Balázs Dzsudzsák
⚽ Pomocnik 🏟️ Debreceni VSC 🏳️ Węgry
| 🎂 | Data urodzenia | 22.12.1986 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Nyírlugos, Węgry |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Węgry |
| 📏 | Wzrost | 179 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Debreceni VSC |
| 📅 | Dołączył | 22.09.2020 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Stars & Friends ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| PSV Eindhoven | 4 | 161 | 54 | 50 |
| Debreceni VSC | 10 | 252 | 48 | 67 |
| Al-Wahda FC | 2 | 57 | 15 | 25 |
| Dinamo Moscow | 6 | 124 | 13 | 30 |
| Al-Ittihad Kalba SC | 2 | 40 | 10 | 13 |
| Bursaspor | 1 | 28 | 4 | 5 |
| Al-Ain FC | 1 | 4 | 1 | 1 |
| Dynamo Moscow II | 1 | 1 | 0 | 1 |
| Anzhi Makhachkala | 1 | 8 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Eredivisie |
115 | 44 | 40 |
18 | 0 | 1 100 |
| NB I. |
204 | 40 | 50 |
29 | 0 | 2 887 |
| UAE Pro League |
84 | 23 | 34 |
17 | 0 | 1 594 |
| Premier Liga |
108 | 13 | 27 |
11 | 1 | 2 475 |
| Europa League |
30 | 6 | 8 |
4 | 1 | 564 |
| NB II. |
26 | 5 | 14 |
2 | 0 | 385 |
| Süper Lig |
26 | 3 | 5 |
3 | 1 | 601 |
| Magyar Kupa |
13 | 2 | 3 |
2 | 0 | 195 |
| AFC Champions League |
11 | 2 | 5 |
3 | 0 | 259 |
| Europa League Qualifying |
13 | 2 | 2 |
0 | 0 | 45 |
| KNVB Beker |
8 | 2 | 2 |
3 | 0 | 488 |
| UECL Quali |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 383 |
| UAE League Cup |
5 | 1 | 0 |
2 | 0 | 270 |
| Türkiye Kupasi |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 156 |
| AFC CL-Qualification |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Russian Cup |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| U19 M-Liga (- 2023) |
1 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League |
6 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Johan Cruijff Schaal |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA Cup |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
4 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Eredivisie — 44G / 115M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | PSV Eindhoven |
33 | 16 |
13 | 5 |
183 |
| 09/10 | PSV Eindhoven |
32 | 14 |
15 | 5 |
195 |
| 08/09 | PSV Eindhoven |
33 | 11 |
9 | 5 |
236 |
| 07/08 | PSV Eindhoven |
17 | 3 |
3 | 3 |
486 |
NB I. — 40G / 204M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Debreceni VSC |
6 | 3 |
2 | 2 |
146 |
| 24/25 | Debreceni VSC |
32 | 2 |
11 | 8 |
945 |
| 23/24 | Debreceni VSC |
33 | 7 |
7 | 2 |
372 |
| 22/23 | Debreceni VSC |
31 | 6 |
6 | 5 |
423 |
| 21/22 | Debreceni VSC |
32 | 8 |
7 | 4 |
318 |
| 07/08 | Debreceni VSC |
13 | 5 |
6 | 4 |
202 |
| 06/07 | Debreceni VSC |
23 | 7 |
10 | 4 |
247 |
| 05/06 | Debreceni VSC |
26 | 2 |
1 | 0 |
234 |
| 04/05 | Debreceni VSC |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UAE Pro League — 23G / 84M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Al-Ain FC |
4 | 1 |
1 | 0 |
344 |
| 19/20 | Al-Ittihad Kalba SC |
14 | 3 |
5 | 3 |
420 |
| 18/19 | Al-Ittihad Kalba SC |
22 | 6 |
8 | 7 |
319 |
| 17/18 | Al-Wahda FC |
20 | 6 |
8 | 5 |
266 |
| 16/17 | Al-Wahda FC |
24 | 7 |
12 | 2 |
245 |
Premier Liga — 13G / 108M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Dinamo Moscow |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Dinamo Moscow |
30 | 7 |
11 | 1 |
251 |
| 13/14 | Dinamo Moscow |
27 | 1 |
3 | 3 |
1 748 |
| 12/13 | Dinamo Moscow |
28 | 5 |
10 | 4 |
476 |
| 10/11 | Dinamo Moscow |
11 | 0 |
3 | 3 |
0 |
| 10/11 | Anzhi Makhachkala |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 6G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Dinamo Moscow |
10 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 10/11 | PSV Eindhoven |
12 | 4 |
4 | 3 |
243 |
| 09/10 | PSV Eindhoven |
8 | 2 |
2 | 0 |
321 |
NB II. — 5G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Debreceni VSC |
26 | 5 |
14 | 2 |
385 |
Süper Lig — 3G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Bursaspor |
26 | 3 |
5 | 3 |
601 |
Magyar Kupa — 2G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Debreceni VSC |
