Pablo González
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ Argentina Italy
| 📝 | Imię ojczyste | Pablo Andrés González |
| 🎂 | Data urodzenia | 27.05.1985 (40 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Tandil, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentina Italy |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2024 |
| 🤝 | Agent | no agent |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Novara Calcio 1908 | 9 | 328 | 86 | 57 |
| US Alessandria Calcio 1912 | 2 | 88 | 36 | 21 |
| Novara FC | 2 | 80 | 17 | 3 |
| RG Ticino | 1 | 40 | 3 | 2 |
| AC Siena | 1 | 26 | 3 | 0 |
| FC Locarno | 1 | 15 | 2 | 0 |
| US Palermo | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Racing Club | 1 | 10 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie B |
156 | 45 | 45 |
21 | 2 | 1 090 |
| Serie C-A |
144 | 24 | 14 |
11 | 1 | 2 100 |
| Lega Pro A |
38 | 20 | 11 |
3 | 0 | 156 |
| Serie C - A |
36 | 15 | 4 |
7 | 0 | 150 |
| Serie D - A |
75 | 12 | 2 |
5 | 1 | 669 |
| Italy Cup |
21 | 8 | 2 |
1 | 1 | 752 |
| Lega Pro 1a - A |
25 | 5 | 0 |
0 | 0 | 189 |
| Serie B Play-off |
9 | 4 | 0 |
2 | 0 | 407 |
| PlayOff Lega Pro |
10 | 3 | 4 |
1 | 0 | 426 |
| Coppa Serie D |
4 | 2 | 0 |
1 | 0 | 89 |
| Playoff Serie C |
5 | 2 | 1 |
0 | 0 | 146 |
| Serie B Play-out |
2 | 2 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Challenge League |
15 | 2 | 0 |
5 | 0 | 391 |
| Coppa Serie C |
10 | 1 | 0 |
1 | 0 | 550 |
| Serie A |
21 | 1 | 0 |
1 | 0 | 588 |
| Europa League Qualifying |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 63 |
| Supercoppa 1a D. |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 71 |
| Meisterrunde |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Clausura |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercoppa Lega |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Coppa Lega Pro |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie B — 45G / 156M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Novara Calcio 1908 |
38 | 10 |
9 | 7 |
279 |
| 13/14 | Novara Calcio 1908 |
40 | 6 |
7 | 7 |
395 |
| 12/13 | Novara Calcio 1908 |
39 | 14 |
20 | 2 |
238 |
| 10/11 | Novara Calcio 1908 |
39 | 15 |
9 | 5 |
178 |
Serie C-A — 24G / 144M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Novara FC |
37 | 6 |
3 | 3 |
220 |
| 20/21 | Novara Calcio 1908 |
33 | 1 |
1 | 0 |
834 |
| 19/20 | Novara Calcio 1908 |
26 | 3 |
2 | 1 |
387 |
| 18/19 | Novara Calcio 1908 |
16 | 2 |
2 | 2 |
478 |
| 17/18 | US Alessandria... |
32 | 12 |
6 | 5 |
181 |
Lega Pro A — 20G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | US Alessandria... |
38 | 20 |
11 | 3 |
156 |
Serie C - A — 15G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Novara Calcio 1908 |
36 | 15 |
4 | 7 |
150 |
Serie D - A — 12G / 75M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | RG Ticino |
38 | 3 |
2 | 3 |
368 |
| 21/22 | Novara FC |
37 | 9 |
0 | 2 |
301 |
Italy Cup — 8G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Novara Calcio 1908 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Novara Calcio 1908 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | US Alessandria... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | US Alessandria... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Novara Calcio 1908 |
2 | 1 |
0 | 0 |
165 |
| 14/15 | Novara Calcio 1908 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Novara Calcio 1908 |
2 | 1 |
0 | 0 |
210 |
| 12/13 | Novara Calcio 1908 |
2 | 1 |
2 | 0 |
180 |
| 11/12 | AC Siena |
5 | 2 |
0 | 0 |
137 |
| 10/11 | Novara Calcio 1908 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Novara Calcio 1908 |
2 | 3 |
0 | 0 |
60 |
Lega Pro 1a - A — 5G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Novara Calcio 1908 |
25 | 5 |
0 | 0 |
189 |
Serie B Play-off — 4G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Novara Calcio 1908 |
3 | 3 |
0 | 0 |
100 |
| 12/13 | Novara Calcio 1908 |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | Novara Calcio 1908 |
4 | 1 |
0 | 1 |
307 |
PlayOff Lega Pro — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Novara Calcio 1908 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | US Alessandria... |
2 | 1 |
2 | 0 |
180 |
| 16/17 | US Alessandria... |
6 | 2 |
2 | 1 |
246 |
Coppa Serie D — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | RG Ticino |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Novara FC |
2 | 2 |
0 | 1 |
89 |
Playoff Serie C — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Novara FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Novara Calcio 1908 |
4 | 2 |
1 | 0 |
146 |
Serie B Play-out — 2G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Novara Calcio 1908 |
2 | 2 |
0 | 0 |
90 |
Challenge League — 2G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | FC Locarno |
15 | 2 |
0 | 5 |
391 |
Coppa Serie C — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Novara FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Novara Calcio 1908 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Novara Calcio 1908 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | US Alessandria... |
7 | 1 |
0 | 1 |
550 |
Serie A — 1G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | AC Siena |
21 | 1 |
0 | 1 |
588 |
Europa League Qualifying — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | US Palermo |
2 | 1 |
0 | 0 |
63 |
Supercoppa 1a D. — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Novara Calcio 1908 |
2 | 1 |
0 | 0 |
71 |
Meisterrunde — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Novara FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Clausura — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2006 | Racing Club |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercoppa Lega — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Novara Calcio 1908 |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Coppa Lega Pro — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Novara Calcio 1908 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Koronawirus |
27.10.2020 |
27.11.2020 |
32 |
4 |
| 11/12 |
unknown injury |
27.04.2012 |
13.05.2012 |
17 |
4 |
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.07.2024 |
NovaRomentin |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Novara |
→ |
RG Ticino |
Transfer |
50k € |
| 18/19 |
14.12.2018 |
Without Club |
→ |
Novara |
Transfer |
350k € |
| 18/19 |
24.08.2018 |
Alessandria |
→ |
Without Club |
Transfer |
350k € |
| 16/17 |
24.07.2016 |
Novara |
→ |
Alessandria |
Transfer |
700k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
US Palermo |
→ |
Novara |
Transfer |
1.1M € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
AC Siena |
→ |
US Palermo |
Powrót z wyp. |
1.1M € |
| 11/12 |
01.08.2011 |
US Palermo |
→ |
AC Siena |
Wypożyczenie |
1.9M € |
| 10/11 |
30.06.2011 |
Novara |
→ |
US Palermo |
Powrót z wyp. |
1.9M € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
US Palermo |
→ |
Novara |
Wypożyczenie |
400k € |
| 10/11 |
01.12.2010 |
Novara |
→ |
US Palermo |
Transfer |
400k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
GU de Tandil |
→ |
Novara |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Without Club |
→ |
GU de Tandil |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.01.2008 |
FC Locarno |
→ |
Without Club |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Racing Club |
→ |
FC Locarno |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Pablo González?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.