Omar Ortiz
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Omar Ortiz Uribe |
| 🎂 | Data urodzenia | 12.03.1976 (50 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Monterrey, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 186 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2010 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CF Monterrey | 8 | 171 | 0 | 1 |
| CF Monterrey U20 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| CF Atlante | 1 | 12 | 0 | 0 |
| Club Potros Chetumal | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Club Necaxa | 3 | 58 | 0 | 0 |
| Jaguares de Chiapas | 5 | 161 | 0 | 0 |
| Atlético Celaya | 1 | 33 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Primera Verano |
66 | 0 | 0 |
8 | 0 | 4 097 |
| Primera Invierno |
66 | 0 | 1 |
3 | 0 | 2 970 |
| Libertadores |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Primera Clausura |
127 | 0 | 0 |
6 | 0 | 8 460 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| InterLiga |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 570 |
| Liguilla Apertura |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera Apertura |
135 | 0 | 0 |
4 | 0 | 9 360 |
| CONCACAF CL |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Prim. A Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liguilla Clausura |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| CONCACAF CC |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
📋 Szczegóły per sezon
Primera Verano — 0G / 66M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | CF Monterrey |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 98/99 | CF Monterrey |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 01/02 | Atlético Celaya |
15 | 0 |
0 | 4 |
1 350 |
| 00/01 | CF Monterrey |
17 | 0 |
0 | 0 |
137 |
Primera Invierno — 0G / 66M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | CF Monterrey |
15 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 97/98 | CF Monterrey |
16 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 01/02 | Atlético Celaya |
18 | 0 |
0 | 2 |
1 440 |
| 00/01 | CF Monterrey |
17 | 0 |
1 | 1 |
1 350 |
Libertadores — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 1999 | CF Monterrey |
9 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Primera Clausura — 0G / 127M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF Monterrey |
13 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | CF Atlante |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Club Necaxa |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 06/07 | Jaguares de Chiapas |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 05/06 | Jaguares de Chiapas |
16 | 0 |
0 | 2 |
1 440 |
| 04/05 | Jaguares de Chiapas |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 03/04 | Jaguares de Chiapas |
19 | 0 |
0 | 1 |
1 710 |
| 02/03 | Club Necaxa |
18 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF Monterrey U20 |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
InterLiga — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 06/07 | Jaguares de Chiapas |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 04/05 | Jaguares de Chiapas |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Liguilla Apertura — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF Monterrey |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Apertura — 0G / 135M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF Monterrey |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Club Necaxa |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 07/08 | Jaguares de Chiapas |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 06/07 | Jaguares de Chiapas |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 05/06 | Jaguares de Chiapas |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 04/05 | Jaguares de Chiapas |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 03/04 | Jaguares de Chiapas |
17 | 0 |
0 | 1 |
810 |
| 02/03 | CF Monterrey |
18 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
CONCACAF CL — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | CF Atlante |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Prim. A Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Club Potros Chetumal |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liguilla Clausura — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Club Necaxa |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 05/06 | Jaguares de Chiapas |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 03/04 | Jaguares de Chiapas |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 00/01 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CC — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 02/03 | Club Necaxa |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Monterrey |
→ |
Retired |
Transfer |
1M € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Atlante |
→ |
Monterrey |
Transfer |
1.5M € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Jaguares |
→ |
Atlante |
Transfer |
1.5M € |
| 08/09 |
31.12.2008 |
Necaxa |
→ |
Jaguares |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Jaguares |
→ |
Necaxa |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Necaxa |
→ |
Jaguares |
Transfer |
— |
| 02/03 |
01.01.2003 |
Monterrey |
→ |
Necaxa |
Transfer |
— |
| 01/02 |
30.06.2002 |
Atlético Celaya |
→ |
Monterrey |
Powrót z wyp. |
— |
| 01/02 |
01.07.2001 |
Monterrey |
→ |
Atlético Celaya |
Wypożyczenie |
— |
| 98/99 |
01.01.1999 |
Rayados A |
→ |
Monterrey |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Omar Ortiz?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.