Arturo Ledesma
⚽ Obrońca 🏟️ CD Leones Negros de la UdeG 🏳️ Meksyk
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CD Leones Negros de la UdeG | 3 | 80 | 8 | 0 |
| Club Atlético Morelia | 3 | 120 | 6 | 2 |
| Alebrijes de Oaxaca | 4 | 107 | 6 | 0 |
| CF Pachuca U20 | 3 | 26 | 5 | 0 |
| CD Tapatío | 3 | 64 | 3 | 0 |
| Correcaminos de la UAT | 1 | 36 | 2 | 1 |
| Tampico Madero | 3 | 75 | 1 | 0 |
| Deportivo Guadalajara U20 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Club Necaxa | 2 | 76 | 1 | 0 |
| Deportivo Guadalajara | 6 | 48 | 0 | 0 |
| CF Pachuca | 3 | 61 | 0 | 0 |
| Club Necaxa U20 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Chivas Coras Tepic | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga Expansión MX Ap. |
81 | 7 | 2 |
11 | 2 | 3 507 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
22 | 5 | 0 |
1 | 0 | 1 193 |
| Liga Expansión MX Cl. |
72 | 4 | 0 |
6 | 0 | 3 150 |
| Liguilla Asc. Ap |
19 | 3 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Ascenso MX Ap. |
78 | 3 | 1 |
5 | 0 | 3 291 |
| Liguilla de Expansión Clausura |
28 | 2 | 0 |
3 | 0 | 1 110 |
| Ascenso MX Cl. |
88 | 2 | 0 |
10 | 1 | 1 800 |
| Prim. A Clausura |
26 | 2 | 0 |
3 | 1 | 1 872 |
| Liguilla de Expansión Apertura |
17 | 1 | 0 |
3 | 0 | 270 |
| Copa MX Apertura |
30 | 1 | 0 |
3 | 0 | 340 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
7 | 1 | 0 |
2 | 0 | 450 |
| Primera Clausura |
53 | 1 | 0 |
3 | 0 | 945 |
| Primera A Apert. |
39 | 1 | 0 |
4 | 0 | 1 334 |
| Final de Expansión |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Libertadores |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Clausura |
20 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Liguilla Asc. Cl |
13 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Liga MX Apertura |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Clausura |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Clausura |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera Apertura |
33 | 0 | 0 |
7 | 0 | 0 |
| Ascenso Clausura |
15 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Ascenso Apertura |
16 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| CONCACAF CC |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Pr.A Cl |
1 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga Expansión MX Ap. — 7G / 81M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | CD Leones Negros... |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 24/25 | CD Leones Negros... |
14 | 1 |
0 | 2 |
1 243 |
| 23/24 | CD Leones Negros... |
13 | 1 |
0 | 3 |
1 094 |
| 22/23 | Club Atlético... |
17 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 21/22 | Club Atlético... |
16 | 2 |
2 | 1 |
720 |
| 20/21 | Club Atlético... |
15 | 3 |
0 | 2 |
450 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 5G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CF Pachuca U20 |
7 | 1 |
0 | 1 |
630 |
| 12/13 | CF Pachuca U20 |
13 | 3 |
0 | 0 |
383 |
| 11/12 | Deportivo... |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Liga Expansión MX Cl. — 4G / 72M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Leones Negros... |
14 | 1 |
0 | 1 |
1 260 |
| 23/24 | CD Leones Negros... |
14 | 2 |
0 | 1 |
630 |
| 22/23 | Club Atlético... |
17 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | Club Atlético... |
15 | 1 |
0 | 1 |
1 260 |
| 20/21 | Club Atlético... |
12 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Liguilla Asc. Ap — 3G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Alebrijes de Oaxaca |
4 | 2 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | Tampico Madero |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Alebrijes de Oaxaca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Alebrijes de Oaxaca |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | Correcaminos de... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Club Necaxa |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso MX Ap. — 3G / 78M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Alebrijes de Oaxaca |
13 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 18/19 | Tampico Madero |
14 | 1 |
0 | 1 |
1 149 |
| 17/18 | Tampico Madero |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Alebrijes de Oaxaca |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Alebrijes de Oaxaca |
14 | 1 |
0 | 2 |
972 |
| 14/15 | Correcaminos de... |
13 | 1 |
1 | 0 |
1 170 |
Liguilla de Expansión Clausura — 2G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Leones Negros... |
6 | 1 |
0 | 0 |
570 |
| 23/24 | CD Leones Negros... |
6 | 1 |
0 | 0 |
540 |
| 22/23 | Club Atlético... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Club Atlético... |
6 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 20/21 | Club Atlético... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso MX Cl. — 2G / 88M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Alebrijes de Oaxaca |
8 | 1 |
0 | 2 |
720 |
| 18/19 | Tampico Madero |
12 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 17/18 | Tampico Madero |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Tampico Madero |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Alebrijes de Oaxaca |
