Dénes Dibusz
⚽ Bramkarz 🏟️ Ferencvárosi TC 🏳️ Węgry
| 🎂 | Data urodzenia | 15.11.1990 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Pécs, Węgry |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Węgry |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Ferencvárosi TC |
| 📅 | Dołączył | 12.02.2014 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | Schultz Levente |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Ferencvárosi TC | 13 | 494 | 0 | 1 |
| Pécsi MFC | 4 | 113 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| NB I. |
430 | 0 | 1 |
13 | 0 | 36 258 |
| Champions League Qu. |
39 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 540 |
| Magyar Kupa |
44 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 827 |
| Europa League |
26 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 283 |
| Europa League Qualifying |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 740 |
| Conference L. |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 720 |
| UECL Quali |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Champions League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| NB II - West |
29 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 520 |
📋 Szczegóły per sezon
NB I. — 0G / 430M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Ferencvárosi TC |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 24/25 | Ferencvárosi TC |
27 | 0 |
0 | 2 |
2 430 |
| 23/24 | Ferencvárosi TC |
32 | 0 |
0 | 0 |
2 610 |
| 22/23 | Ferencvárosi TC |
32 | 0 |
1 | 0 |
2 610 |
| 21/22 | Ferencvárosi TC |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 340 |
| 20/21 | Ferencvárosi TC |
28 | 0 |
0 | 3 |
2 520 |
| 19/20 | Ferencvárosi TC |
33 | 0 |
0 | 0 |
2 340 |
| 18/19 | Ferencvárosi TC |
32 | 0 |
0 | 2 |
2 880 |
| 17/18 | Ferencvárosi TC |
32 | 0 |
0 | 2 |
2 880 |
| 16/17 | Ferencvárosi TC |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 520 |
| 15/16 | Ferencvárosi TC |
33 | 0 |
0 | 0 |
2 790 |
| 14/15 | Ferencvárosi TC |
30 | 0 |
0 | 0 |
2 700 |
| 13/14 | Ferencvárosi TC |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 13/14 | Pécsi MFC |
16 | 0 |
0 | 0 |
888 |
| 12/13 | Pécsi MFC |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 610 |
| 11/12 | Pécsi MFC |
30 | 0 |
0 | 3 |
2 700 |
Champions League Qu. — 0G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Ferencvárosi TC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 24/25 | Ferencvárosi TC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 23/24 | Ferencvárosi TC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | Ferencvárosi TC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 21/22 | Ferencvárosi TC |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 20/21 | Ferencvárosi TC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 19/20 | Ferencvárosi TC |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 16/17 | