Craig Gordon
⚽ Bramkarz 🏟️ Heart of Midlothian FC 🏳️ Szkocja
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Heart of Midlothian FC | 13 | 405 | 0 | 2 |
| Celtic FC | 6 | 304 | 0 | 0 |
| Sunderland AFC | 5 | 126 | 0 | 1 |
| Sunderland AFC Reserves | 2 | 5 | 0 | 0 |
| Cowdenbeath FC | 1 | 11 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Premiership Relegation |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| SFA Cup |
51 | 0 | 1 |
4 | 0 | 4 255 |
| Premiership |
464 | 0 | 1 |
11 | 0 | 32 501 |
| Conference League |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Europa League Qualifying |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Prem. Sports Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Scottish Premiership Top... |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Conference L. |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Viaplay Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Championship |
26 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 340 |
| Betfred Cup |
20 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 230 |
| Europa League |
28 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 890 |
| Champions League Qu. |
36 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 790 |
| Champions League |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
| SCL by Utilita |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| League Cup |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 780 |
| Premier League |
117 | 0 | 1 |
5 | 0 | 7 806 |
| FA Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| Reserve League |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| CIS Insur. Cup |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 840 |
| UEFA Cup |
12 | 0 | 0 |
1 | 0 | 900 |
| League One |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 900 |
📋 Szczegóły per sezon
Premiership Relegation — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Heart of... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
SFA Cup — 0G / 51M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Heart of... |
4 | 0 |
1 | 0 |
420 |
| 23/24 | Heart of... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 21/22 | Heart of... |
5 | 0 |
0 | 2 |
510 |
| 19/20 | Heart of... |
2 | 0 |
0 | 1 |
240 |
| 19/20 | Celtic FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Celtic FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Celtic FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 16/17 | Celtic FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 15/16 | Celtic FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 14/15 | Celtic FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
415 |
| 06/07 | Heart of... |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 05/06 | Heart of... |
5 | 0 |
0 | 1 |
480 |
| 04/05 | Heart of... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 03/04 | Heart of... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 02/03 | Heart of... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 01/02 | Heart of... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premiership — 0G / 464M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Heart of... |
33 | 0 |
0 | 1 |
2 790 |
| 23/24 | Heart of... |
19 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Heart of... |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 426 |
| 21/22 | Heart of... |
32 | 0 |
0 | 1 |
2 880 |
| 19/20 | Celtic FC |
25 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Celtic FC |
27 | 0 |
0 | 0 |
1 620 |
| 17/18 | Celtic FC |
24 | 0 |
0 | 0 |
2 115 |
| 16/17 | Celtic FC |
38 | 0 |
0 | 3 |
3 105 |
| 15/16 | Celtic FC |
36 | 0 |
0 | 1 |
3 150 |
| 14/15 | Celtic FC |
34 | 0 |
0 | 0 |
2 970 |
| 06/07 | Heart of... |
35 | 0 |
1 | 3 |
3 060 |
| 05/06 | Heart of... |
37 | 0 |
0 | 0 |
3 175 |
| 04/05 | Heart of... |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 420 |
| 03/04 | Heart of... |
38 | 0 |
0 | 0 |
2 610 |
| 02/03 | Heart of... |
26 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 01/02 | Heart of... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 00/01 | Heart of... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Heart of... |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
Europa League Qualifying — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Heart of... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | Heart of... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 19/20 | Celtic FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | Celtic FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Prem. Sports Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Heart of... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Heart of... |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Scottish Premiership Top Six Split — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Heart of... |
5 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 21/22 | Heart of... |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 17/18 | Celtic FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Conference L. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Heart of... |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
Viaplay Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Heart of... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Championship — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Heart of... |
26 | 0 |
0 | 2 |
