Aron Sigurdarson
⚽ Napastnik 🏟️ KR Reykjavík 🏳️ Islandia
| 📝 | Imię ojczyste | Aron Sigurðarson |
| 🎂 | Data urodzenia | 07.10.1993 (32 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Reykjavík, Islandia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Islandia |
| 📏 | Wzrost | 177 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | KR Reykjavík |
| 📅 | Dołączył | 02.02.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
| 🤝 | Agent | MD Management |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| KR Reykjavík | 2 | 43 | 23 | 14 |
| Fjölnir Reykjavík | 6 | 118 | 21 | 5 |
| AC Horsens | 3 | 85 | 19 | 7 |
| IK Start | 2 | 64 | 19 | 13 |
| Union Saint-Gilloise | 2 | 36 | 8 | 5 |
| Tromsø IL | 2 | 63 | 7 | 8 |
| AC Horsens Reserves | 2 | 5 | 4 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| OBOS-ligaen |
29 | 13 | 13 |
2 | 0 | 197 |
| Besta deild |
31 | 12 | 6 |
6 | 1 | 499 |
| 1.Deild |
63 | 11 | 0 |
3 | 0 | 924 |
| Lengjubikarinn |
19 | 9 | 0 |
0 | 0 | 622 |
| Pepsideild |
42 | 9 | 5 |
1 | 0 | 646 |
| NordicBet LIGA |
37 | 6 | 5 |
2 | 0 | 856 |
| Superliga |
21 | 6 | 0 |
5 | 0 | 250 |
| Sydbank Pokalen |
3 | 4 | 0 |
1 | 0 | 58 |
| 1B Pro League |
25 | 4 | 1 |
1 | 0 | 184 |
| NM-Cup |
12 | 4 | 1 |
0 | 0 | 258 |
| Eliteserien |
55 | 4 | 2 |
3 | 0 | 1 624 |
| Reserveligaen |
3 | 3 | 0 |
0 | 0 | 71 |
| Tippeligaen |
28 | 3 | 5 |
1 | 0 | 380 |
| Proximus League |
8 | 3 | 4 |
0 | 0 | 226 |
| 1.Division Promotion |
10 | 2 | 2 |
0 | 0 | 390 |
| Mjólkurbikar |
1 | 2 | 3 |
1 | 0 | 45 |
| Relegation Eliteserien |
3 | 2 | 0 |
2 | 0 | 135 |
| Superliga Relegation round |
10 | 1 | 0 |
0 | 0 | 512 |
| Future Cup |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 122 |
| Besta Deild - Finals |
4 | 1 | 5 |
0 | 0 | 360 |
| Croky Cup |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 171 |
| Oddset Pokalen |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Pokalen |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Borgunarbikar |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
OBOS-ligaen — 13G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | IK Start |
29 | 13 |
13 | 2 |
197 |
Besta deild — 12G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | KR Reykjavík |
13 | 8 |
1 | 2 |
142 |
| 2024 | KR Reykjavík |
18 | 4 |
5 | 4 |
357 |
1.Deild — 11G / 63M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Fjölnir Reykjavík |
22 | 10 |
0 | 3 |
162 |
| 2012 | Fjölnir Reykjavík |
18 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Fjölnir Reykjavík |
19 | 1 |
0 | 0 |
762 |
| 2010 | Fjölnir Reykjavík |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Lengjubikarinn — 9G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | KR Reykjavík |
3 | 4 |
0 | 0 |
66 |
| 2024 | KR Reykjavík |
4 | 4 |
0 | 0 |
67 |
| 2015 | Fjölnir Reykjavík |
7 | 1 |
0 | 0 |
489 |
| 2014 | Fjölnir Reykjavík |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Fjölnir Reykjavík |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pepsideild — 9G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Fjölnir Reykjavík |
22 | 6 |
5 | 1 |
270 |
| 2014 | Fjölnir Reykjavík |
20 | 3 |
0 | 0 |
376 |
NordicBet LIGA — 6G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | AC Horsens |
18 | 4 |
2 | 2 |
338 |
| 21/22 | AC Horsens |
19 | 2 |
3 | 0 |
518 |
Superliga — 6G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | AC Horsens |
21 | 6 |
0 | 5 |
250 |
Sydbank Pokalen — 4G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | AC Horsens |
3 | 4 |
0 | 1 |
58 |
1B Pro League — 4G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Union Saint-Gilloise |
25 | 4 |
1 | 1 |
184 |
NM-Cup — 4G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | IK Start |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | IK Start |
5 | 3 |
0 | 0 |
89 |
| 2017 | Tromsø IL |
3 | 1 |
0 | 0 |
169 |
| 2016 | Tromsø IL |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Eliteserien — 4G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | IK Start |
26 | 1 |
0 | 2 |
1 080 |
| 2017 | Tromsø IL |
29 | 3 |
2 | 1 |
544 |
Reserveligaen — 3G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | AC Horsens Reserves |
3 | 3 |
0 | 0 |
71 |
Tippeligaen — 3G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Tromsø IL |
28 | 3 |
5 | 1 |
380 |
Proximus League — 3G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Union Saint-Gilloise |
8 | 3 |
4 | 0 |
226 |
1.Division Promotion — 2G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | AC Horsens |
10 | 2 |
2 | 0 |
390 |
Mjólkurbikar — 2G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | KR Reykjavík |
1 | 2 |
3 | 1 |
45 |
Relegation Eliteserien — 2G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | IK Start |
3 | 2 |
0 | 2 |
135 |
Superliga Relegation round — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | AC Horsens |
10 | 1 |
0 | 0 |
512 |
Future Cup — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | AC Horsens Reserves |
2 | 1 |
0 | 0 |
122 |
Besta Deild - Finals — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | KR Reykjavík |
4 | 1 |
5 | 0 |
360 |
Croky Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Union Saint-Gilloise |
3 | 1 |
0 | 0 |
171 |
Oddset Pokalen — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | AC Horsens |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pokalen — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | AC Horsens |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Borgunarbikar — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Fjölnir Reykjavík |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
8 meczów, 2 goli
Nr koszulki: 17
Były kadrowicz
1 meczów
Nr koszulki: 6
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
02.02.2024 |
AC Horsens |
→ |
KR Reykjavík |
Transfer |
350k € |
| 21/22 |
09.08.2021 |
Union SG |
→ |
AC Horsens |
Transfer |
350k € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
Start |
→ |
Union SG |
Transfer |
500k € |
| 17/18 |
27.02.2018 |
Tromsø |
→ |
Start |
Transfer |
400k € |
| 15/16 |
12.02.2016 |
Fjölnir |
→ |
Tromsø |
Transfer |
50k € |
| 09/10 |
18.08.2009 |
Fjölnir U19 |
→ |
Fjölnir |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Aron Sigurdarson?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.