem |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 08/09 | Beitar Jerusalem |
4 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 07/08 | Beitar Jerusalem |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ligat ha'Al - Relegation round — 0G / 51M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Ashdod |
7 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 16/17 | Hapoel Tel Aviv |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 15/16 | Hapoel Tel Aviv |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 14/15 | Maccabi Netanya |
7 | 0 |
0 | 2 |
630 |
| 13/14 | Beitar Jerusalem |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 12/13 | Beitar Jerusalem |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 11/12 | Beitar Jerusalem |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 10/11 | Beitar Jerusalem |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
Ligat ha'Al - Championship round — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Hapoel Beer Sheva |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Hapoel Beer Sheva |
10 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Hapoel Beer Sheva |
10 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | Beitar Jerusalem |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Conference L. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Hapoel Beer Sheva |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Quali — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Hapoel Beer Sheva |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Hapoel Beer Sheva |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
Aluf haAlufim — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Hapoel Beer Sheva |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Eredivisie — 0G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | SC Heerenveen |
18 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Sparta Rotterdam |
26 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
KNVB Beker — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | SC Heerenveen |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Sparta Rotterdam |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Fortuna Liga — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Nitra |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Hapoel Beer Sheva |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions Round — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Anorthosis Famagusta |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
Protathlima Cyta — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Anorthosis Famagusta |
26 | 0 |
0 | 0 |
2 340 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Beitar Jerusalem |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz barku |
14.02.2025 |
30.06.2025 |
137 |
12 |
| 21/22 |
Uraz barku |
04.10.2021 |
21.12.2021 |
79 |
9 |
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
FC Ashdod |
→ |
Without Club |
Transfer |
125k € |
| 23/24 |
01.07.2023 |
H. Beer Sheva |
→ |
FC Ashdod |
Transfer |
200k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Heerenveen |
→ |
H. Beer Sheva |
Transfer |
350k € |
| 20/21 |
06.01.2021 |
FC Nitra |
→ |
Heerenveen |
Transfer |
350k € |
| 20/21 |
21.11.2020 |
H. Beer Sheva |
→ |
FC Nitra |
Transfer |
475k € |
| 20/21 |
31.07.2020 |
Sparta R. |
→ |
H. Beer Sheva |
Powrót z wyp. |
475k € |
| 19/20 |
18.07.2019 |
H. Beer Sheva |
→ |
Sparta R. |
Wypożyczenie |
750k € |
| 18/19 |
06.08.2018 |
Anorthosis |
→ |
H. Beer Sheva |
Transfer |
750k € |
| 17/18 |
06.07.2017 |
Hapoel Tel Aviv |
→ |
Anorthosis |
Transfer |
500k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Maccabi Netanya |
→ |
Hapoel Tel Aviv |
Transfer |
600k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
B. Jerusalem |
→ |
Maccabi Netanya |
Transfer |
500k € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Jerusalem U19 |
→ |
B. Jerusalem |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Ariel Harush?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.