Óscar Pérez
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Óscar Pérez Rojas |
| 🎂 | Data urodzenia | 31.01.1973 (53 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Mexico City, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 175 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2019 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CD Cruz Azul | 15 | 475 | 0 | 1 |
| CF Pachuca | 8 | 243 | 0 | 0 |
| San Luis FC | 2 | 66 | 0 | 0 |
| Club Necaxa | 1 | 34 | 0 | 0 |
| Jaguares de Chiapas | 1 | 33 | 0 | 0 |
| Tigres UANL | 1 | 34 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Primera Verano |
93 | 0 | 0 |
6 | 0 | 7 469 |
| Liguilla Inv. |
20 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 860 |
| Primera Invierno |
80 | 0 | 1 |
8 | 0 | 5 895 |
| Liguilla Clausura |
43 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 360 |
| CONCACAF CC |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Club World Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 240 |
| Campeón de Campeones |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Libertadores |
32 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 828 |
| Copa MX Clausura |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Liga MX Apertura |
115 | 0 | 0 |
3 | 0 | 8 346 |
| Copa MX Apertura |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Liga MX Clausura |
100 | 0 | 0 |
5 | 0 | 7 317 |
| CONCACAF CL |
12 | 0 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Liguilla Apertura |
18 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 620 |
| Primera Clausura |
156 | 0 | 0 |
6 | 0 | 12 930 |
| Primera Apertura |
170 | 0 | 0 |
10 | 0 | 13 979 |
| InterLiga |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 750 |
📋 Szczegóły per sezon
Primera Verano — 0G / 93M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | CD Cruz Azul |
16 | 0 |
0 | 2 |
1 440 |
| 98/99 | CD Cruz Azul |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 97/98 | CD Cruz Azul |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 96/97 | CD Cruz Azul |
17 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 01/02 | CD Cruz Azul |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
| 00/01 | CD Cruz Azul |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 349 |
Liguilla Inv. — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | CD Cruz Azul |
6 | 0 |
0 | 1 |
570 |
| 98/99 | CD Cruz Azul |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 97/98 | CD Cruz Azul |
6 | 0 |
0 | 0 |
570 |
| 01/02 | CD Cruz Azul |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 00/01 | CD Cruz Azul |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Primera Invierno — 0G / 80M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | CD Cruz Azul |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 98/99 | CD Cruz Azul |
9 | 0 |
0 | 1 |
810 |
| 97/98 | CD Cruz Azul |
16 | 0 |
0 | 2 |
900 |
| 96/97 | CD Cruz Azul |
10 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 01/02 | CD Cruz Azul |
13 | 0 |
0 | 1 |
1 125 |
| 00/01 | CD Cruz Azul |
15 | 0 |
1 | 3 |
1 350 |
Liguilla Clausura — 0G / 43M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | CD Cruz Azul |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 15/16 | CF Pachuca |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 14/15 | CF Pachuca |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 13/14 | CF Pachuca |
6 | 0 |
0 | 1 |
570 |
| 07/08 | CD Cruz Azul |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | CD Cruz Azul |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 05/06 | CD Cruz Azul |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 04/05 | CD Cruz Azul |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 03/04 | CD Cruz Azul |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 02/03 | CD Cruz Azul |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
CONCACAF CC — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 96/97 | CD Cruz Azul |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 95/96 | CD Cruz Azul |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Club World Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | CF Pachuca |
3 | 0 |
0 | 0 |
240 |
Campeón de Campeones — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Libertadores — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2003 | CD Cruz Azul |
12 | 0 |
0 | 0 |
998 |
| 2001 | CD Cruz Azul |
20 | 0 |
0 | 1 |
1 830 |
Copa MX Clausura — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CF Pachuca |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | CF Pachuca |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 13/14 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | San Luis FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga MX Apertura — 0G / 115M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 16/17 | CF Pachuca |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
| 15/16 | CF Pachuca |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 305 |
| 14/15 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 13/14 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 485 |
| 12/13 | San Luis FC |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 326 |
Copa MX Apertura — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CF Pachuca |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 17/18 | CF Pachuca |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | San Luis FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga MX Clausura — 0G / 100M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
| 15/16 | CF Pachuca |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 377 |
| 14/15 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 13/14 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 12/13 | San Luis FC |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
CONCACAF CL — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CF Pachuca |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | CF Pachuca |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Liguilla Apertura — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 08/09 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 07/08 | CD Cruz Azul |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 06/07 | CD Cruz Azul |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 05/06 | CD Cruz Azul |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 03/04 | CD Cruz Azul |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 02/03 | CD Cruz Azul |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Primera Clausura — 0G / 156M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | San Luis FC |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 229 |
| 10/11 | Club Necaxa |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 09/10 | Jaguares de Chiapas |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 08/09 | Tigres UANL |
12 | 0 |
0 | 0 |
901 |
| 07/08 | CD Cruz Azul |
17 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 06/07 | CD Cruz Azul |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 05/06 | CD Cruz Azul |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 080 |
| 04/05 | CD Cruz Azul |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 03/04 | CD Cruz Azul |
19 | 0 |
0 | 1 |
1 710 |
| 02/03 | CD Cruz Azul |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
Primera Apertura — 0G / 170M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | San Luis FC |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 10/11 | Club Necaxa |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 485 |
| 09/10 | Jaguares de Chiapas |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 08/09 | Tigres UANL |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 07/08 | CD Cruz Azul |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 06/07 | CD Cruz Azul |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 05/06 | CD Cruz Azul |
13 | 0 |
0 | 0 |
974 |
| 04/05 | CD Cruz Azul |
17 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 03/04 | CD Cruz Azul |
19 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 02/03 | CD Cruz Azul |
19 | 0 |
0 | 1 |
1 620 |
InterLiga — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Jaguares de Chiapas |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 08/09 | Tigres UANL |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 07/08 | CD Cruz Azul |
4 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 06/07 | CD Cruz Azul |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
🏳️ Kadra narodowa
57 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 15/16 |
Adductor injury |
02.05.2016 |
12.05.2016 |
11 |
1 |
| 08/09 |
Muscle fiber tear |
18.04.2009 |
30.06.2009 |
74 |
7 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Pachuca |
→ |
Retired |
Transfer |
200k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
CD Cruz Azul |
→ |
Pachuca |
Transfer |
800k € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
San Luis |
→ |
CD Cruz Azul |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
CD Cruz Azul |
→ |
San Luis |
Wypożyczenie |
900k € |
| 10/11 |
30.06.2011 |
Necaxa |
→ |
CD Cruz Azul |
Powrót z wyp. |
900k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
CD Cruz Azul |
→ |
Necaxa |
Wypożyczenie |
1M € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Jaguares |
→ |
CD Cruz Azul |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
CD Cruz Azul |
→ |
Jaguares |
Wypożyczenie |
1M € |
| 08/09 |
30.06.2009 |
Tigres UANL |
→ |
CD Cruz Azul |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
CD Cruz Azul |
→ |
Tigres UANL |
Wypożyczenie |
1.6M € |
| 91/92 |
01.07.1991 |
Cruz Azul U20 |
→ |
CD Cruz Azul |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Óscar Pérez?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.