Armando Navarrete
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Armando Navarrete García |
| 🎂 | Data urodzenia | 21.11.1980 (45 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Jacona, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2021 |
| 🤝 | Agent | no agent |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Venados FC Yucatán | 4 | 112 | 0 | 0 |
| CF América | 10 | 244 | 0 | 0 |
| Zacatepec Siglo XXI | 1 | 42 | 0 | 0 |
| Cimarrones de Sonora | 1 | 30 | 0 | 0 |
| CD Irapuato | 1 | 33 | 0 | 0 |
| Puebla FC | 1 | 45 | 0 | 0 |
| Club Necaxa | 1 | 38 | 0 | 0 |
| CF Atlante | 1 | 17 | 0 | 0 |
| CF América U20 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| Socio Águila FC | 2 | 13 | 0 | 0 |
| Águilas Riviera Maya | 1 | 5 | 0 | 0 |
| CSD Zacatepec | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Atlas Guadalajara | 4 | 92 | 0 | 0 |
| Tiburones Rojos de Veracruz | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Deportivo Toluca | 1 | 43 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liguilla de Expansión Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liga Expansión MX Cl. |
15 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 350 |
| Liguilla de Expansión Apertura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liga Expansión MX Ap. |
15 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 350 |
| Libertadores |
26 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Copa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ascenso MX Cl. |
88 | 0 | 0 |
3 | 0 | 7 560 |
| Ascenso MX Ap. |
94 | 0 | 0 |
3 | 0 | 8 235 |
| Copa MX |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Liguilla Asc. Cl |
11 | 0 | 0 |
1 | 0 | 922 |
| Copa MX Apertura |
19 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 650 |
| Liguilla Asc. Ap |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Copa MX Clausura |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Liga MX Clausura |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Apertura |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera Clausura |
137 | 0 | 0 |
3 | 0 | 3 467 |
| Primera Apertura |
146 | 0 | 0 |
3 | 0 | 5 310 |
| Liguilla Clausura |
18 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liguilla Apertura |
13 | 0 | 0 |
1 | 0 | 90 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Liguilla Pr.A Cl |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Prim. A Clausura |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 900 |
| InterLiga |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera A Apert. |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| North American SuperLiga |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| CONCACAF CC |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 480 |
| Primera Verano |
18 | 0 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Primera Invierno |
20 | 0 | 0 |
0 | 0 | 45 |
📋 Szczegóły per sezon
Liguilla de Expansión Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Venados FC Yucatán |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga Expansión MX Cl. — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Venados FC Yucatán |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
Liguilla de Expansión Apertura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Venados FC Yucatán |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga Expansión MX Ap. — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Venados FC Yucatán |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
Libertadores — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | CF América |
8 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2008 | CF América |
11 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2007 | CF América |
7 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Copa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | CF América |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | CF América |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso MX Cl. — 0G / 88M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Venados FC Yucatán |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 18/19 | Venados FC Yucatán |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 17/18 | Venados FC Yucatán |
11 | 0 |
0 | 1 |
810 |
| 16/17 | Zacatepec Siglo XXI |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 15/16 | Cimarrones de Sonora |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 14/15 | CD Irapuato |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 12/13 | Club Necaxa |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
Ascenso MX Ap. — 0G / 94M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Venados FC Yucatán |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 18/19 | Venados FC Yucatán |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 17/18 | Venados FC Yucatán |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 035 |
| 16/17 | Zacatepec Siglo XXI |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 15/16 | Cimarrones de Sonora |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 14/15 | CD Irapuato |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 12/13 | Club Necaxa |
10 | 0 |
0 | 1 |
720 |
Copa MX — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Venados FC Yucatán |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Venados FC Yucatán |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 16/17 | Zacatepec Siglo XXI |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | Club Necaxa |
5 | 0 |
0 | 1 |
382 |
Copa MX Apertura — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Venados FC Yucatán |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 14/15 | CD Irapuato |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 13/14 | Puebla FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 12/13 | Club Necaxa |
5 | 0 |
0 | 1 |
