Bjørn Paulsen
⚽ Obrońca 🏟️ Odense Boldklub 🏳️ Dania
| 📝 | Imię ojczyste | Bjørn Iversen Paulsen |
| 🎂 | Data urodzenia | 01.07.1991 (34 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Augustenborg, Dania |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Dania |
| 📏 | Wzrost | 191 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Odense Boldklub |
| 📅 | Dołączył | 12.07.2022 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | MB Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Hammarby IF | 8 | 111 | 18 | 13 |
| SönderjyskE | 7 | 190 | 17 | 16 |
| Odense Boldklub | 4 | 94 | 7 | 3 |
| FC Ingolstadt 04 | 3 | 87 | 6 | 7 |
| Esbjerg fB | 2 | 49 | 5 | 2 |
| Odense Boldklub Reserves | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Hammarby IF U21 (- 2018) | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Superliga |
263 | 18 | 21 |
16 | 0 | 5 627 |
| Allsvenskan |
91 | 16 | 12 |
14 | 0 | 1 933 |
| DBU Pokalen |
17 | 5 | 0 |
1 | 0 | 152 |
| NordicBet LIGA |
20 | 3 | 0 |
5 | 0 | 477 |
| 3. Liga |
62 | 3 | 5 |
8 | 0 | 836 |
| Oddset Pokalen |
4 | 2 | 0 |
0 | 0 | 29 |
| 2. Bundesliga |
16 | 2 | 2 |
1 | 0 | 711 |
| 1.Division Promotion |
10 | 1 | 0 |
1 | 0 | 557 |
| Svenska Cupen |
14 | 1 | 1 |
2 | 0 | 114 |
| UECL Quali |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 570 |
| Relegation 2. Bundesliga |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Superliga Relegation round |
13 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Future Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Pokalen |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| DFB-Pokal |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| U21 Allsvenskan Norra |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Bayernpokal |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| SAS Ligaen |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ekstra Bladet Cu |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Superliga — 18G / 263M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Odense Boldklub |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Odense Boldklub |
20 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 22/23 | Odense Boldklub |
19 | 1 |
1 | 2 |
1 700 |
| 16/17 | Esbjerg fB |
20 | 2 |
2 | 2 |
718 |
| 15/16 | Esbjerg fB |
25 | 3 |
0 | 2 |
750 |
| 15/16 | SönderjyskE |
7 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 14/15 | SönderjyskE |
33 | 4 |
4 | 2 |
642 |
| 13/14 | SönderjyskE |
33 | 4 |
4 | 2 |
707 |
| 12/13 | SönderjyskE |
33 | 3 |
2 | 2 |
622 |
| 11/12 | SönderjyskE |
33 | 1 |
3 | 0 |
488 |
| 10/11 | SönderjyskE |
33 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Allsvenskan — 16G / 91M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Hammarby IF |
13 | 1 |
2 | 1 |
303 |
| 2021 | Hammarby IF |
20 | 2 |
2 | 2 |
816 |
| 2018 | Hammarby IF |
29 | 5 |
5 | 6 |
494 |
| 2017 | Hammarby IF |
29 | 8 |
3 | 5 |
320 |
DBU Pokalen — 5G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Esbjerg fB |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Esbjerg fB |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | SönderjyskE |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | SönderjyskE |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | SönderjyskE |
2 | 3 |
0 | 0 |
39 |
| 11/12 | SönderjyskE |
3 | 2 |
0 | 0 |
113 |
NordicBet LIGA — 3G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Odense Boldklub |
20 | 3 |
0 | 5 |
477 |
3. Liga — 3G / 62M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Ingolstadt 04 |
28 | 3 |
1 | 3 |
836 |
| 19/20 | FC Ingolstadt 04 |
34 | 0 |
4 | 5 |
0 |
Oddset Pokalen — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Odense Boldklub |
1 | 2 |
0 | 0 |
29 |
| 24/25 | Odense Boldklub |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Odense Boldklub |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
2. Bundesliga — 2G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Ingolstadt 04 |
16 | 2 |
2 | 1 |
711 |
1.Division Promotion — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Odense Boldklub |
10 | 1 |
0 | 1 |
557 |
Svenska Cupen — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Hammarby IF |
6 | 1 |
0 | 1 |
114 |
| 18/19 | Hammarby IF |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Hammarby IF |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 16/17 | Hammarby IF |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Quali — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Hammarby IF |
6 | 1 |
0 | 0 |
570 |
Relegation 2. Bundesliga — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Ingolstadt 04 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | FC Ingolstadt 04 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | FC Ingolstadt 04 |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Superliga Relegation round — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Odense Boldklub |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | Odense Boldklub |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Future Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Odense Boldklub... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pokalen — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Odense Boldklub |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
DFB-Pokal — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Ingolstadt 04 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | FC Ingolstadt 04 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U21 Allsvenskan Norra — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Hammarby IF U21... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Bayernpokal — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FC Ingolstadt 04 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
SAS Ligaen — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | SönderjyskE |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ekstra Bladet Cu — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | SönderjyskE |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
2 meczów, 2 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
concussion |
02.11.2023 |
31.12.2023 |
60 |
4 |
| 22/23 |
Uraz kostki |
13.02.2023 |
07.03.2023 |
23 |
3 |
| 20/21 |
Uraz łydki |
06.03.2021 |
05.04.2021 |
31 |
6 |
| 20/21 |
Uraz łydki |
22.11.2020 |
27.12.2020 |
36 |
6 |
| 19/20 |
Uraz łydki |
21.09.2019 |
15.10.2019 |
25 |
3 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
12.07.2022 |
Hammarby |
→ |
Odense BK |
Transfer |
450k € |
| 21/22 |
15.07.2021 |
FC Ingolstadt |
→ |
Hammarby |
Transfer |
500k € |
| 18/19 |
07.01.2019 |
Hammarby |
→ |
FC Ingolstadt |
Transfer |
900k € |
| 16/17 |
16.01.2017 |
Esbjerg fB |
→ |
Hammarby |
Transfer |
400k € |
| 15/16 |
31.08.2015 |
SönderjyskE |
→ |
Esbjerg fB |
Transfer |
500k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Sönderjyske U19 |
→ |
SönderjyskE |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Bjørn Paulsen?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.