Camilo Vargas
⚽ Bramkarz 🏟️ Atlas Guadalajara 🏳️ Kolumbia
| 📝 | Imię ojczyste | Camilo Andrés Vargas Gil |
| 🎂 | Data urodzenia | 08.03.1989 (37 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Bogotá, Kolumbia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Kolumbia |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Atlas Guadalajara |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2019 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
| 🤝 | Agent | no agent |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Atlas Guadalajara | 11 | 232 | 0 | 1 |
| Deportivo Cali | 4 | 112 | 0 | 0 |
| Atlético Nacional | 2 | 44 | 0 | 0 |
| AA Argentinos Juniors | 1 | 11 | 0 | 0 |
| Independiente Santa Fe | 6 | 201 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
103 | 0 | 1 |
12 | 0 | 9 096 |
| Liga MX Clausura |
93 | 0 | 0 |
5 | 0 | 8 370 |
| Liguilla Apertura |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 750 |
| Liguilla Clausura |
12 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 080 |
| CONCACAF CL |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Leagues Cup |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 750 |
| Campeones Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Supercup Liga MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Copa Sudamericana |
25 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 860 |
| Fase Final LBD I |
9 | 0 | 0 |
2 | 0 | 720 |
| Liga Águila I |
64 | 0 | 0 |
12 | 0 | 5 310 |
| Liga DIMAYOR II |
78 | 0 | 0 |
6 | 0 | 6 210 |
| Copa Águila |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 135 |
| Fase Final LBD II |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Primera División |
11 | 0 | 0 |
2 | 0 | 540 |
| Fase Final LP II |
27 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 572 |
| Liga Postobón II |
44 | 0 | 0 |
8 | 0 | 3 330 |
| Fase Final LP I |
19 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 710 |
| Libertadores |
28 | 0 | 0 |
4 | 0 | 2 250 |
| Copa Colombia |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Liga Postobón I |
47 | 0 | 0 |
3 | 0 | 4 006 |
| Superliga Águila de Campeones |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Copa MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 0G / 103M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Atlas Guadalajara |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 24/25 | Atlas Guadalajara |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 23/24 | Atlas Guadalajara |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 22/23 | Atlas Guadalajara |
16 | 0 |
0 | 2 |
1 266 |
| 21/22 | Atlas Guadalajara |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 20/21 | Atlas Guadalajara |
16 | 0 |
0 | 2 |
1 440 |
| 19/20 | Atlas Guadalajara |
18 | 0 |
1 | 3 |
1 620 |
Liga MX Clausura — 0G / 93M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Atlas Guadalajara |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 23/24 | Atlas Guadalajara |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 22/23 | Atlas Guadalajara |
15 | 0 |
0 | 3 |
1 350 |
| 21/22 | Atlas Guadalajara |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 20/21 | Atlas Guadalajara |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 19/20 | Atlas Guadalajara |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
Liguilla Apertura — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Atlas Guadalajara |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 21/22 | Atlas Guadalajara |
6 | 0 |
0 | 0 |
570 |
Liguilla Clausura — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Atlas Guadalajara |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 21/22 | Atlas Guadalajara |
6 | 0 |
0 | 2 |
540 |
| 20/21 | Atlas Guadalajara |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
CONCACAF CL — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Atlas Guadalajara |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Leagues Cup — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Atlas Guadalajara |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2024 | Atlas Guadalajara |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2023 | Atlas Guadalajara |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
Campeones Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Atlas Guadalajara |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Supercup Liga MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Atlas Guadalajara |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Copa Sudamericana — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Deportivo Cali |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 2018 | Deportivo Cali |
7 | 0 |
0 | 2 |
630 |
| 2017 | Deportivo Cali |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2011 | Independiente... |
7 | 0 |
0 | 0 |
660 |
| 2010 | Independiente... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Fase Final LBD I — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Deportivo Cali |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2018 | Deportivo Cali |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 2017 | Deportivo Cali |
3 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Liga Águila I — 0G / 64M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Deportivo Cali |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 2018 | Deportivo Cali |
16 | 0 |
0 | 5 |
1 440 |
| 2017 | Deportivo Cali |
18 | 0 |
0 | 3 |
1 620 |
| 2015 | Atlético Nacional |
13 | 0 |
0 | 1 |
720 |
Liga DIMAYOR II — 0G / 78M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Deportivo Cali |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 2017 | Atlético Nacional |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Deportivo Cali |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 2012 | Independiente... |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 2011 | Independiente... |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 2010 | Independiente... |
10 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 2009 | Independiente... |
2 | 0 |
0 | 1 |
90 |
Copa Águila — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Deportivo Cali |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Deportivo Cali |
2 | 0 |
0 | 0 |
135 |
Fase Final LBD II — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Deportivo Cali |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Primera División — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | AA Argentinos... |
11 | 0 |
0 | 2 |
540 |
Fase Final LP II — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Atlético Nacional |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Independiente... |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2013 | Independiente... |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2011 | Independiente... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2010 | Independiente... |
5 | 0 |
0 | 0 |
132 |
Liga Postobón II — 0G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Atlético Nacional |
13 | 0 |
0 | 2 |
720 |
| 2014 | Independiente... |
16 | 0 |
0 | 3 |
1 260 |
| 2013 | Independiente... |
15 | 0 |
0 | 3 |
1 350 |
Fase Final LP I — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Atlético Nacional |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 2014 | Independiente... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2013 | Independiente... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2012 | Independiente... |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Libertadores — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Atlético Nacional |
8 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 2014 | Independiente... |
8 | 0 |
0 | 2 |
720 |
| 2013 | Independiente... |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
Copa Colombia — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Independiente... |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2013 | Independiente... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2012 | Independiente... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liga Postobón I — 0G / 47M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Independiente... |
10 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 2013 | Independiente... |
14 | 0 |
0 | 3 |
1 260 |
| 2012 | Independiente... |
18 | 0 |
0 | 0 |
1 620 |
| 2011 | Independiente... |
5 | 0 |
0 | 0 |
316 |
Superliga Águila de Campeones — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Independiente... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Copa MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Atlas Guadalajara |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
38 meczów
Nr koszulki: 12
Aktywny kadrowicz
5 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Deportivo Cali |
→ |
Atlas |
Transfer |
1.5M € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Atl. Nacional |
→ |
Deportivo Cali |
Transfer |
1.3M € |
| 18/19 |
31.12.2018 |
Deportivo Cali |
→ |
Atl. Nacional |
Powrót z wyp. |
1.3M € |
| 17/18 |
01.01.2018 |
Atl. Nacional |
→ |
Deportivo Cali |
Wypożyczenie |
1.3M € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Deportivo Cali |
→ |
Atl. Nacional |
Powrót z wyp. |
1.3M € |
| 16/17 |
08.07.2016 |
Atl. Nacional |
→ |
Deportivo Cali |
Wypożyczenie |
1.2M € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Argentinos Jrs. |
→ |
Atl. Nacional |
Powrót z wyp. |
1.2M € |
| 15/16 |
11.01.2016 |
Atl. Nacional |
→ |
Argentinos Jrs. |
Wypożyczenie |
900k € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Indep. Santa Fe |
→ |
Atl. Nacional |
Transfer |
900k € |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Santa Fe U20 |
→ |
Indep. Santa Fe |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Camilo Vargas?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.