480 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Venados FC Yucatán |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | Zacatepec Siglo XXI |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | Club Necaxa |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Copa MX Clausura — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Zacatepec Siglo XXI |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | CD Irapuato |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Puebla FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 12/13 | Club Necaxa |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liga MX Clausura — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Puebla FC |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Apertura — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Puebla FC |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Clausura — 0G / 137M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CF Atlante |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 10/11 | CF América |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | CF América |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 08/09 | CF América |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 07/08 | CF América |
15 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 06/07 | CF América |
17 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 05/06 | CF América |
17 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 03/04 | Deportivo Toluca |
19 | 0 |
0 | 0 |
227 |
| 02/03 | Atlas Guadalajara |
14 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Primera Apertura — 0G / 146M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CF América |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 10/11 | CF América |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | CF América |
7 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 08/09 | CF América |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 07/08 | CF América |
17 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 06/07 | CF América |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Atlas Guadalajara |
17 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 04/05 | Tiburones Rojos... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 03/04 | Deportivo Toluca |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | Atlas Guadalajara |
19 | 0 |
0 | 1 |
1 710 |
Liguilla Clausura — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CF América |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | CF América |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 06/07 | CF América |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | Deportivo Toluca |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | Atlas Guadalajara |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | Atlas Guadalajara |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CF América U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liguilla Apertura — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CF América |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | CF América |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | Deportivo Toluca |
6 | 0 |
0 | 1 |
90 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CF América U20 |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF América U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liguilla Pr.A Cl — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Socio Águila FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Prim. A Clausura — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Socio Águila FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 06/07 | Águilas Riviera Maya |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
InterLiga — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | CF América |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | CF América |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | CF América |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera A Apert. — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Socio Águila FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 07/08 | Socio Águila FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 06/07 | CSD Zacatepec |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
North American SuperLiga — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | CF América |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
CONCACAF CC — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | CF América |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
Primera Verano — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 01/02 | Atlas Guadalajara |
18 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Primera Invierno — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 01/02 | Atlas Guadalajara |
18 | 0 |
0 | 0 |
45 |
| 00/01 | Atlas Guadalajara |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 09/10 |
Cruciate ligament surgery |
22.09.2009 |
20.03.2010 |
180 |
24 |
🔄 Historia transferów (21)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Venados FC |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 17/18 |
01.07.2017 |
América |
→ |
Venados FC |
Transfer |
900k € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Zacatepec |
→ |
América |
Powrót z wyp. |
900k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
América |
→ |
Zacatepec |
Transfer |
900k € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Cimarrones |
→ |
América |
Powrót z wyp. |
900k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
América |
→ |
Cimarrones |
Wypożyczenie |
900k € |
| 14/15 |
30.06.2015 |
Irapuato |
→ |
América |
Powrót z wyp. |
900k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
América |
→ |
Irapuato |
Wypożyczenie |
900k € |
| 13/14 |
30.06.2014 |
Puebla FC |
→ |
América |
Powrót z wyp. |
900k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
América |
→ |
Puebla FC |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
Necaxa |
→ |
América |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
América |
→ |
Necaxa |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
Atlante |
→ |
América |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
América |
→ |
Atlante |
Wypożyczenie |
1M € |
| 06/07 |
31.12.2006 |
CSD Zacatepec |
→ |
América |
Powrót z wyp. |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
América |
→ |
CSD Zacatepec |
Wypożyczenie |
— |
| 05/06 |
01.01.2006 |
Atlas |
→ |
América |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Tiburones Rojos |
→ |
Atlas |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Toluca |
→ |
Tiburones Rojos |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Atlas |
→ |
Toluca |
Transfer |
— |
| 99/00 |
01.01.2000 |
Atlas U20 |
→ |
Atlas |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Armando Navarrete?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.