Christian Fröhlich
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Niemcy
| 🎂 | Data urodzenia | 26.10.1977 (48 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Dresden, Niemcy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Niemcy |
| 📏 | Wzrost | 171 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | obie |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2014 |
| 🤝 | Agent | no agent |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| TSV 1860 München II | 5 | 130 | 33 | 0 |
| SG Dynamo Dresden | 4 | 118 | 20 | 8 |
| Heidenauer SV | 3 | 78 | 16 | 1 |
| Chemnitzer FC | 3 | 70 | 12 | 1 |
| FC Carl Zeiss Jena | 2 | 40 | 7 | 7 |
| FC St. Pauli | 1 | 20 | 3 | 0 |
| FC Carl Zeiss Jena II | 1 | 11 | 2 | 7 |
| Kickers Offenbach | 2 | 65 | 1 | 6 |
| TSV 1860 Munich | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Kickers Offenbach II | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Regionalliga Süd |
105 | 22 | 0 |
18 | 0 | 2 184 |
| 2. Bundesliga |
122 | 19 | 15 |
19 | 0 | 1 850 |
| Regionalliga Nord |
58 | 18 | 0 |
16 | 0 | 899 |
| NOFV-Oberliga Süd |
62 | 15 | 8 |
6 | 1 | 1 050 |
| Oberliga Bayern |
25 | 11 | 0 |
0 | 0 | 189 |
| Sachsenliga |
27 | 3 | 0 |
7 | 0 | 784 |
| DFB-Pokal |
13 | 2 | 0 |
4 | 0 | 118 |
| RL Nord |
32 | 2 | 1 |
1 | 0 | 702 |
| RL Nord/Ost |
25 | 1 | 0 |
0 | 0 | 1 074 |
| 3. Liga |
60 | 1 | 6 |
9 | 0 | 1 984 |
| Bundesliga |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Hessenpokal |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Hessenliga |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Regionalliga Süd — 22G / 105M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | TSV 1860 München II |
32 | 9 |
0 | 2 |
295 |
| 98/99 | TSV 1860 München II |
33 | 7 |
0 | 10 |
411 |
| 97/98 | TSV 1860 München II |
15 | 1 |
0 | 4 |
1 067 |
| 00/01 | TSV 1860 München II |
25 | 5 |
0 | 2 |
411 |
2. Bundesliga — 19G / 122M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | FC Carl Zeiss Jena |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | FC Carl Zeiss Jena |
32 | 6 |
7 | 4 |
433 |
| 05/06 | SG Dynamo Dresden |
32 | 4 |
2 | 5 |
571 |
| 04/05 | SG Dynamo Dresden |
33 | 6 |
6 | 6 |
438 |
| 02/03 | FC St. Pauli |
19 | 3 |
0 | 4 |
408 |
Regionalliga Nord — 18G / 58M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 03/04 | SG Dynamo Dresden |
23 | 9 |
0 | 5 |
208 |
| 02/03 | Chemnitzer FC |
4 | 1 |
0 | 1 |
347 |
| 01/02 | Chemnitzer FC |
31 | 8 |
0 | 10 |
344 |
NOFV-Oberliga Süd — 15G / 62M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Heidenauer SV |
28 | 5 |
0 | 1 |
384 |
| 12/13 | Heidenauer SV |
23 | 8 |
1 | 5 |
220 |
| 07/08 | FC Carl Zeiss... |
11 | 2 |
7 | 0 |
446 |
Oberliga Bayern — 11G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 96/97 | TSV 1860 München II |
25 | 11 |
0 | 0 |
189 |
Sachsenliga — 3G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Heidenauer SV |
27 | 3 |
0 | 7 |
784 |
DFB-Pokal — 2G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 95/96 | SG Dynamo Dresden |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Chemnitzer FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 08/09 | Kickers Offenbach |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | FC Carl Zeiss Jena |
1 | 1 |
0 | 0 |
33 |
| 06/07 | FC Carl Zeiss Jena |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | SG Dynamo Dresden |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 04/05 | SG Dynamo Dresden |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 03/04 | SG Dynamo Dresden |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 02/03 | FC St. Pauli |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | Chemnitzer FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
85 |
RL Nord — 2G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Chemnitzer FC |
32 | 2 |
1 | 1 |
702 |
RL Nord/Ost — 1G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 95/96 | SG Dynamo Dresden |
25 | 1 |
0 | 0 |
1 074 |
3. Liga — 1G / 60M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Kickers Offenbach |
24 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 08/09 | Kickers Offenbach |
36 | 1 |
5 | 8 |
1 984 |
Bundesliga — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | TSV 1860 Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Hessenpokal — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Kickers Offenbach |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Kickers Offenbach |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Hessenliga — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Kickers Offenbach II |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 09/10 |
Ligament injury |
24.10.2009 |
31.01.2010 |
100 |
11 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Heidenauer SV |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 11/12 |
04.08.2011 |
Chemnitzer FC |
→ |
Heidenauer SV |
Transfer |
125k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
K. Offenbach |
→ |
Chemnitzer FC |
Transfer |
200k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Carl Zeiss Jena |
→ |
K. Offenbach |
Transfer |
100k € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Dynamo Dresden |
→ |
Carl Zeiss Jena |
Transfer |
350k € |
| 03/04 |
01.07.2003 |
FC St. Pauli |
→ |
Dynamo Dresden |
Transfer |
— |
| 02/03 |
01.09.2002 |
Chemnitzer FC |
→ |
FC St. Pauli |
Transfer |
— |
| 01/02 |
01.07.2001 |
1860 München II |
→ |
Chemnitzer FC |
Transfer |
— |
| 96/97 |
01.07.1996 |
Dynamo Dresden |
→ |
1860 München II |
Transfer |
— |
| 95/96 |
01.07.1995 |
D. Dresden U19 |
→ |
Dynamo Dresden |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Christian Fröhlich?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.