Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ Bastien Toma
Bastien Toma

Bastien Toma

⚽ Pomocnik 🏟️ Without Club 🏳️ Szwajcaria
335
Meczów
27
Goli
26
Asyst
34
Żółtych
1
Czerwonych
11 722
Minut
0
Opinii
🎂Data urodzenia23.06.1999 (26 lat)
📍Miejsce urodzeniaSion, Szwajcaria
🏳️ObywatelstwoSzwajcaria
📏Wzrost174 cm
PozycjaPomocnik
🦶Preferowana nogaprawa
🏟️Aktualny klubWithout Club
📅Dołączył03.09.2025
🤝AgentGold Kick SA

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
FC Sion3951012
FC St. Gallen 18794104612
FC Sion U1822940
Jong Genk11130
KRC Genk25431
FC Sion U2122411
FC Paços de Ferreira11800

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
Super League 1691023 2207 164
Schweizer Cup 1040 10106
U18 Elite League 2640 301 967
CPL Relegation-Playoffs 1030 20294
UECL Qualifiers 621 00227
JPL 3311 11890
Croky Cup 610 00150
JPL Play-Offs I 610 00129
Promotion League 2411 20795
Conference League 600 000
Swiss Cup 600 100
CPL 100 000
Liga Portugal 1400 100
Allianz Cup 300 000
Taça de Portugal 100 100
Europa League 600 000
Champions League Qu. 200 000
Pro L. Supercup 100 000
Europa League Qualifying 200 000
Schweizer Cup U18 300 000

📋 Szczegóły per sezon

Super League — 10G / 169M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
25/26FC St. Gallen 1879 10 00 0
24/25FC St. Gallen 1879 371 74 2 029
23/24FC St. Gallen 1879 312 22 820
21/22FC St. Gallen 1879 171 21 745
19/20FC Sion 272 37 1 017
18/19FC Sion 323 78 887
17/18FC Sion 241 20 1 666
Schweizer Cup — 4G / 10M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20FC Sion 54 00 106
18/19FC Sion 40 01 0
17/18FC Sion 10 00 0
U18 Elite League — 4G / 26M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
16/17FC Sion U18 63 01 180
15/16FC Sion U18 201 02 1 787
CPL Relegation-Playoffs — 3G / 10M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23Jong Genk 103 02 294
UECL Qualifiers — 2G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25FC St. Gallen 1879 62 10 227
JPL — 1G / 33M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22KRC Genk 130 00 0
20/21KRC Genk 201 11 890
Croky Cup — 1G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22KRC Genk 21 00 150
20/21KRC Genk 40 00 0
JPL Play-Offs I — 1G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
20/21KRC Genk 61 00 129
Promotion League — 1G / 24M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
17/18FC Sion U21 91 00 795
16/17FC Sion U21 150 12 0
Conference League — 0G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25FC St. Gallen 1879 60 00 0
Swiss Cup — 0G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25FC St. Gallen 1879 30 00 0
21/22FC St. Gallen 1879 30 01 0
CPL — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23Jong Genk 10 00 0
Liga Portugal — 0G / 14M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23FC Paços de Ferreira 140 01 0
Allianz Cup — 0G / 3M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23FC Paços de Ferreira 30 00 0
Taça de Portugal — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23FC Paços de Ferreira 10 01 0
Europa League — 0G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22KRC Genk 60 00 0
Champions League Qu. — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22KRC Genk 20 00 0
Pro L. Supercup — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22KRC Genk 10 00 0
Europa League Qualifying — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
17/18FC Sion 20 00 0
Schweizer Cup U18 — 0G / 3M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
16/17FC Sion U18 10 00 0
15/16FC Sion U18 20 00 0

🏳️ Kadra narodowa

18 meczów, 2 goli
Nr koszulki: 8
Były kadrowicz
1 meczów
Były kadrowicz
7 meczów
Były kadrowicz
4 meczów, 1 goli
Były kadrowicz
11 meczów
Były kadrowicz
4 meczów
Były kadrowicz
1 meczów
Były kadrowicz

Historia kontuzji (6)

SezonKontuzjaOdDoDniMecze omin.
21/22 unknown injury 13.04.2022 18.04.2022 6 1
19/20 unknown injury 17.06.2020 07.07.2020 21 5
19/20 unknown injury 12.02.2020 11.03.2020 29 2
18/19 unknown injury 02.11.2018 22.11.2018 21 5
18/19 unknown injury 29.08.2018 20.09.2018 23 6
16/17 unknown injury 01.03.2017 13.04.2017 44 11

🔄 Historia transferów (10)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
25/26 03.09.2025 FC St. Gallen Without Club Transfer 1.5M €
23/24 07.09.2023 KRC Genk FC St. Gallen Transfer 1M €
22/23 31.01.2023 Paços Ferreira KRC Genk Powrót z wyp. 1.6M €
22/23 31.08.2022 KRC Genk Paços Ferreira Wypożyczenie 1.8M €
21/22 30.06.2022 FC St. Gallen KRC Genk Powrót z wyp. 1.8M €
21/22 28.01.2022 KRC Genk FC St. Gallen Wypożyczenie 2.2M €
20/21 11.09.2020 FC Sion KRC Genk Transfer 2.3M €
16/17 28.02.2017 FC Sion U21 FC Sion Transfer
16/17 01.07.2016 FC Sion U18 FC Sion U21 Transfer
15/16 01.07.2015 FC Sion Yth. FC Sion U18 Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Bastien Toma?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy