Clark Robertson
⚽ Obrońca 🏟️ Dundee FC 🏳️ Szkocja
| 🎂 | Data urodzenia | 04.09.1993 (32 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Aberdeen, Szkocja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Szkocja |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Dundee FC |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.05.2026 |
| 🤝 | Agent | CAA Base Ltd |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Rotherham United | 3 | 79 | 5 | 5 |
| Blackpool FC | 3 | 143 | 5 | 2 |
| Dundee FC | 2 | 32 | 3 | 1 |
| Portsmouth FC | 2 | 64 | 3 | 3 |
| FC Ashdod | 1 | 21 | 2 | 0 |
| Aberdeen FC | 6 | 107 | 0 | 3 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| League One |
155 | 7 | 5 |
15 | 0 | 6 639 |
| Championship |
50 | 3 | 3 |
4 | 0 | 789 |
| League Cup |
8 | 2 | 1 |
1 | 0 | 90 |
| SFA Cup |
9 | 1 | 1 |
2 | 0 | 172 |
| Ligat ha'Al - Relegation round |
7 | 1 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Ligat ha'Al |
14 | 1 | 0 |
2 | 0 | 992 |
| EFL Trophy |
11 | 1 | 0 |
0 | 0 | 176 |
| League Two |
45 | 1 | 1 |
6 | 0 | 3 915 |
| FL Trophy |
2 | 1 | 0 |
1 | 0 | 90 |
| Premiership |
115 | 0 | 1 |
13 | 0 | 0 |
| Premiership Relegation |
5 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| FA Cup |
10 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| EFL Cup |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| League Two Play-Offs |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Scot. League Cup |
2 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Co-op. Ins. Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
League One — 7G / 155M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Portsmouth FC |
27 | 0 |
2 | 5 |
0 |
| 21/22 | Portsmouth FC |
29 | 2 |
0 | 4 |
1 001 |
| 19/20 | Rotherham United |
19 | 2 |
2 | 3 |
734 |
| 17/18 | Blackpool FC |
39 | 2 |
0 | 1 |
1 755 |
| 15/16 | Blackpool FC |
41 | 1 |
1 | 2 |
3 149 |
Championship — 3G / 50M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Rotherham United |
17 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 18/19 | Rotherham United |
33 | 3 |
2 | 4 |
789 |
League Cup — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Dundee FC |
3 | 2 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Blackpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Aberdeen FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Aberdeen FC |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
SFA Cup — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Dundee FC |
2 | 1 |
0 | 1 |
172 |
| 13/14 | Aberdeen FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Aberdeen FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Aberdeen FC |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 10/11 | Aberdeen FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ligat ha'Al - Relegation round — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Ashdod |
7 | 1 |
0 | 1 |
540 |
Ligat ha'Al — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Ashdod |
14 | 1 |
0 | 2 |
992 |
EFL Trophy — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Portsmouth FC |
3 | 1 |
0 | 0 |
176 |
| 21/22 | Portsmouth FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Rotherham United |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Blackpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Blackpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two — 1G / 45M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Blackpool FC |
45 | 1 |
1 | 6 |
3 915 |
FL Trophy — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Blackpool FC |
2 | 1 |
0 | 1 |
90 |
Premiership — 0G / 115M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Dundee FC |
4 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 24/25 | Dundee FC |
18 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Aberdeen FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Aberdeen FC |
16 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | Aberdeen FC |
28 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 11/12 | Aberdeen FC |
15 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 10/11 | Aberdeen FC |
21 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 09/10 | Aberdeen FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premiership Relegation — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Dundee FC |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
FA Cup — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Portsmouth FC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 19/20 | Rotherham United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Rotherham United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Blackpool FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Blackpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Portsmouth FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Portsmouth FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Rotherham United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Rotherham United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Rotherham United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Blackpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two Play-Offs — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Blackpool FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Scot. League Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Aberdeen FC |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Co-op. Ins. Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Aberdeen FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (8)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Uraz uda (dwugłowy) |
13.12.2023 |
29.12.2023 |
17 |
4 |
| 20/21 |
Broken foot |
18.10.2020 |
08.02.2021 |
114 |
22 |
| 20/21 |
Uraz stopy |
18.09.2020 |
14.10.2020 |
27 |
3 |
| 14/15 |
Torn thigh muscle |
05.09.2014 |
12.01.2015 |
130 |
26 |
| 13/14 |
Cartilage damage |
30.10.2013 |
24.03.2014 |
146 |
27 |
| 12/13 |
Thigh problems |
09.03.2013 |
20.03.2013 |
12 |
3 |
| 12/13 |
Uraz kolana |
19.04.2012 |
25.09.2012 |
160 |
20 |
| 11/12 |
Knee problems |
11.02.2012 |
11.03.2012 |
30 |
7 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.07.2024 |
FC Ashdod |
→ |
Dundee FC |
Transfer |
350k € |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Portsmouth |
→ |
FC Ashdod |
Transfer |
300k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Rotherham |
→ |
Portsmouth |
Transfer |
300k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Blackpool |
→ |
Rotherham |
Transfer |
250k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Aberdeen FC |
→ |
Blackpool |
Transfer |
250k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Aberdeen FC U20 |
→ |
Aberdeen FC |
Transfer |
75k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Aberdeen FC U17 |
→ |
Aberdeen FC U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Clark Robertson?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.