Carlos Coronel
⚽ Bramkarz 🏟️ New York Red Bulls 🏳️ Paraguay Brazil
| 📝 | Imię ojczyste | Carlos Miguel Coronel |
| 🎂 | Data urodzenia | 28.12.1996 (29 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Corumbá, Paraguay |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Paraguay Brazil |
| 📏 | Wzrost | 192 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | New York Red Bulls |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2022 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | FFP Agency |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| New York Red Bulls | 5 | 183 | 0 | 0 |
| Red Bull Salzburg | 4 | 73 | 0 | 0 |
| Philadelphia Union | 1 | 15 | 0 | 0 |
| Bethlehem Steel FC | 1 | 8 | 0 | 0 |
| FC Liefering | 3 | 96 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| MLS |
170 | 0 | 0 |
9 | 0 | 14 269 |
| US Open Cup |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 271 |
| Leagues Cup |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 600 |
| MLS Cup Playoffs |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 930 |
| Bundesliga |
45 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| ÖFB-Cup |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Champions League |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 237 |
| Champions League Qu. |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| USLC |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Europa League |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Erste Liga |
96 | 0 | 0 |
2 | 0 | 6 030 |
| Europa League Qualifying |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
MLS — 0G / 170M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | New York Red Bulls |
28 | 0 |
0 | 0 |
2 430 |
| 2024 | New York Red Bulls |
27 | 0 |
0 | 2 |
2 430 |
| 2023 | New York Red Bulls |
34 | 0 |
0 | 4 |
3 060 |
| 2022 | New York Red Bulls |
33 | 0 |
0 | 2 |
2 970 |
| 2021 | New York Red Bulls |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
| 2019 | Philadelphia Union |
14 | 0 |
0 | 0 |
319 |
US Open Cup — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | New York Red Bulls |
3 | 0 |
0 | 0 |
1 |
| 2023 | New York Red Bulls |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | New York Red Bulls |
4 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 2019 | Philadelphia Union |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Leagues Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | New York Red Bulls |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2024 | New York Red Bulls |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2023 | New York Red Bulls |
4 | 0 |
0 | 0 |
420 |
MLS Cup Playoffs — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | New York Red Bulls |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2023 | New York Red Bulls |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2022 | New York Red Bulls |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2021 | New York Red Bulls |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Bundesliga — 0G / 45M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Red Bull Salzburg |
14 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Red Bull Salzburg |
26 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 18/19 | Red Bull Salzburg |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Red Bull Salzburg |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
ÖFB-Cup — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Red Bull Salzburg |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Red Bull Salzburg |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Red Bull Salzburg |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Red Bull Salzburg |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Red Bull Salzburg |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Red Bull Salzburg |
5 | 0 |
0 | 0 |
237 |
Champions League Qu. — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Red Bull Salzburg |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Red Bull Salzburg |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
USLC — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Bethlehem Steel FC |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
Europa League — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Red Bull Salzburg |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Red Bull Salzburg |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Erste Liga — 0G / 96M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Liefering |
33 | 0 |
0 | 2 |
2 880 |
| 16/17 | FC Liefering |
30 | 0 |
0 | 0 |
2 160 |
| 15/16 | FC Liefering |
33 | 0 |
0 | 0 |
990 |
Europa League Qualifying — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Red Bull Salzburg |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
01.01.2022 |
RB Salzburg |
→ |
New York |
Transfer |
600k € |
| 21/22 |
31.12.2021 |
New York |
→ |
RB Salzburg |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 20/21 |
26.02.2021 |
RB Salzburg |
→ |
New York |
Wypożyczenie |
400k € |
| 19/20 |
20.07.2019 |
Philadelphia |
→ |
RB Salzburg |
Powrót z wyp. |
350k € |
| 18/19 |
24.01.2019 |
RB Salzburg |
→ |
Philadelphia |
Wypożyczenie |
400k € |
| 16/17 |
23.01.2017 |
RB Brasil U20 |
→ |
RB Salzburg |
Transfer |
250k € |
| 16/17 |
13.01.2017 |
FC Liefering |
→ |
RB Brasil U20 |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
RB Brasil U20 |
→ |
FC Liefering |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Carlos Coronel?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.