Marco Storari
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Włochy
| 🎂 | Data urodzenia | 06.01.1977 (49 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Pisa, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2018 |
| 🤝 | Agent | Vigo Global Sport ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Ancona Calcio | 4 | 131 | 0 | 0 |
| AC Perugia | 3 | 10 | 0 | 0 |
| Aquila Montevarchi 1902 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| AC Milan | 4 | 94 | 0 | 0 |
| Cagliari Calcio | 3 | 80 | 0 | 0 |
| Juventus FC | 5 | 252 | 0 | 0 |
| UC Sampdoria | 1 | 19 | 0 | 0 |
| ACF Fiorentina | 1 | 47 | 0 | 0 |
| Levante UD | 1 | 19 | 0 | 0 |
| FC Messina Peloro | 5 | 153 | 0 | 0 |
| SSC Napoli | 1 | 20 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Playoff C1 |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| Serie C1 - B |
62 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 970 |
| Playout C1 |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Serie B |
188 | 0 | 0 |
6 | 0 | 14 709 |
| Serie C1 - A |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Italy Cup |
44 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 150 |
| Serie A |
431 | 0 | 0 |
14 | 0 | 16 845 |
| Europa League |
21 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Europa League Qualifying |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Champions League |
40 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Supercoppa Italiana |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| LaLiga |
18 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 530 |
| Copa del Rey |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Playoff C1 — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Ancona Calcio |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
Serie C1 - B — 0G / 62M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Ancona Calcio |
33 | 0 |
0 | 3 |
2 970 |
| 98/99 | Ancona Calcio |
29 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Playout C1 — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | Ancona Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Serie B — 0G / 188M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 97/98 | AC Perugia |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 95/96 | AC Perugia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Cagliari Calcio |
41 | 0 |
0 | 3 |
3 690 |
| 03/04 | FC Messina Peloro |
45 | 0 |
0 | 1 |
4 050 |
| 02/03 | FC Messina Peloro |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 430 |
| 02/03 | SSC Napoli |
20 | 0 |
0 | 0 |
334 |
| 01/02 | Ancona Calcio |
22 | 0 |
0 | 1 |
1 965 |
| 00/01 | Ancona Calcio |
36 | 0 |
0 | 1 |
3 240 |
Serie C1 - A — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 97/98 | Aquila... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Italy Cup — 0G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 97/98 | AC Perugia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | AC Milan |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | AC Milan |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Cagliari Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Cagliari Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 14/15 | Juventus FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 13/14 | Juventus FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | Juventus FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 11/12 | Juventus FC |
5 | 0 |
0 | 2 |
510 |
| 10/11 | Juventus FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | AC Milan |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | ACF Fiorentina |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 06/07 | AC Milan |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | FC Messina Peloro |
5 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 04/05 | FC Messina Peloro |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 03/04 | FC Messina Peloro |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 01/02 | Ancona Calcio |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 00/01 | Ancona Calcio |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Serie A — 0G / 431M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 96/97 | AC Perugia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | AC Milan |
29 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | AC Milan |
20 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Cagliari Calcio |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 257 |
| 14/15 | Juventus FC |
36 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 13/14 | Juventus FC |
38 | 0 |
0 | 0 |
514 |
| 12/13 | Juventus FC |
38 | 0 |
0 | 0 |
530 |
| 11/12 | Juventus FC |
37 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 10/11 | Juventus FC |
37 | 0 |
0 | 2 |
2 057 |
| 09/10 | UC Sampdoria |
19 | 0 |
0 | 2 |
1 710 |
| 09/10 | AC Milan |
13 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 08/09 | ACF Fiorentina |
36 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 07/08 | Cagliari Calcio |
20 | 0 |
0 | 2 |
1 800 |
| 06/07 | AC Milan |
9 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 06/07 | FC Messina Peloro |
19 | 0 |
0 | 3 |
1 710 |
| 05/06 | FC Messina Peloro |
35 | 0 |
0 | 1 |
3 037 |
| 04/05 | FC Messina Peloro |
28 | 0 |
0 | 3 |
2 520 |
Europa League — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | AC Milan |
7 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Juventus FC |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Juventus FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Europa League Qualifying — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | AC Milan |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Juventus FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Champions League — 0G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Juventus FC |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Juventus FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Juventus FC |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | AC Milan |
4 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 08/09 | ACF Fiorentina |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | AC Milan |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercoppa Italiana — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Juventus FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Juventus FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Juventus FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | ACF Fiorentina |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | ACF Fiorentina |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
LaLiga — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Levante UD |
18 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
Copa del Rey — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Levante UD |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 17/18 |
Calf problems |
28.12.2017 |
01.03.2018 |
64 |
12 |
| 17/18 |
Calf problems |
11.12.2017 |
14.12.2017 |
4 |
1 |
| 16/17 |
Uraz łąkotki |
26.09.2016 |
10.10.2016 |
15 |
2 |
🔄 Historia transferów (21)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 18/19 |
01.07.2018 |
AC Milan |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 16/17 |
10.01.2017 |
Cagliari |
→ |
AC Milan |
Transfer |
400k € |
| 15/16 |
03.07.2015 |
Juventus |
→ |
Cagliari |
Transfer |
500k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
AC Milan |
→ |
Juventus |
Transfer |
1.5M € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Sampdoria |
→ |
AC Milan |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 09/10 |
15.01.2010 |
AC Milan |
→ |
Sampdoria |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 08/09 |
30.06.2009 |
Fiorentina |
→ |
AC Milan |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 08/09 |
15.07.2008 |
AC Milan |
→ |
Fiorentina |
Wypożyczenie |
1.3M € |
| 07/08 |
30.06.2008 |
Cagliari |
→ |
AC Milan |
Powrót z wyp. |
1.3M € |
| 07/08 |
09.01.2008 |
AC Milan |
→ |
Cagliari |
Wypożyczenie |
1M € |
| 07/08 |
01.12.2007 |
Levante |
→ |
AC Milan |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 07/08 |
12.08.2007 |
AC Milan |
→ |
Levante |
Wypożyczenie |
1.2M € |
| 06/07 |
17.01.2007 |
Messina Peloro |
→ |
AC Milan |
Transfer |
1.2M € |
| 02/03 |
31.01.2003 |
Napoli |
→ |
Messina Peloro |
Transfer |
— |
| 02/03 |
11.09.2002 |
Ancona |
→ |
Napoli |
Transfer |
— |
| 98/99 |
01.07.1998 |
Perugia |
→ |
Ancona |
Transfer |
— |
| 97/98 |
30.06.1998 |
Montevarchi |
→ |
Perugia |
Powrót z wyp. |
— |
| 97/98 |
01.01.1998 |
Perugia |
→ |
Montevarchi |
Wypożyczenie |
— |
| 97/98 |
01.07.1997 |
Perugia U19 |
→ |
Perugia |
Transfer |
— |
| 95/96 |
01.07.1995 |
Ladispoli |
→ |
Perugia U19 |
Transfer |
— |
| 91/92 |
01.07.1991 |
AS Rom Youth |
→ |
Ladispoli |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Marco Storari?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.