Bruno Aguiar
⚽ Obrońca 🏟️ Oeste FC 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Bruno Henrique Fortunato Aguiar |
| 🎂 | Data urodzenia | 24.03.1986 (40 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Amparo, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 186 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Oeste FC |
| 📅 | Dołączył | 11.01.2024 |
| 🤝 | Agent | Business Eleven - ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Joinville Esporte Clube (SC) | 4 | 147 | 12 | 1 |
| Sport Club do Recife | 1 | 55 | 5 | 0 |
| Grêmio Novorizontino | 3 | 81 | 4 | 2 |
| Grêmio Esportivo Brasil (RS) | 1 | 43 | 2 | 0 |
| Santos FC | 3 | 109 | 2 | 1 |
| Guarani Futebol Clube (SP) | 1 | 36 | 2 | 0 |
| Mirassol Futebol Clube (SP) | 2 | 28 | 2 | 0 |
| Brusque Futebol Clube (SC) | 1 | 29 | 1 | 0 |
| Figueirense Futebol Clube | 1 | 20 | 1 | 0 |
| Muaither SC | 1 | 25 | 1 | 3 |
| Esporte Clube São Bento (SP) | 1 | 11 | 0 | 0 |
| Goiás EC | 1 | 2 | 0 | 0 |
| AD São Caetano (SP) | 1 | 25 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Campeonato Catarinense |
61 | 8 | 0 |
10 | 0 | 1 491 |
| Série B |
164 | 7 | 1 |
34 | 0 | 5 547 |
| Série A |
136 | 6 | 1 |
23 | 0 | 4 576 |
| Campeonato Paulista |
104 | 4 | 1 |
15 | 2 | 2 744 |
| Campeonato Pernambucano |
20 | 3 | 0 |
4 | 0 | 545 |
| Copa do Brasil |
20 | 1 | 0 |
5 | 0 | 180 |
| Série C |
29 | 1 | 1 |
3 | 0 | 2 070 |
| Série D |
18 | 1 | 0 |
3 | 0 | 1 530 |
| Stars League |
25 | 1 | 3 |
4 | 0 | 2 250 |
| Troféu Independência |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Campeonato Gaúcho |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Libertadores |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Campeonato Catarinense — 8G / 61M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Joinville Esporte... |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Joinville Esporte... |
18 | 7 |
0 | 3 |
231 |
| 2015 | Joinville Esporte... |
19 | 1 |
0 | 3 |
1 260 |
| 2014 | Joinville Esporte... |
15 | 0 |
0 | 4 |
0 |
Série B — 7G / 164M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Brusque Futebol... |
29 | 1 |
0 | 4 |
1 023 |
| 2019 | Grêmio Esportivo... |
35 | 2 |
0 | 9 |
1 516 |
| 2017 | Goiás EC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Joinville Esporte... |
13 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2014 | Joinville Esporte... |
33 | 2 |
1 | 10 |
1 450 |
| 2013 | AD São Caetano (SP) |
16 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2009 | Guarani Futebol... |
36 | 2 |
0 | 8 |
1 558 |
Série A — 6G / 136M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Joinville Esporte... |
24 | 2 |
0 | 4 |
806 |
| 2012 | Sport Club do Recife |
32 | 1 |
0 | 6 |
1 745 |
| 2011 | Santos FC |
31 | 2 |
1 | 4 |
407 |
| 2010 | Santos FC |
29 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2008 | Figueirense... |
20 | 1 |
0 | 6 |
1 618 |
Campeonato Paulista — 4G / 104M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Esporte Clube São... |
11 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 2022 | Grêmio Novorizontino |
11 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2021 | Grêmio Novorizontino |
12 | 1 |
1 | 2 |
1 080 |
| 2020 | Grêmio Novorizontino |
12 | 1 |
0 | 0 |
990 |
| 2013 | AD São Caetano (SP) |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2011 | Santos FC |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Santos FC |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | Mirassol Futebol... |
11 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2008 | Mirassol Futebol... |
15 | 2 |
0 | 1 |
674 |
Campeonato Pernambucano — 3G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Sport Club do Recife |
20 | 3 |
0 | 4 |
545 |
Copa do Brasil — 1G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Grêmio Novorizontino |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Grêmio Novorizontino |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Grêmio Esportivo... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2018 | Joinville Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Joinville Esporte... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2015 | Joinville Esporte... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2014 | Joinville Esporte... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | AD São Caetano (SP) |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2012 | Sport Club do Recife |
3 | 1 |
0 | 1 |
180 |
| 2010 | Santos FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Série C — 1G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Grêmio Novorizontino |
23 | 1 |
1 | 2 |
2 070 |
| 2018 | Joinville Esporte... |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Série D — 1G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Grêmio Novorizontino |
18 | 1 |
0 | 3 |
1 530 |
Stars League — 1G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Muaither SC |
25 | 1 |
3 | 4 |
2 250 |
Troféu Independência — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Grêmio Novorizontino |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Grêmio Novorizontino |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | Mirassol Futebol... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Campeonato Gaúcho — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Grêmio Esportivo... |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Joinville Esporte... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Santos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Santos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Santos FC |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Santos FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Santos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (22)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
11.01.2024 |
Without Club |
→ |
Oeste |
Transfer |
— |
| 22/23 |
22.03.2023 |
São Bento (SP) |
→ |
Without Club |
Transfer |
150k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Brusque |
→ |
São Bento (SP) |
Transfer |
150k € |
| 21/22 |
07.04.2022 |
Novorizontino |
→ |
Brusque |
Transfer |
— |
| 19/20 |
09.01.2020 |
Brasil Pelotas |
→ |
Novorizontino |
Transfer |
— |
| 18/19 |
18.12.2018 |
Without Club |
→ |
Brasil Pelotas |
Transfer |
600k € |
| 17/18 |
25.05.2018 |
Joinville-SC |
→ |
Without Club |
Transfer |
600k € |
| 17/18 |
31.12.2017 |
Goiás |
→ |
Joinville-SC |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Joinville-SC |
→ |
Goiás |
Wypożyczenie |
750k € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Muaither SC |
→ |
Joinville-SC |
Powrót z wyp. |
750k € |
| 16/17 |
24.07.2016 |
Joinville-SC |
→ |
Muaither SC |
Wypożyczenie |
850k € |
| 13/14 |
13.01.2014 |
Sport Recife |
→ |
Joinville-SC |
Transfer |
— |
| 13/14 |
31.12.2013 |
São Caetano |
→ |
Sport Recife |
Powrót z wyp. |
— |
| 12/13 |
01.03.2013 |
Sport Recife |
→ |
São Caetano |
Wypożyczenie |
400k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Santos |
→ |
Sport Recife |
Transfer |
400k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Brasa |
→ |
Santos |
Transfer |
500k € |
| 09/10 |
01.12.2009 |
Guarani |
→ |
Brasa |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 08/09 |
01.04.2009 |
Brasa |
→ |
Guarani |
Wypożyczenie |
400k € |
| 08/09 |
01.12.2008 |
Figueirense FC |
→ |
Brasa |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 07/08 |
01.06.2008 |
Brasa |
→ |
Figueirense FC |
Wypożyczenie |
— |
| 07/08 |
01.05.2008 |
Mirassol-SP |
→ |
Brasa |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Barueri |
→ |
Mirassol-SP |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Bruno Aguiar?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.