Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ César Yanis
César Yanis

César Yanis

⚽ Napastnik 🏟️ CD Cobresal 🏳️ Panama
266
Meczów
33
Goli
26
Asyst
12
Żółtych
1
Czerwonych
5 798
Minut
0
Opinii
📝Imię ojczysteCésar Augusto Yanis Velasco
🎂Data urodzenia27.01.1996 (30 lat)
📍Miejsce urodzeniaCiudad de Panamá, Panama
🏳️ObywatelstwoPanama
📏Wzrost170 cm
PozycjaNapastnik
🦶Preferowana nogalewa
🏟️Aktualny klubCD Cobresal
📅Dołączył01.01.2025
📄Kontrakt do31.12.2025
🤝Agent451 FC

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
AD San Carlos2651110
Potros del Este225115
Costa del Este FC36966
Club Deportivo del Este11631
Zamora CF11511
CD Cobresal12212
Real Zaragoza11801
Chorrillo FC11600
San Francisco FC32000

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
Liga Panameña Apertura 75119 71905
Liga Panameña Clausura 6292 201 335
Primera División Apertura 3756 201 165
Primera División Clausura 2243 10449
Copa de Costa Rica 220 0090
Primera Federación - Gr. I 1511 00812
Liga Primera 1812 001 042
Apertura Play-Off 201 000
Verano Play-Off 200 000
2ª División 1500 000
Copa del Rey 301 000
Copa Chile 400 000
LPF Apertura Playoff 700 000
LPF Clausura Playoff 201 000

📋 Szczegóły per sezon

Liga Panameña Apertura — 11G / 75M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2023Potros del Este 145 42 239
2021Club Deportivo... 133 11 379
2020Costa del Este FC 70 01 0
2019Costa del Este FC 183 41 287
2018Costa del Este FC 140 02 0
2016San Francisco FC 60 00 0
2015San Francisco FC 20 00 0
2014San Francisco FC 10 00 0
Liga Panameña Clausura — 9G / 62M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2022Potros del Este 116 11 152
2021Club Deportivo... 20 00 0
2020Costa del Este FC 72 10 301
2019Costa del Este FC 151 01 882
2017Chorrillo FC 160 00 0
2016San Francisco FC 110 00 0
Primera División Apertura — 5G / 37M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25AD San Carlos 193 30 474
23/24AD San Carlos 182 32 691
Primera División Clausura — 4G / 22M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24AD San Carlos 224 31 449
Copa de Costa Rica — 2G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24AD San Carlos 22 00 90
Primera Federación - Gr. I — 1G / 15M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22Zamora CF 151 10 812
Liga Primera — 1G / 18M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2025CD Cobresal 181 20 1 042
Apertura Play-Off — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25AD San Carlos 20 10 0
Verano Play-Off — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24AD San Carlos 20 00 0
2ª División — 0G / 15M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22Real Zaragoza 150 00 0
Copa del Rey — 0G / 3M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22Real Zaragoza 30 10 0
Copa Chile — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2025CD Cobresal 40 00 0
LPF Apertura Playoff — 0G / 7M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2021Club Deportivo... 10 00 0
2019Costa del Este FC 30 00 0
2018Costa del Este FC 30 00 0
LPF Clausura Playoff — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2020Costa del Este FC 20 10 0

Historia kontuzji (1)

SezonKontuzjaOdDoDniMecze omin.
24/25 Contracture 27.09.2024 07.10.2024 11 2

🔄 Historia transferów (9)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
25/26 31.12.2025 Cobresal AD San Carlos Powrót z wyp. 250k €
24/25 01.01.2025 AD San Carlos Cobresal Wypożyczenie 250k €
23/24 17.07.2023 Potros del Este AD San Carlos Transfer 200k €
21/22 30.06.2022 Zamora CF Potros del Este Powrót z wyp. 100k €
21/22 31.01.2022 Potros del Este Zamora CF Wypożyczenie 100k €
21/22 30.01.2022 Real Zaragoza Potros del Este Powrót z wyp. 100k €
21/22 31.08.2021 Potros del Este Real Zaragoza Wypożyczenie 175k €
17/18 01.07.2017 Chorrillo FC Costa del Este Transfer
16/17 01.01.2017 San Francisco Chorrillo FC Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o César Yanis?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy