Behrang Safari
⚽ Obrońca 🏟️ Retired 🏳️ Sweden Iran
538
Meczów
3
Goli
25
Asyst
71
Żółtych
4
Czerwonych
4 826
Minut
0
Opinii
| 📝 | Imię ojczyste | بهرنگ صفری |
| 🎂 | Data urodzenia | 08.02.1985 (41 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Tehran, Szwecja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Sweden Iran |
| 📏 | Wzrost | 181 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2022 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|
| Malmö FF | 14 | 199 | 2 | 10 |
| FC Basel 1893 | 6 | 248 | 1 | 13 |
| Malmö FF U21 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| RSC Anderlecht | 2 | 90 | 0 | 2 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League Qualifying | 20 | 1 | 4 | 3 | 0 | 720 |
| Allsvenskan | 146 | 1 | 4 | 14 | 1 | 1 548 |
| Super League | 169 | 1 | 12 | 24 | 3 | 2 558 |
| U21 Allsvenskan Södra | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Svenska Cupen | 12 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Europa League | 42 | 0 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. | 27 | 0 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| Schweizer Cup | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Champions League | 26 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| JPL Play-Offs I | 13 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| JPL | 52 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Cofidis Cup | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pro L. Supercup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Swiss Cup | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| UEFA Cup | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| UI Cup | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
🏳️ Kadra narodowa
31 meczów
Nr koszulki: 5
Były kadrowicz
Historia kontuzji (15)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
|---|---|---|---|---|---|
| 19/20 | Uraz barku | 07.11.2019 | 18.11.2019 | 12 | 2 |
| 19/20 | Problemy mięśniowe | 27.09.2019 | 30.09.2019 | 4 | 1 |
| 19/20 | Muscle fatigue | 27.09.2019 | 30.09.2019 | 4 | 1 |
| 19/20 | Problemy mięśniowe | 21.09.2019 | 24.09.2019 | 4 | 1 |
| 19/20 | Muscle strain | 21.09.2019 | 24.09.2019 | 4 | 1 |
| 19/20 | Uraz mechaniczny | 21.09.2019 | 24.09.2019 | 4 | 1 |
| 19/20 | Uraz mechaniczny | 27.07.2019 | 30.07.2019 | 4 | 1 |
| 19/20 | Muscle strain | 27.07.2019 | 30.07.2019 | 4 | 1 |
| 18/19 | Calf problems | 17.05.2019 | 20.06.2019 | 35 | 4 |
| 18/19 | Uraz pachwiny | 17.05.2019 | 20.05.2019 | 4 | 1 |
| 18/19 | Muscle strain | 17.05.2019 | 20.05.2019 | 4 | 1 |
| 18/19 | Uraz pachwiny | 06.04.2019 | 29.04.2019 | 24 | 5 |
| 18/19 | Uraz kostki | 10.08.2018 | 03.09.2018 | 25 | 7 |
| 17/18 | Uraz pachwiny | 11.06.2018 | 21.06.2018 | 11 | 0 |
| 17/18 | Uraz łydki | 10.05.2018 | 25.05.2018 | 16 | 4 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21/22 | 01.01.2022 | Lunds SK | → | Retired | Transfer | 200k € |
| 20/21 | 01.01.2021 | Malmö FF | → | Lunds SK | Transfer | 200k € |
| 16/17 | 01.07.2016 | FC Basel | → | Malmö FF | Transfer | 750k € |
| 13/14 | 01.07.2013 | RSC Anderlecht | → | FC Basel | Transfer | 2M € |
| 11/12 | 01.07.2011 | FC Basel | → | RSC Anderlecht | Transfer | 2.2M € |
| 08/09 | 01.07.2008 | Malmö FF | → | FC Basel | Transfer | 750k € |
| 04/05 | 01.07.2004 | Malmö FF U19 | → | Malmö FF | Transfer | — |
| 01/02 | 01.07.2001 | Lunds SK | → | Malmö FF U19 | Transfer | — |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować