Bryan Linssen
⚽ Napastnik 🏟️ NEC Nijmegen 🏳️ Holandia
| 🎂 | Data urodzenia | 07.10.1990 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Neeritter, Holandia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Holandia |
| 📏 | Wzrost | 170 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | NEC Nijmegen |
| 📅 | Dołączył | 05.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | V4S |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Vitesse Arnhem | 3 | 114 | 46 | 20 |
| Feyenoord Rotterdam | 2 | 93 | 28 | 16 |
| Heracles Almelo | 2 | 70 | 25 | 9 |
| FC Groningen | 2 | 73 | 16 | 6 |
| VVV-Venlo | 3 | 90 | 14 | 8 |
| Urawa Red Diamonds | 4 | 59 | 9 | 3 |
| NEC Nijmegen | 2 | 21 | 7 | 1 |
| MVV Maastricht | 1 | 35 | 7 | 0 |
| Fortuna Sittard | 1 | 22 | 4 | 3 |
| VVV-Venlo/Helmond Sport U21 | 2 | 4 | 3 | 0 |
| FC Groningen U21 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Heracles Almelo U21 | 1 | 1 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Eredivisie |
377 | 115 | 48 |
58 | 2 | 3 304 |
| Jupiler League |
56 | 11 | 3 |
8 | 0 | 499 |
| KNVB Beker |
23 | 10 | 5 |
4 | 0 | 376 |
| Play-Offs Conference League |
14 | 4 | 3 |
2 | 0 | 328 |
| J1 League |
40 | 4 | 2 |
4 | 0 | 664 |
| Conference L. |
12 | 3 | 0 |
0 | 0 | 163 |
| J. League Cup |
7 | 3 | 0 |
0 | 0 | 143 |
| Beloften Eerste Divisie |
3 | 3 | 0 |
0 | 0 | 60 |
| AFC Champions League |
5 | 2 | 0 |
3 | 0 | 166 |
| Europa League |
17 | 2 | 1 |
2 | 0 | 223 |
| UECL Quali |
6 | 1 | 2 |
0 | 0 | 525 |
| Europa League Qualifying |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Beloften Eredivisie |
4 | 1 | 2 |
1 | 0 | 180 |
| AFC CL-Qualification |
1 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Emperor's Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Johan Cruijff Schaal |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Jupiler PO |
7 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Eredivisie — 115G / 377M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | NEC Nijmegen |
4 | 3 |
1 | 1 |
90 |
| 24/25 | NEC Nijmegen |
16 | 4 |
0 | 3 |
203 |
| 21/22 | Feyenoord Rotterdam |
34 | 13 |
8 | 3 |
167 |
| 20/21 | Feyenoord Rotterdam |
31 | 8 |
4 | 2 |
256 |
| 19/20 | Vitesse Arnhem |
25 | 14 |
6 | 6 |
152 |
| 18/19 | Vitesse Arnhem |
31 | 12 |
3 | 5 |
201 |
| 17/18 | Vitesse Arnhem |
33 | 15 |
6 | 4 |
185 |
| 16/17 | FC Groningen |
31 | 10 |
1 | 5 |
192 |
| 15/16 | FC Groningen |
28 | 3 |
4 | 6 |
568 |
| 14/15 | Heracles Almelo |
33 | 10 |
8 | 6 |
272 |
| 13/14 | Heracles Almelo |
31 | 11 |
0 | 7 |
246 |
| 12/13 | VVV-Venlo |
34 | 8 |
3 | 4 |
330 |
| 11/12 | VVV-Venlo |
29 | 4 |
4 | 6 |
442 |
| 10/11 | VVV-Venlo |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Jupiler League — 11G / 56M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | MVV Maastricht |
34 | 7 |
0 | 5 |
267 |
| 08/09 | Fortuna Sittard |
22 | 4 |
3 | 3 |
232 |
KNVB Beker — 10G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Feyenoord Rotterdam |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Feyenoord Rotterdam |
2 | 2 |
1 | 1 |
62 |
| 19/20 | Vitesse Arnhem |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 18/19 | Vitesse Arnhem |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 17/18 | Vitesse Arnhem |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | FC Groningen |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | FC Groningen |
2 | 2 |
1 | 0 |
60 |
| 14/15 | Heracles Almelo |
3 | 2 |
1 | 0 |
85 |
| 13/14 | Heracles Almelo |
3 | 2 |
0 | 0 |
131 |
| 12/13 | VVV-Venlo |
1 | 2 |
0 | 0 |
38 |
| 11/12 | VVV-Venlo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | VVV-Venlo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | MVV Maastricht |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Play-Offs Conference League — 4G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | NEC Nijmegen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Feyenoord Rotterdam |
1 | 1 |
0 | 0 |
7 |
| 18/19 | Vitesse Arnhem |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Vitesse Arnhem |
4 | 2 |
3 | 1 |
161 |
| 16/17 | FC Groningen |
2 | 1 |
0 | 0 |
160 |
| 15/16 | FC Groningen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
J1 League — 4G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Urawa Red Diamonds |
18 | 2 |
0 | 2 |
421 |
| 2023 | Urawa Red Diamonds |
19 | 2 |
1 | 1 |
243 |
| 2022 | Urawa Red Diamonds |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Conference L. — 3G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Feyenoord Rotterdam |
12 | 3 |
0 | 0 |
163 |
J. League Cup — 3G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Urawa Red Diamonds |
7 | 3 |
0 | 0 |
143 |
Beloften Eerste Divisie — 3G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | VVV-Venlo/Helmond... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | VVV-Venlo/Helmond... |
2 | 3 |
0 | 0 |
60 |
AFC Champions League — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Urawa Red Diamonds |
5 | 2 |
0 | 3 |
166 |
Europa League — 2G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Feyenoord Rotterdam |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 17/18 | Vitesse Arnhem |
5 | 2 |
0 | 1 |
223 |
| 15/16 | FC Groningen |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
UECL Quali — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Feyenoord Rotterdam |
6 | 1 |
2 | 0 |
525 |
Europa League Qualifying — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Vitesse Arnhem |
4 | 1 |
0 | 0 |
360 |
Beloften Eredivisie — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Groningen U21 |
2 | 1 |
1 | 0 |
180 |
| 14/15 | Heracles Almelo U21 |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 12/13 | VVV-Venlo/Helmond... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
AFC CL-Qualification — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Urawa Red Diamonds |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Urawa Red Diamonds |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Emperor's Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Urawa Red Diamonds |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Johan Cruijff Schaal — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Vitesse Arnhem |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | FC Groningen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Jupiler PO — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | VVV-Venlo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | VVV-Venlo |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 10/11 | VVV-Venlo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (9)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Uraz uda (dwugłowy) |
24.07.2022 |
26.09.2022 |
65 |
14 |
| 21/22 |
Odpoczynek |
08.12.2021 |
10.12.2021 |
3 |
1 |
| 21/22 |
Eye injury |
25.11.2021 |
27.11.2021 |
3 |
1 |
| 20/21 |
Groin problems |
12.05.2021 |
22.05.2021 |
11 |
3 |
| 20/21 |
Uraz mechaniczny |
30.11.2020 |
07.12.2020 |
8 |
2 |
| 18/19 |
Uraz kostki |
24.09.2018 |
06.10.2018 |
13 |
2 |
| 15/16 |
Uraz kostki |
16.03.2016 |
17.04.2016 |
33 |
4 |
| 15/16 |
Thigh problems |
18.02.2016 |
26.02.2016 |
9 |
1 |
| 13/14 |
Thigh problems |
08.02.2014 |
13.02.2014 |
6 |
1 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
05.01.2025 |
Urawa Reds |
→ |
NEC Nijmegen |
Transfer |
450k € |
| 22/23 |
11.07.2022 |
Feyenoord |
→ |
Urawa Reds |
Transfer |
2.2M € |
| 20/21 |
06.07.2020 |
Vitesse |
→ |
Feyenoord |
Transfer |
2.4M € |
| 17/18 |
03.07.2017 |
FC Groningen |
→ |
Vitesse |
Transfer |
2.5M € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Heracles Almelo |
→ |
FC Groningen |
Transfer |
1.3M € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
VVV-Venlo |
→ |
Heracles Almelo |
Transfer |
650k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
MVV Maastricht |
→ |
VVV-Venlo |
Transfer |
350k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Fortuna Sittard |
→ |
MVV Maastricht |
Transfer |
250k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Fortuna U19 |
→ |
Fortuna Sittard |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Bryan Linssen?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.