César
⚽ Bramkarz 🏟️ Avaí FC 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | César Augusto Soares dos Reis Ribela |
| 🎂 | Data urodzenia | 15.02.1995 (31 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Uberaba, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 192 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Avaí FC |
| 📅 | Dołączył | 12.01.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.11.2025 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Avaí FC | 2 | 89 | 0 | 0 |
| Mirassol Futebol Clube (SP) | 1 | 51 | 0 | 0 |
| Esporte Clube Juventude | 1 | 50 | 0 | 0 |
| Londrina Esporte Clube (PR) | 6 | 131 | 0 | 0 |
| Esporte Clube Vitória | 1 | 38 | 0 | 0 |
| Coritiba Foot Ball Club | 1 | 3 | 0 | 0 |
| GD Estoril Praia | 1 | 24 | 0 | 0 |
| Estoril Praia U23 | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série B |
238 | 0 | 0 |
13 | 0 | 12 399 |
| Campeonato Catarinense |
29 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 194 |
| Troféu Independência |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Paulista |
12 | 0 | 0 |
2 | 0 | 518 |
| Série A |
38 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 187 |
| Copa do Brasil |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 424 |
| Campeonato Gaúcho |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Campeonato Paranaense |
15 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Campeonato Baiano |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primeira Liga do Brasil |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Série C |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ledman LigaPro |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| U-23 Cup Portugal |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Allianz Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Taça de Portugal |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Série B — 0G / 238M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Avaí FC |
23 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 2024 | Avaí FC |
37 | 0 |
0 | 4 |
3 309 |
| 2023 | Mirassol Futebol... |
37 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Londrina Esporte... |
29 | 0 |
0 | 3 |
2 565 |
| 2020 | Esporte Clube... |
33 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 2019 | Londrina Esporte... |
26 | 0 |
0 | 2 |
1 485 |
| 2018 | Londrina Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Londrina Esporte... |
37 | 0 |
0 | 2 |
3 240 |
| 2016 | Londrina Esporte... |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Catarinense — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Avaí FC |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 194 |
| 2024 | Avaí FC |
15 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Troféu Independência — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Mirassol Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Paulista — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Mirassol Futebol... |
12 | 0 |
0 | 2 |
518 |
Série A — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Esporte Clube... |
38 | 0 |
0 | 1 |
2 187 |
Copa do Brasil — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Esporte Clube... |
3 | 0 |
0 | 0 |
244 |
| 2020 | Esporte Clube... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Londrina Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2017 | Londrina Esporte... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Gaúcho — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Esporte Clube... |
9 | 0 |
0 | 0 |
720 |
Campeonato Paranaense — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Londrina Esporte... |
12 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 2020 | Coritiba Foot... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Baiano — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Esporte Clube... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Esporte Clube... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Esporte Clube... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Londrina Esporte... |
6 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Série C — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Londrina Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ledman LigaPro — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | GD Estoril Praia |
19 | 0 |
0 | 0 |
270 |
U-23 Cup Portugal — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Estoril Praia U23 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Allianz Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | GD Estoril Praia |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Taça de Portugal — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | GD Estoril Praia |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 19/20 |
Thigh problems |
24.09.2019 |
27.09.2019 |
4 |
1 |
| 17/18 |
Uraz kolana |
19.03.2018 |
06.06.2018 |
80 |
0 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
12.01.2024 |
Mirassol-SP |
→ |
Avaí FC |
Transfer |
350k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Juventude |
→ |
Mirassol-SP |
Transfer |
550k € |
| 21/22 |
19.01.2022 |
Londrina-PR |
→ |
Juventude |
Transfer |
550k € |
| 20/21 |
31.01.2021 |
EC Vitória |
→ |
Londrina-PR |
Powrót z wyp. |
100k € |
| 19/20 |
17.03.2020 |
Londrina-PR |
→ |
EC Vitória |
Wypożyczenie |
100k € |
| 19/20 |
16.03.2020 |
Coritiba FC |
→ |
Londrina-PR |
Powrót z wyp. |
100k € |
| 19/20 |
06.01.2020 |
Londrina-PR |
→ |
Coritiba FC |
Wypożyczenie |
100k € |
| 18/19 |
30.06.2019 |
Estoril |
→ |
Londrina-PR |
Powrót z wyp. |
100k € |
| 18/19 |
02.07.2018 |
Londrina-PR |
→ |
Estoril |
Wypożyczenie |
400k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o César?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.