2 340 |
Betfred Cup — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Heart of... |
4 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 19/20 | Celtic FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 18/19 | Celtic FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Celtic FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 16/17 | Celtic FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Europa League — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Celtic FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Celtic FC |
8 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 15/16 | Celtic FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 14/15 | Celtic FC |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
Champions League Qu. — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Celtic FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Celtic FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 17/18 | Celtic FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 16/17 | Celtic FC |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 15/16 | Celtic FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 14/15 | Celtic FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 06/07 | Heart of... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Champions League — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Celtic FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 16/17 | Celtic FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
SCL by Utilita — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Celtic FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
League Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Celtic FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 09/10 | Sunderland AFC |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 08/09 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Premier League — 0G / 117M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Sunderland AFC |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Sunderland AFC |
28 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 09/10 | Sunderland AFC |
28 | 0 |
0 | 3 |
2 226 |
| 08/09 | Sunderland AFC |
18 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 07/08 | Sunderland AFC |
38 | 0 |
1 | 2 |
3 060 |
FA Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Sunderland AFC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 07/08 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Reserve League — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Sunderland AFC... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 10/11 | Sunderland AFC... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
CIS Insur. Cup — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Heart of... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 05/06 | Heart of... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 04/05 | Heart of... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 03/04 | Heart of... |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 02/03 | Heart of... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | Cowdenbeath FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
UEFA Cup — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Heart of... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 04/05 | Heart of... |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 03/04 | Heart of... |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
League One — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 01/02 | Cowdenbeath FC |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
🏳️ Kadra narodowa
79 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Historia kontuzji (14)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz barku |
01.05.2025 |
— |
136 |
14 |
| 23/24 |
Fitness |
01.11.2023 |
03.12.2023 |
33 |
7 |
| 22/23 |
Broken leg |
24.12.2022 |
01.11.2023 |
313 |
50 |
| 21/22 |
Ill |
17.02.2022 |
24.02.2022 |
8 |
1 |
| 18/19 |
Uraz kolana |
03.03.2019 |
31.03.2019 |
29 |
5 |
| 17/18 |
Uraz kolana |
02.05.2018 |
17.05.2018 |
16 |
3 |
| 17/18 |
Uraz kolana |
29.01.2018 |
03.04.2018 |
65 |
13 |
| 13/14 |
Uraz kolana |
30.04.2012 |
30.06.2014 |
792 |
34 |
| 10/11 |
Knee surgery |
18.04.2011 |
02.01.2012 |
260 |
38 |
| 10/11 |
Broken arm |
15.07.2010 |
16.09.2010 |
64 |
11 |
| 09/10 |
Broken arm |
09.11.2009 |
25.01.2010 |
78 |
13 |
| 09/10 |
Thigh problems |
10.09.2009 |
21.09.2009 |
12 |
2 |
| 08/09 |
Uraz kostki |
11.12.2008 |
15.01.2009 |
36 |
6 |
| 08/09 |
Uraz kostki |
23.10.2008 |
27.11.2008 |
36 |
8 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Celtic |
→ |
Heart of Midl. |
Transfer |
800k € |
| 14/15 |
03.07.2014 |
Career break |
→ |
Celtic |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Sunderland |
→ |
Career break |
Transfer |
3M € |
| 07/08 |
08.08.2007 |
Heart of Midl. |
→ |
Sunderland |
Transfer |
6M € |
| 01/02 |
23.12.2001 |
Cowdenbeath |
→ |
Heart of Midl. |
Powrót z wyp. |
— |
| 01/02 |
07.09.2001 |
Heart of Midl. |
→ |
Cowdenbeath |
Wypożyczenie |
— |
| 99/00 |
01.10.1999 |
Hearts FC U20 |
→ |
Heart of Midl. |
Transfer |
— |
| 99/00 |
01.07.1999 |
Hearts FC U17 |
→ |
Hearts FC U20 |
Transfer |
— |
| 98/99 |
01.07.1998 |
Hearts Youth |
→ |
Hearts FC U17 |
Transfer |
— |
| 97/98 |
01.07.1997 |
Tynecastle Colts |
→ |
Hearts Youth |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Craig Gordon?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.