Brian Murphy
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Irlandia
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Waterford FC | 3 | 71 | 0 | 0 |
| Bohemian Football Club | 6 | 125 | 0 | 0 |
| Cardiff City | 4 | 90 | 0 | 1 |
| Portsmouth FC | 1 | 33 | 0 | 0 |
| Queens Park Rangers | 4 | 91 | 0 | 0 |
| Ipswich Town | 2 | 48 | 0 | 0 |
| Swansea City | 3 | 145 | 0 | 0 |
| Peterborough United | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Oldham Athletic | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Manchester City | 2 | 12 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Play-Offs |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 93 |
| First Division |
33 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 980 |
| FAI Cup |
17 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 500 |
| Premier Division |
137 | 0 | 0 |
5 | 0 | 12 191 |
| League of Ireland Cup |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 570 |
| EFL Cup |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 210 |
| Premier League |
45 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| FA Cup |
24 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Championship |
158 | 0 | 1 |
1 | 0 | 2 362 |
| League Two |
109 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 873 |
| League Cup |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
| Championship Play-Offs |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| UI Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| League One Play-Offs |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| League One |
31 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| EFL Trophy |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 390 |
| FAW Premier Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 420 |
| FL Trophy |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Second Division |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Play-Offs — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Waterford FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
3 |
| 2021 | Waterford FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
First Division — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Waterford FC |
23 | 0 |
0 | 3 |
1 980 |
| 01/02 | Manchester City |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FAI Cup — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Waterford FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Waterford FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 2010 | Bohemian Football... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2009 | Bohemian Football... |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 2008 | Bohemian Football... |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 2007 | Bohemian Football... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Premier Division — 0G / 137M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Waterford FC |
24 | 0 |
0 | 1 |
2 142 |
| 2020 | Waterford FC |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 392 |
| 2009 | Bohemian Football... |
35 | 0 |
0 | 2 |
3 130 |
| 2008 | Bohemian Football... |
33 | 0 |
0 | 1 |
2 970 |
| 2007 | Bohemian Football... |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 557 |
League of Ireland Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Bohemian Football... |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2008 | Bohemian Football... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2007 | Bohemian Football... |
4 | 0 |
0 | 0 |
300 |
EFL Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Cardiff City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Cardiff City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Cardiff City |
2 | 0 |
0 | 1 |
210 |
Premier League — 0G / 45M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Cardiff City |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Queens Park Rangers |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Queens Park Rangers |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Queens Park Rangers |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 00/01 | Manchester City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Cardiff City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Cardiff City |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Cardiff City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Portsmouth FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 14/15 | Queens Park Rangers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Queens Park Rangers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Queens Park Rangers |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Queens Park Rangers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Swansea City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | Swansea City |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | Swansea City |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship — 0G / 158M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Cardiff City |
46 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Cardiff City |
23 | 0 |
1 | 0 |
360 |
| 13/14 | Queens Park Rangers |
46 | 0 |
0 | 0 |
112 |
| 10/11 | Ipswich Town |
23 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 09/10 | Ipswich Town |
20 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
League Two — 0G / 109M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Portsmouth FC |
27 | 0 |
0 | 0 |
1 800 |
| 04/05 | Swansea City |
40 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 03/04 | Swansea City |
42 | 0 |
0 | 0 |
893 |
League Cup — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Portsmouth FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Queens Park Rangers |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Queens Park Rangers |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | Queens Park Rangers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Queens Park Rangers |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Ipswich Town |
5 | 0 |
0 | 0 |
510 |
| 05/06 | Swansea City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | Swansea City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | Swansea City |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 01/02 | Manchester City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship Play-Offs — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Queens Park Rangers |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Bohemian Football... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
UI Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Bohemian Football... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
League One Play-Offs — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Swansea City |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League One — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Swansea City |
31 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Trophy — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Swansea City |
7 | 0 |
0 | 1 |
300 |
| 03/04 | Swansea City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
FAW Premier Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Swansea City |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 04/05 | Swansea City |
3 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 03/04 | Swansea City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FL Trophy — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | Swansea City |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Second Division — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 02/03 | Peterborough United |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 02/03 | Oldham Athletic |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
Nr koszulki: 23
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 09/10 |
Uraz kostki |
10.01.2010 |
30.01.2010 |
21 |
5 |
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
06.01.2023 |
Waterford FC |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 19/20 |
12.02.2020 |
Cardiff |
→ |
Waterford FC |
Transfer |
150k € |
| 16/17 |
02.09.2016 |
Without Club |
→ |
Cardiff |
Transfer |
350k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Portsmouth |
→ |
Without Club |
Transfer |
500k € |
| 15/16 |
08.08.2015 |
QPR |
→ |
Portsmouth |
Transfer |
500k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Ipswich |
→ |
QPR |
Transfer |
500k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Bohemians |
→ |
Ipswich |
Transfer |
250k € |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Swansea |
→ |
Bohemians |
Transfer |
50k € |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Man City Res. |
→ |
Swansea |
Transfer |
— |
| 02/03 |
01.05.2003 |
Peterborough |
→ |
Man City Res. |
Powrót z wyp. |
— |
| 02/03 |
01.04.2003 |
Man City Res. |
→ |
Peterborough |
Wypożyczenie |
— |
| 01/02 |
01.07.2001 |
Man City U18 |
→ |
Man City Res. |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Brian Murphy?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.