15 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 14/15 | Correcaminos de... |
12 | 1 |
0 | 0 |
1 080 |
| 13/14 | Alebrijes de Oaxaca |
14 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Prim. A Clausura — 2G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | CD Tapatío |
12 | 1 |
0 | 3 |
1 062 |
| 07/08 | CD Tapatío |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | CD Tapatío |
9 | 1 |
0 | 0 |
810 |
| 05/06 | Chivas Coras Tepic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla de Expansión Apertura — 1G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Leones Negros... |
3 | 1 |
0 | 1 |
270 |
| 23/24 | CD Leones Negros... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | Club Atlético... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | Club Atlético... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 1G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Tampico Madero |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Alebrijes de Oaxaca |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Alebrijes de Oaxaca |
5 | 1 |
0 | 1 |
340 |
| 14/15 | Correcaminos de... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | CF Pachuca |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | CF Pachuca |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | CF Pachuca U20 |
5 | 1 |
0 | 2 |
450 |
| 11/12 | CF Pachuca U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Club Necaxa U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Clausura — 1G / 53M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | Club Necaxa |
16 | 1 |
0 | 2 |
945 |
| 08/09 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Deportivo... |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Deportivo... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera A Apert. — 1G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | CD Tapatío |
14 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 07/08 | CD Tapatío |
15 | 1 |
0 | 1 |
1 334 |
| 06/07 | CD Tapatío |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Final de Expansión — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2007 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Deportivo... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Alebrijes de Oaxaca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Clausura — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Tampico Madero |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Alebrijes de Oaxaca |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Correcaminos de... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Alebrijes de Oaxaca |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | CF Pachuca |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Correcaminos de... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Alebrijes de Oaxaca |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 09/10 | Club Necaxa |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga MX Apertura — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CF Pachuca |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | CF Pachuca |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Apertura — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Deportivo... |
14 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | Club Necaxa |
17 | 0 |
0 | 6 |
0 |
| 08/09 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso Clausura — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Club Necaxa |
15 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Ascenso Apertura — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Club Necaxa |
16 | 0 |
0 | 2 |
0 |
CONCACAF CC — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Pr.A Cl — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Chivas Coras Tepic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Morelia |
→ |
Leones Negros |
Transfer |
300k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Oaxaca |
→ |
Morelia |
Transfer |
325k € |
| 19/20 |
11.07.2019 |
Tampico Madero |
→ |
Oaxaca |
Transfer |
400k € |
| 16/17 |
01.01.2017 |
Oaxaca |
→ |
Tampico Madero |
Transfer |
400k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Chivas |
→ |
Oaxaca |
Transfer |
400k € |
| 14/15 |
30.06.2015 |
Correcaminos |
→ |
Chivas |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Chivas |
→ |
Correcaminos |
Wypożyczenie |
400k € |
| 13/14 |
30.06.2014 |
Oaxaca |
→ |
Chivas |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 13/14 |
01.01.2014 |
Chivas |
→ |
Oaxaca |
Wypożyczenie |
400k € |
| 13/14 |
31.12.2013 |
Pachuca |
→ |
Chivas |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Chivas |
→ |
Pachuca |
Wypożyczenie |
950k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Chivas Rayadas |
→ |
Chivas |
Transfer |
750k € |
| 10/11 |
30.06.2011 |
Necaxa |
→ |
Chivas Rayadas |
Powrót z wyp. |
750k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Chivas Rayadas |
→ |
Necaxa |
Wypożyczenie |
150k € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Guadalajara U20 |
→ |
CD Tapatío |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Arturo Ledesma?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.