Ben Purrington
⚽ Obrońca 🏟️ Cambridge United 🏳️ Anglia
| 🎂 | Data urodzenia | 19.05.1996 (29 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Exeter, Anglia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Anglia |
| 📏 | Wzrost | 184 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Cambridge United |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Refuel Performance ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Charlton Athletic | 4 | 136 | 9 | 5 |
| Ross County FC | 2 | 42 | 2 | 1 |
| Exeter City | 2 | 51 | 1 | 2 |
| AFC Wimbledon | 1 | 32 | 1 | 2 |
| Plymouth Argyle | 4 | 144 | 1 | 5 |
| Cambridge United | 1 | 9 | 0 | 0 |
| Rotherham United | 2 | 43 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| League One |
173 | 6 | 5 |
22 | 0 | 2 208 |
| FA Cup |
17 | 2 | 1 |
3 | 0 | 392 |
| Championship |
58 | 2 | 0 |
5 | 0 | 1 065 |
| EFL Trophy |
12 | 1 | 2 |
1 | 0 | 178 |
| Premiership |
28 | 1 | 1 |
2 | 0 | 953 |
| Viaplay Cup |
8 | 1 | 0 |
0 | 0 | 399 |
| League One Play-Offs |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| League Two |
129 | 0 | 5 |
9 | 0 | 0 |
| EFL Cup |
10 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Premiership Play-offs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Premiership Relegation |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| League Two Play-Offs |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| FL Trophy |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| League Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
League One — 6G / 173M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Exeter City |
29 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 23/24 | Exeter City |
14 | 1 |
1 | 3 |
673 |
| 21/22 | Charlton Athletic |
32 | 3 |
0 | 7 |
700 |
| 20/21 | Charlton Athletic |
34 | 2 |
0 | 3 |
835 |
| 18/19 | Charlton Athletic |
18 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 18/19 | AFC Wimbledon |
26 | 0 |
2 | 4 |
0 |
| 17/18 | Rotherham United |
20 | 0 |
0 | 1 |
0 |
FA Cup — 2G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Exeter City |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Charlton Athletic |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 20/21 | Charlton Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | AFC Wimbledon |
3 | 1 |
0 | 0 |
270 |
| 16/17 | Plymouth Argyle |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Plymouth Argyle |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Plymouth Argyle |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Plymouth Argyle |
2 | 1 |
0 | 0 |
122 |
Championship — 2G / 58M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Charlton Athletic |
41 | 2 |
0 | 4 |
1 065 |
| 16/17 | Rotherham United |
17 | 0 |
0 | 1 |
0 |
EFL Trophy — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Exeter City |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Charlton Athletic |
2 | 1 |
2 | 1 |
178 |
| 20/21 | Charlton Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | AFC Wimbledon |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Rotherham United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Plymouth Argyle |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premiership — 1G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ross County FC |
16 | 1 |
0 | 1 |
953 |
| 22/23 | Ross County FC |
12 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Viaplay Cup — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ross County FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Ross County FC |
5 | 1 |
0 | 0 |
399 |
League One Play-Offs — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Charlton Athletic |
3 | 1 |
0 | 0 |
300 |
| 17/18 | Rotherham United |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two — 0G / 129M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Cambridge United |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Plymouth Argyle |
22 | 0 |
3 | 3 |
0 |
| 15/16 | Plymouth Argyle |
45 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 14/15 | Plymouth Argyle |
34 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Plymouth Argyle |
21 | 0 |
1 | 2 |
0 |
EFL Cup — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Cambridge United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Exeter City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Charlton Athletic |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 18/19 | AFC Wimbledon |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Rotherham United |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Plymouth Argyle |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premiership Play-offs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Ross County FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premiership Relegation — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Ross County FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two Play-Offs — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Plymouth Argyle |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Plymouth Argyle |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FL Trophy — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Plymouth Argyle |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
League Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Plymouth Argyle |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Plymouth Argyle |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Plymouth Argyle |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
concussion |
29.03.2024 |
09.04.2024 |
12 |
4 |
| 23/24 |
Uraz kostki |
23.01.2024 |
17.02.2024 |
26 |
7 |
| 22/23 |
Uraz kostki |
16.10.2022 |
10.04.2023 |
177 |
21 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Exeter City |
→ |
Cambridge Utd. |
Transfer |
250k € |
| 23/24 |
11.01.2024 |
Ross County |
→ |
Exeter City |
Transfer |
450k € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Charlton |
→ |
Ross County |
Transfer |
800k € |
| 19/20 |
02.07.2019 |
Rotherham |
→ |
Charlton |
Transfer |
350k € |
| 18/19 |
30.06.2019 |
Charlton |
→ |
Rotherham |
Powrót z wyp. |
350k € |
| 18/19 |
10.01.2019 |
Rotherham |
→ |
Charlton |
Wypożyczenie |
250k € |
| 18/19 |
09.01.2019 |
AFC Wimbledon |
→ |
Rotherham |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 18/19 |
01.08.2018 |
Rotherham |
→ |
AFC Wimbledon |
Wypożyczenie |
250k € |
| 16/17 |
30.01.2017 |
Plymouth |
→ |
Rotherham |
Transfer |
75k € |
| 13/14 |
01.01.2014 |
Plymouth U18 |
→ |
Plymouth |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Ben Purrington?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.