Conor Thomas
⚽ Pomocnik 🏟️ Crewe Alexandra 🏳️ Anglia
| 🎂 | Data urodzenia | 28.10.1993 (32 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Coventry, Anglia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Anglia |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Crewe Alexandra |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2022 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Cheltenham Town | 4 | 163 | 20 | 6 |
| Crewe Alexandra | 4 | 113 | 4 | 3 |
| Swindon Town | 2 | 53 | 1 | 2 |
| Coventry City | 6 | 179 | 1 | 2 |
| ATK | 2 | 20 | 0 | 2 |
| Liverpool FC Reserves | 1 | 7 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| League Two |
208 | 21 | 7 |
31 | 0 | 6 934 |
| League One |
185 | 2 | 4 |
29 | 0 | 4 345 |
| League Two Play-Offs |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| EFL Cup |
12 | 1 | 0 |
5 | 0 | 180 |
| Championship |
42 | 1 | 0 |
1 | 0 | 2 109 |
| FA Cup |
26 | 0 | 1 |
4 | 0 | 0 |
| EFL Trophy |
24 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Super Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Indian Super League |
18 | 0 | 2 |
0 | 0 | 0 |
| FL Trophy |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| League Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Reserve League |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
League Two — 21G / 208M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Crewe Alexandra |
4 | 2 |
0 | 0 |
176 |
| 24/25 | Crewe Alexandra |
20 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 23/24 | Crewe Alexandra |
27 | 1 |
1 | 9 |
1 933 |
| 22/23 | Crewe Alexandra |
46 | 1 |
1 | 8 |
3 495 |
| 20/21 | Cheltenham Town |
39 | 5 |
2 | 6 |
620 |
| 19/20 | Cheltenham Town |
31 | 6 |
1 | 1 |
321 |
| 18/19 | Cheltenham Town |
38 | 6 |
1 | 4 |
389 |
| 17/18 | Swindon Town |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League One — 2G / 185M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Cheltenham Town |
27 | 1 |
1 | 7 |
1 837 |
| 16/17 | Swindon Town |
44 | 1 |
2 | 6 |
2 508 |
| 15/16 | Coventry City |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Coventry City |
36 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 13/14 | Coventry City |
45 | 0 |
1 | 10 |
0 |
| 12/13 | Coventry City |
21 | 0 |
0 | 1 |
0 |
League Two Play-Offs — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Crewe Alexandra |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Cheltenham Town |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
EFL Cup — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Crewe Alexandra |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | Crewe Alexandra |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Cheltenham Town |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | Cheltenham Town |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | Cheltenham Town |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | Cheltenham Town |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | Swindon Town |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Swindon Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship — 1G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Coventry City |
36 | 1 |
0 | 1 |
2 109 |
| 10/11 | Coventry City |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Crewe Alexandra |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | Crewe Alexandra |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | Cheltenham Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Cheltenham Town |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Cheltenham Town |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | Cheltenham Town |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Swindon Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Coventry City |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 14/15 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Coventry City |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Coventry City |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Trophy — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Crewe Alexandra |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Crewe Alexandra |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Cheltenham Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Cheltenham Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Cheltenham Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Cheltenham Town |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 17/18 | Swindon Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Swindon Town |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Coventry City |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Coventry City |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Super Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | ATK |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Indian Super League — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | ATK |
18 | 0 |
2 | 0 |
0 |
FL Trophy — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Reserve League — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Liverpool FC... |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (6)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
unknown injury |
26.12.2023 |
01.01.2024 |
7 |
3 |
| 23/24 |
Fitness |
26.09.2023 |
01.01.2024 |
98 |
21 |
| 23/24 |
Back problems |
23.09.2023 |
21.10.2023 |
29 |
7 |
| 23/24 |
Abdominal problems |
23.09.2023 |
21.10.2023 |
29 |
7 |
| 23/24 |
Fitness |
15.08.2023 |
19.08.2023 |
5 |
2 |
| 23/24 |
Adductor pain |
15.08.2023 |
19.08.2023 |
5 |
2 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Cheltenham |
→ |
Crewe Alexandra |
Transfer |
150k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
ATK |
→ |
Cheltenham |
Transfer |
150k € |
| 17/18 |
23.08.2017 |
Swindon Town |
→ |
ATK |
Transfer |
150k € |
| 16/17 |
04.07.2016 |
Coventry |
→ |
Swindon Town |
Transfer |
150k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Coventry U18 |
→ |
Coventry |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.02.2011 |
Liverpool U18 |
→ |
Coventry U18 |
Powrót z wyp. |
— |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Coventry U18 |
→ |
Liverpool U18 |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Conor Thomas?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.