2 | 1 |
0 | 0 |
167 |
| 23/24 | Debreceni VSC |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 22/23 | Debreceni VSC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Debreceni VSC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 20/21 | Debreceni VSC |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 06/07 | Debreceni VSC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Debreceni VSC |
1 | 1 |
0 | 0 |
28 |
AFC Champions League — 2G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Al-Wahda FC |
5 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 16/17 | Al-Wahda FC |
6 | 2 |
3 | 1 |
259 |
Europa League Qualifying — 2G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Dinamo Moscow |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Dinamo Moscow |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 10/11 | PSV Eindhoven |
1 | 2 |
0 | 0 |
45 |
| 09/10 | PSV Eindhoven |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
KNVB Beker — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | PSV Eindhoven |
3 | 1 |
1 | 1 |
296 |
| 09/10 | PSV Eindhoven |
3 | 1 |
1 | 2 |
192 |
| 08/09 | PSV Eindhoven |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Quali — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Debreceni VSC |
4 | 1 |
0 | 0 |
383 |
UAE League Cup — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Al-Ittihad Kalba SC |
3 | 1 |
0 | 2 |
270 |
| 18/19 | Al-Ittihad Kalba SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Al-Wahda FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Türkiye Kupasi — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Bursaspor |
2 | 1 |
0 | 0 |
156 |
AFC CL-Qualification — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Al-Wahda FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Russian Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Dinamo Moscow |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Dinamo Moscow |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Dinamo Moscow |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | Dinamo Moscow |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U19 M-Liga (- 2023) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Dynamo Moscow II |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | PSV Eindhoven |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Johan Cruijff Schaal — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | PSV Eindhoven |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | PSV Eindhoven |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 05/06 | Debreceni VSC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Debreceni VSC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 06/07 | Debreceni VSC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
109 meczów, 21 goli
Nr koszulki: 7
Były kadrowicz
6 meczów, 5 goli
Były kadrowicz
6 meczów, 1 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Arm injury |
20.05.2023 |
26.05.2023 |
7 |
1 |
| 15/16 |
Uraz uda (dwugłowy) |
23.04.2016 |
19.05.2016 |
27 |
4 |
| 15/16 |
unknown injury |
26.03.2016 |
12.04.2016 |
18 |
2 |
| 11/12 |
Broken collarbone |
27.08.2011 |
01.10.2011 |
36 |
12 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
22.09.2020 |
Al-Ain |
→ |
Debrecen |
Transfer |
1.6M € |
| 19/20 |
07.02.2020 |
Ittihad Kalba |
→ |
Al-Ain |
Transfer |
2M € |
| 18/19 |
19.09.2018 |
Al-Wahda |
→ |
Ittihad Kalba |
Transfer |
3.5M € |
| 16/17 |
07.08.2016 |
Bursaspor |
→ |
Al-Wahda |
Transfer |
4.3M € |
| 15/16 |
18.08.2015 |
Dinamo Moscow |
→ |
Bursaspor |
Transfer |
11M € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Anzhi |
→ |
Dinamo Moscow |
Transfer |
14M € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
PSV Eindhoven |
→ |
Anzhi |
Transfer |
14M € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Debrecen |
→ |
PSV Eindhoven |
Transfer |
1M € |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Debrecen U19 |
→ |
Debrecen |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Balázs Dzsudzsák?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.