Cristian Tula
⚽ Obrońca 🏟️ Retired 🏳️ Argentyna
| 📝 | Imię ojczyste | Cristian Alberto Tula |
| 🎂 | Data urodzenia | 27.01.1978 (48 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Rawson, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentyna |
| 📏 | Wzrost | 176 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 02.08.2022 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CA San Lorenzo de Almagro | 6 | 142 | 9 | 0 |
| CA Independiente | 5 | 82 | 5 | 1 |
| CA River Plate | 4 | 49 | 2 | 3 |
| Atlético Nacional | 1 | 18 | 1 | 2 |
| Arsenal FC | 3 | 51 | 1 | 0 |
| CS Dock Sud | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Club Ferro Carril Oeste | 2 | 26 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Apertura |
114 | 6 | 1 |
16 | 0 | 2 954 |
| Clausura |
120 | 5 | 1 |
28 | 1 | 916 |
| Final |
16 | 2 | 1 |
2 | 0 | 683 |
| Prim. B Nacional |
25 | 1 | 0 |
3 | 1 | 2 105 |
| Inicial |
14 | 1 | 0 |
2 | 0 | 1 037 |
| Copa Sudamericana |
19 | 1 | 1 |
4 | 0 | 450 |
| Libertadores |
28 | 1 | 2 |
5 | 1 | 165 |
| Liga Postobón I |
10 | 1 | 0 |
2 | 0 | 843 |
| Copa Argentina |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera División |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Transición |
11 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Partidos definición |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Apertura — 6G / 114M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | CA San Lorenzo de... |
13 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2011 | CA San Lorenzo de... |
15 | 4 |
0 | 4 |
305 |
| 2010 | Arsenal FC |
18 | 1 |
0 | 3 |
1 602 |
| 2009 | CA San Lorenzo de... |
13 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2008 | CA San Lorenzo de... |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2007 | CA San Lorenzo de... |
17 | 1 |
0 | 2 |
1 047 |
| 2006 | Arsenal FC |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2005 | CA River Plate |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2004 | CA River Plate |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2000 | Club Ferro Carril... |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 1999 | Club Ferro Carril... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Clausura — 5G / 120M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | CA San Lorenzo de... |
16 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 2010 | Arsenal FC |
14 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 2009 | CA San Lorenzo de... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2008 | CA San Lorenzo de... |
16 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2007 | CA San Lorenzo de... |
18 | 4 |
0 | 7 |
387 |
| 2006 | CA River Plate |
14 | 1 |
0 | 2 |
529 |
| 2005 | Arsenal FC |
14 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2004 | CA River Plate |
6 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 2000 | Club Ferro Carril... |
16 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 1999 | Club Ferro Carril... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Final — 2G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | CA Independiente |
16 | 2 |
1 | 2 |
683 |
Prim. B Nacional — 1G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CA Independiente |
25 | 1 |
0 | 3 |
2 105 |
Inicial — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | CA Independiente |
14 | 1 |
0 | 2 |
1 037 |
Copa Sudamericana — 1G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | CA Independiente |
5 | 1 |
0 | 2 |
450 |
| 2008 | CA San Lorenzo de... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2007 | CA San Lorenzo de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2006 | CA San Lorenzo de... |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2004 | CA River Plate |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2003 | CA River Plate |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Libertadores — 1G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Atlético Nacional |
8 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 2009 | CA San Lorenzo de... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2008 | CA San Lorenzo de... |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2006 | CA River Plate |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2004 | CA River Plate |
3 | 1 |
0 | 2 |
165 |
Liga Postobón I — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Atlético Nacional |
10 | 1 |
0 | 2 |
843 |
Copa Argentina — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CS Dock Sud |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | CS Dock Sud |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | CA Independiente |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera División — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | CA Independiente |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Transición — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | CA Independiente |
11 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Partidos definición — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CA Independiente |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (18)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
02.08.2022 |
Dock Sud |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Sp. Italiano |
→ |
Dock Sud |
Transfer |
100k € |
| 16/17 |
22.02.2017 |
Indep'te (Chi.) |
→ |
Sp. Italiano |
Transfer |
100k € |
| 16/17 |
27.01.2017 |
Without Club |
→ |
Indep'te (Chi.) |
Transfer |
100k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Juv. Unida (SL) |
→ |
Without Club |
Transfer |
100k € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Without Club |
→ |
Juv. Unida (SL) |
Transfer |
100k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Independiente |
→ |
Without Club |
Transfer |
200k € |
| 12/13 |
23.07.2012 |
Atl. Nacional |
→ |
Independiente |
Transfer |
500k € |
| 11/12 |
06.01.2012 |
San Lorenzo |
→ |
Atl. Nacional |
Transfer |
500k € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Arsenal Sarandí |
→ |
San Lorenzo |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 09/10 |
11.08.2009 |
San Lorenzo |
→ |
Arsenal Sarandí |
Wypożyczenie |
800k € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
River Plate |
→ |
San Lorenzo |
Transfer |
— |
| 06/07 |
30.06.2007 |
San Lorenzo |
→ |
River Plate |
Powrót z wyp. |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
River Plate |
→ |
San Lorenzo |
Wypożyczenie |
— |
| 05/06 |
31.12.2005 |
Arsenal Sarandí |
→ |
River Plate |
Powrót z wyp. |
— |
| 04/05 |
10.02.2005 |
River Plate |
→ |
Arsenal Sarandí |
Wypożyczenie |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Ferro |
→ |
River Plate |
Transfer |
— |
| 98/99 |
01.07.1998 |
Ferro U20 |
→ |
Ferro |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Cristian Tula?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.