Brice Samba
⚽ Bramkarz 🏟️ Stade Rennais FC 🏳️ France Congo
| 📝 | Imię ojczyste | Brice Lauriche Samba |
| 🎂 | Data urodzenia | 24.04.1994 (32 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Linzolo, Francja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | France Congo |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Stade Rennais FC |
| 📅 | Dołączył | 08.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2029 |
| 🤝 | Agent | Sport Cover |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Stade Rennais FC | 2 | 21 | 0 | 0 |
| RC Lens | 3 | 101 | 0 | 1 |
| Nottingham Forest | 3 | 143 | 0 | 0 |
| SM Caen | 3 | 86 | 0 | 0 |
| SM Caen B | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Olympique Marseille | 4 | 150 | 0 | 0 |
| Olympique de Marseille B | 1 | 1 | 0 | 0 |
| AS Nancy-Lorraine | 1 | 35 | 0 | 0 |
| AC Le Havre B | 3 | 28 | 0 | 0 |
| Le Havre AC | 2 | 29 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Ligue 1 |
314 | 0 | 1 |
11 | 0 | 13 253 |
| Coupe de France |
23 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 230 |
| UECL Qualifiers |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Europa League |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 210 |
| Champions League |
12 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Championship Play-Offs |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| Championship |
131 | 0 | 0 |
17 | 0 | 11 245 |
| FA Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| EFL Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Ligue 2 |
57 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Coupe de la Ligue |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 480 |
| N3 - Normandie |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| CFA - Grp. D |
28 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 520 |
| CFA - Grp. A |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Ligue 1 — 0G / 314M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Stade Rennais FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 24/25 | Stade Rennais FC |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 24/25 | RC Lens |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 23/24 | RC Lens |
33 | 0 |
1 | 3 |
2 970 |
| 22/23 | RC Lens |
38 | 0 |
0 | 3 |
3 330 |
| 18/19 | SM Caen |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 420 |
| 17/18 | SM Caen |
37 | 0 |
0 | 0 |
315 |
| 16/17 | Olympique Marseille |
38 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Olympique Marseille |
38 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Olympique Marseille |
38 | 0 |
0 | 0 |
68 |
| 12/13 | Olympique Marseille |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coupe de France — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Stade Rennais FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | RC Lens |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 22/23 | RC Lens |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | SM Caen |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | SM Caen |
4 | 0 |
0 | 0 |
420 |
| 16/17 | Olympique Marseille |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | AS Nancy-Lorraine |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 14/15 | Olympique Marseille |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 13/14 | Olympique Marseille |
2 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 12/13 | Olympique Marseille |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Le Havre AC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
UECL Qualifiers — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | RC Lens |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Europa League — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | RC Lens |
2 | 0 |
0 | 1 |
210 |
Champions League — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | RC Lens |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 13/14 | Olympique Marseille |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship Play-Offs — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Nottingham Forest |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
Championship — 0G / 131M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Nottingham Forest |
43 | 0 |
0 | 6 |
3 595 |
| 20/21 | Nottingham Forest |
45 | 0 |
0 | 4 |
4 050 |
| 19/20 | Nottingham Forest |
43 | 0 |
0 | 7 |
3 600 |
FA Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Nottingham Forest |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 20/21 | Nottingham Forest |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Nottingham Forest |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Nottingham Forest |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Ligue 2 — 0G / 57M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | SM Caen |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | AS Nancy-Lorraine |
31 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | Le Havre AC |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Le Havre AC |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coupe de la Ligue — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | SM Caen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | SM Caen |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | Olympique Marseille |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | AS Nancy-Lorraine |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 14/15 | Olympique Marseille |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Olympique Marseille |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Le Havre AC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Le Havre AC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
N3 - Normandie — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | SM Caen B |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
CFA - Grp. D — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Olympique de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | AC Le Havre B |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 11/12 | AC Le Havre B |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
CFA - Grp. A — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | AC Le Havre B |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
🏳️ Kadra narodowa
3 meczów
Nr koszulki: 1
Aktywny kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Injury to the ankle |
20.12.2024 |
30.12.2024 |
11 |
1 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
08.01.2025 |
Lens |
→ |
Stade Rennais |
Transfer |
15M € |
| 22/23 |
05.07.2022 |
Forest |
→ |
Lens |
Transfer |
2.5M € |
| 19/20 |
07.08.2019 |
SM Caen |
→ |
Forest |
Transfer |
4M € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Marseille |
→ |
SM Caen |
Transfer |
400k € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
AS Nancy |
→ |
Marseille |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 15/16 |
09.07.2015 |
Marseille |
→ |
AS Nancy |
Wypożyczenie |
600k € |
| 12/13 |
04.01.2013 |
Le Havre AC |
→ |
Marseille |
Transfer |
150k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Le Havre U19 |
→ |
Le Havre AC |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Brice Samba?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.