Balázs Megyeri
⚽ Bramkarz 🏟️ ETO FC Győr 🏳️ Węgry
| 🎂 | Data urodzenia | 30.03.1990 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Budapest, Węgry |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Węgry |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | ETO FC Győr |
| 📅 | Dołączył | 03.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | the path sports ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| ETO FC Győr | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Debreceni VSC | 3 | 92 | 0 | 0 |
| AEL Limassol | 1 | 21 | 0 | 0 |
| Göztepe | 2 | 38 | 0 | 0 |
| Atromitos Athens | 2 | 65 | 0 | 0 |
| SpVgg Greuther Fürth II | 1 | 2 | 0 | 0 |
| SpVgg Greuther Fürth | 2 | 46 | 0 | 0 |
| Getafe CF | 1 | 40 | 0 | 0 |
| Olympiacos Piraeus | 5 | 183 | 0 | 0 |
| Olympiacos Piraeus U20 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Ferencvárosi TC | 1 | 28 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| UECL Qualifiers |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| NB I. |
110 | 0 | 0 |
3 | 0 | 8 037 |
| Magyar Kupa |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 510 |
| UECL Quali |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 390 |
| Relegation Round |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Kypello Kyprou |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 390 |
| Protathlima Cyta |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 630 |
| Süper Lig |
35 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Türkiye Kupasi |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 269 |
| SL1 Play-out |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Super League 1 |
171 | 0 | 0 |
2 | 0 | 7 672 |
| Kypello Elladas |
32 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 070 |
| Europa League Qualifying |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Regionalliga Bayern |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| 2. Bundesliga |
43 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 690 |
| DFB-Pokal |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| LaLiga |
38 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa del Rey |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Europa League |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 343 |
| Champions League |
26 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Super League K20 |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
📋 Szczegóły per sezon
UECL Qualifiers — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | ETO FC Győr |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
NB I. — 0G / 110M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Debreceni VSC |
24 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 23/24 | Debreceni VSC |
31 | 0 |
0 | 1 |
2 693 |
| 22/23 | Debreceni VSC |
27 | 0 |
0 | 0 |
1 654 |
| 09/10 | Ferencvárosi TC |
28 | 0 |
0 | 0 |
2 160 |
Magyar Kupa — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Debreceni VSC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | Debreceni VSC |
2 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 22/23 | Debreceni VSC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
UECL Quali — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Debreceni VSC |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
Relegation Round — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | AEL Limassol |
10 | 0 |
0 | 0 |
720 |
Kypello Kyprou — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | AEL Limassol |
4 | 0 |
0 | 1 |
390 |
Protathlima Cyta — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | AEL Limassol |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
Süper Lig — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Göztepe |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Göztepe |
31 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Türkiye Kupasi — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Göztepe |
1 | 0 |
0 | 0 |
59 |
| 20/21 | Göztepe |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
SL1 Play-out — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Atromitos Athens |
6 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Super League 1 — 0G / 171M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Atromitos Athens |
20 | 0 |
0 | 0 |
1 395 |
| 18/19 | Atromitos Athens |
27 | 0 |
0 | 1 |
2 295 |
| 14/15 | Olympiacos Piraeus |
27 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 13/14 | Olympiacos Piraeus |
33 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | Olympiacos Piraeus |
30 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 11/12 | Olympiacos Piraeus |
30 | 0 |
0 | 1 |
1 980 |
| 10/11 | Olympiacos Piraeus |
4 | 0 |
0 | 0 |
202 |
Kypello Elladas — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Atromitos Athens |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 18/19 | Atromitos Athens |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Olympiacos Piraeus |
7 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 13/14 | Olympiacos Piraeus |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 12/13 | Olympiacos Piraeus |
6 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 11/12 | Olympiacos Piraeus |
5 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Europa League Qualifying — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Atromitos Athens |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 18/19 | Atromitos Athens |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Regionalliga Bayern — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | SpVgg Greuther... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
2. Bundesliga — 0G / 43M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | SpVgg Greuther Fürth |
10 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 16/17 | SpVgg Greuther Fürth |
33 | 0 |
0 | 2 |
2 880 |
DFB-Pokal — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | SpVgg Greuther Fürth |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | SpVgg Greuther Fürth |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
LaLiga — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Getafe CF |
38 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa del Rey — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Getafe CF |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Europa League — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Olympiacos Piraeus |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Olympiacos Piraeus |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 11/12 | Olympiacos Piraeus |
3 | 0 |
0 | 0 |
253 |
Champions League — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Olympiacos Piraeus |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Olympiacos Piraeus |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Olympiacos Piraeus |
6 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | Olympiacos Piraeus |
6 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Super League K20 — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Olympiacos... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
Cruciate ligament tear |
23.07.2025 |
— |
52 |
11 |
| 21/22 |
unknown injury |
01.08.2021 |
02.09.2021 |
33 |
4 |
| 20/21 |
Outer ligament problems |
29.04.2021 |
16.05.2021 |
18 |
4 |
| 18/19 |
Uraz kostki |
25.02.2019 |
26.03.2019 |
30 |
7 |
| 17/18 |
Uraz barku |
17.10.2017 |
03.01.2018 |
79 |
9 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
03.07.2025 |
Debrecen |
→ |
ETO FC Győr |
Transfer |
250k € |
| 22/23 |
29.07.2022 |
AEL Limassol |
→ |
Debrecen |
Transfer |
300k € |
| 21/22 |
05.01.2022 |
Göztepe |
→ |
AEL Limassol |
Transfer |
25k € |
| 20/21 |
15.09.2020 |
Atromitos |
→ |
Göztepe |
Transfer |
450k € |
| 18/19 |
09.07.2018 |
Greuther Fürth |
→ |
Atromitos |
Transfer |
500k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Getafe |
→ |
Greuther Fürth |
Transfer |
1.5M € |
| 15/16 |
15.07.2015 |
Olympiacos |
→ |
Getafe |
Transfer |
1.3M € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Ferencváros |
→ |
Olympiacos |
Transfer |
225k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Bristol U18 |
→ |
Ferencváros |
Transfer |
— |
| 07/08 |
21.08.2007 |
Ferencváros U19 |
→ |
Bristol U18 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Balázs Megyeri?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.