Cédric Carrasso
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Francja
| 📝 | Imię ojczyste | Cédric Pascal Régis Carrasso |
| 🎂 | Data urodzenia | 29.12.1981 (44 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Avignon, Francja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Francja |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2018 |
| 🤝 | Agent | SMI SPORTS ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Olympique Marseille | 7 | 199 | 0 | 0 |
| Galatasaray | 1 | 19 | 0 | 0 |
| FC Girondins Bordeaux | 8 | 324 | 0 | 3 |
| FC Toulouse | 1 | 43 | 0 | 0 |
| EA Guingamp | 1 | 35 | 0 | 0 |
| Crystal Palace | 1 | 11 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Division 1 |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 775 |
| Süper Lig |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Türkiye Kupasi |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Ligue 1 |
437 | 0 | 1 |
10 | 0 | 31 276 |
| Coupe de France |
37 | 0 | 1 |
0 | 0 | 3 270 |
| Coupe de la Ligue |
23 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 410 |
| Europa League |
18 | 0 | 1 |
1 | 0 | 1 530 |
| Europa League Qualifying |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Trophée des Champions |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| UEFA Cup |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 480 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| UI Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Ligue 2 |
31 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 326 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| First Division |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 45 |
| FA Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Division 1 — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Olympique Marseille |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 00/01 | Olympique Marseille |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Olympique Marseille |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | FC Girondins... |
9 | 0 |
0 | 0 |
775 |
| 03/04 | Olympique Marseille |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Süper Lig — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Galatasaray |
15 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Türkiye Kupasi — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Galatasaray |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Ligue 1 — 0G / 437M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Girondins... |
27 | 0 |
0 | 0 |
2 160 |
| 15/16 | FC Girondins... |
20 | 0 |
1 | 0 |
1 716 |
| 14/15 | FC Girondins... |
37 | 0 |
0 | 2 |
3 252 |
| 13/14 | FC Girondins... |
36 | 0 |
0 | 0 |
3 190 |
| 12/13 | FC Girondins... |
38 | 0 |
0 | 3 |
3 420 |
| 11/12 | FC Girondins... |
37 | 0 |
0 | 1 |
3 315 |
| 10/11 | FC Girondins... |
35 | 0 |
0 | 2 |
3 094 |
| 09/10 | FC Girondins... |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 578 |
| 08/09 | FC Toulouse |
37 | 0 |
0 | 0 |
3 330 |
| 07/08 | Olympique Marseille |
18 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 06/07 | Olympique Marseille |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 420 |
| 05/06 | Olympique Marseille |
38 | 0 |
0 | 1 |
1 261 |
| 03/04 | Olympique Marseille |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | Olympique Marseille |
38 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Coupe de France — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Girondins... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 15/16 | FC Girondins... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | FC Girondins... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | FC Girondins... |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 12/13 | FC Girondins... |
5 | 0 |
1 | 0 |
480 |
| 11/12 | FC Girondins... |
3 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 10/11 | FC Girondins... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 09/10 | FC Girondins... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | FC Toulouse |
5 | 0 |
0 | 0 |
510 |
| 07/08 | Olympique Marseille |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 06/07 | Olympique Marseille |
6 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 05/06 | Olympique Marseille |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 04/05 | EA Guingamp |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Coupe de la Ligue — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Girondins... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Girondins... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | FC Girondins... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | FC Girondins... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | FC Girondins... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | FC Girondins... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 09/10 | FC Girondins... |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | FC Toulouse |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 06/07 | Olympique Marseille |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 05/06 | Olympique Marseille |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | EA Guingamp |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 02/03 | Olympique Marseille |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Girondins... |
6 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 13/14 | FC Girondins... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 12/13 | FC Girondins... |
8 | 0 |
1 | 0 |
720 |
Europa League Qualifying — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Girondins... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | FC Girondins... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Trophée des Champions — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Girondins... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | FC Girondins... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
UEFA Cup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Olympique Marseille |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Olympique Marseille |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 05/06 | Olympique Marseille |
5 | 0 |
0 | 0 |
300 |
UEFA-Cup Qualifikation — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Olympique Marseille |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
UI Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Olympique Marseille |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 05/06 | Olympique Marseille |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Ligue 2 — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | EA Guingamp |
31 | 0 |
0 | 2 |
2 326 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 03/04 | Olympique Marseille |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
First Division — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 01/02 | Crystal Palace |
10 | 0 |
0 | 0 |
45 |
FA Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 01/02 | Crystal Palace |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (8)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 17/18 |
Meniscus tear |
19.02.2018 |
17.03.2018 |
27 |
5 |
| 16/17 |
Uraz kolana |
23.10.2016 |
20.01.2017 |
90 |
14 |
| 15/16 |
Uraz kolana |
25.01.2016 |
15.05.2016 |
112 |
18 |
| 15/16 |
Uraz kostki |
13.08.2015 |
28.08.2015 |
16 |
4 |
| 14/15 |
Uraz barku |
12.12.2014 |
20.12.2014 |
9 |
2 |
| 13/14 |
Thigh problems |
15.03.2014 |
28.03.2014 |
14 |
2 |
| 12/13 |
Knee problems |
23.10.2012 |
28.10.2012 |
6 |
2 |
| 09/10 |
Thigh problems |
14.06.2010 |
30.06.2010 |
17 |
2 |
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Galatasaray |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 17/18 |
08.09.2017 |
G. Bordeaux |
→ |
Galatasaray |
Transfer |
1M € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Toulouse |
→ |
G. Bordeaux |
Transfer |
6M € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Marseille |
→ |
Toulouse |
Transfer |
3M € |
| 04/05 |
30.06.2005 |
Guingamp |
→ |
Marseille |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 04/05 |
31.08.2004 |
Marseille |
→ |
Guingamp |
Wypożyczenie |
— |
| 01/02 |
30.06.2002 |
Crystal Palace |
→ |
Marseille |
Powrót z wyp. |
— |
| 01/02 |
01.01.2002 |
Marseille |
→ |
Crystal Palace |
Wypożyczenie |
— |
| 01/02 |
01.07.2001 |
Marseille B |
→ |
Marseille |
Transfer |
— |
| 00/01 |
01.07.2000 |
Marseille U19 |
→ |
Marseille B |
Transfer |
— |
| 98/99 |
30.06.1999 |
AC Arles U19 |
→ |
Marseille U19 |
Powrót z wyp. |
— |
| 98/99 |
01.07.1998 |
Marseille U19 |
→ |
AC Arles U19 |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Cédric Carrasso?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.