Claudio Riaño
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ Argentyna
| 📝 | Imię ojczyste | Claudio Maximiliano Ramón Riaño |
| 🎂 | Data urodzenia | 03.08.1988 (37 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Córdoba, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentyna |
| 📏 | Wzrost | 179 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 09.10.2024 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CA Central Córdoba (SdE) | 3 | 71 | 9 | 3 |
| CA Unión (Santa Fe) | 3 | 28 | 9 | 2 |
| Club Necaxa | 4 | 49 | 8 | 2 |
| CA Aldosivi | 1 | 27 | 7 | 0 |
| CA San Martín (San Juan) | 1 | 32 | 7 | 0 |
| CA Rosario Central | 3 | 42 | 6 | 2 |
| CA Independiente | 2 | 29 | 4 | 2 |
| CA Boca Juniors | 1 | 30 | 2 | 0 |
| CA Talleres | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Club Necaxa U20 | 1 | 3 | 1 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Primera División |
37 | 11 | 3 |
1 | 1 | 917 |
| Primera Nacional |
26 | 7 | 0 |
0 | 0 | 288 |
| Final |
36 | 7 | 0 |
2 | 0 | 550 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
37 | 4 | 0 |
2 | 0 | 652 |
| Copa Argentina |
7 | 3 | 0 |
0 | 0 | 68 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
22 | 3 | 2 |
1 | 0 | 239 |
| Superliga |
31 | 3 | 1 |
2 | 0 | 358 |
| Liga MX Clausura |
15 | 3 | 0 |
0 | 0 | 315 |
| Transición |
17 | 2 | 1 |
1 | 0 | 432 |
| Inicial |
25 | 2 | 0 |
0 | 0 | 965 |
| Liga MX Apertura |
23 | 2 | 0 |
0 | 0 | 545 |
| Copa Maradona - Compl. |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 233 |
| Copa Maradona |
6 | 1 | 1 |
0 | 0 | 508 |
| Libertadores |
6 | 1 | 1 |
0 | 0 | 391 |
| Copa MX Apertura |
5 | 1 | 2 |
0 | 0 | 308 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 218 |
| Copa MX Clausura |
2 | 1 | 0 |
1 | 0 | 124 |
| Liguilla Apertura |
3 | 1 | 0 |
0 | 1 | 47 |
| Copa Superliga (-19/20) |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Supercopa MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercopa Argentina |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Pre-Sudamericana... |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Primera División — 11G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | CA Unión (Santa Fe) |
14 | 7 |
1 | 1 |
147 |
| 2015 | CA Unión (Santa Fe) |
12 | 2 |
1 | 0 |
457 |
| 2015 | CA Independiente |
11 | 2 |
1 | 0 |
313 |
Primera Nacional — 7G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CA Aldosivi |
26 | 7 |
0 | 0 |
288 |
Final — 7G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CA Boca Juniors |
18 | 1 |
0 | 0 |
449 |
| 2013 | CA San Martín... |
18 | 6 |
0 | 2 |
101 |
Liga Profesional (- 23/24) — 4G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CA Central... |
15 | 3 |
0 | 2 |
186 |
| 2021 | CA Central... |
22 | 1 |
0 | 0 |
466 |
Copa Argentina — 3G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CA Aldosivi |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | CA Central... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | CA Rosario Central |
1 | 2 |
0 | 0 |
45 |
| 2016 | CA Unión (Santa Fe) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | CA Independiente |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | CA San Martín... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | CA Talleres |
1 | 1 |
0 | 0 |
23 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 3G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CA Central... |
10 | 3 |
2 | 1 |
239 |
| 2021 | CA Central... |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superliga — 3G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Rosario Central |
21 | 3 |
1 | 0 |
358 |
| 2019 | CA Rosario Central |
10 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Liga MX Clausura — 3G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Club Necaxa |
15 | 3 |
0 | 0 |
315 |
Transición — 2G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | CA Independiente |
17 | 2 |
1 | 1 |
432 |
Inicial — 2G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CA Boca Juniors |
12 | 1 |
0 | 0 |
268 |
| 2013 | CA San Martín... |
13 | 1 |
0 | 0 |
697 |
Liga MX Apertura — 2G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Club Necaxa |
7 | 1 |
0 | 0 |
230 |
| 17/18 | Club Necaxa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Club Necaxa |
15 | 1 |
0 | 0 |
315 |
Copa Maradona - Compl. — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Central... |
5 | 1 |
0 | 0 |
233 |
Copa Maradona — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Central... |
6 | 1 |
1 | 0 |
508 |
Libertadores — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CA Rosario Central |
6 | 1 |
1 | 0 |
391 |
Copa MX Apertura — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Club Necaxa |
5 | 1 |
2 | 0 |
308 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Club Necaxa U20 |
3 | 1 |
0 | 0 |
218 |
Copa MX Clausura — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Club Necaxa |
2 | 1 |
0 | 1 |
124 |
Liguilla Apertura — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Club Necaxa |
3 | 1 |
0 | 0 |
47 |
Copa Superliga (-19/20) — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Rosario Central |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | CA Rosario Central |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Supercopa MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Club Necaxa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa Argentina — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CA Rosario Central |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Pre-Sudamericana (-14/15) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | CA Unión (Santa Fe) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 12/13 |
Adductor tear |
30.11.2013 |
20.12.2013 |
21 |
2 |
| 12/13 |
Broken nose bone |
06.09.2013 |
12.09.2013 |
7 |
1 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
09.10.2024 |
Without Club |
→ |
Retired |
Transfer |
100k € |
| 23/24 |
01.01.2024 |
Aldosivi |
→ |
Without Club |
Transfer |
150k € |
| 22/23 |
31.01.2023 |
Central Córdoba |
→ |
Aldosivi |
Transfer |
200k € |
| 20/21 |
21.07.2020 |
Rosario Central |
→ |
Central Córdoba |
Transfer |
400k € |
| 18/19 |
13.01.2019 |
Necaxa |
→ |
Rosario Central |
Transfer |
600k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Unión Santa Fe |
→ |
Necaxa |
Transfer |
700k € |
| 15/16 |
17.07.2015 |
Independiente |
→ |
Unión Santa Fe |
Transfer |
750k € |
| 14/15 |
24.07.2014 |
Boca Juniors |
→ |
Independiente |
Transfer |
900k € |
| 13/14 |
09.07.2013 |
San Martín (SJ) |
→ |
Boca Juniors |
Transfer |
750k € |
| 12/13 |
10.07.2012 |
CA Talleres |
→ |
San Martín (SJ) |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.08.2010 |
Racing (Cba) |
→ |
CA Talleres |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.01.2010 |
CSD Lasallano |
→ |
Racing (Cba) |
Transfer |
— |
| 09/10 |
31.12.2009 |
Racing (Cba) |
→ |
CSD Lasallano |
Powrót z wyp. |
— |
| 08/09 |
01.01.2009 |
CSD Lasallano |
→ |
Racing (Cba) |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Claudio Riaño?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.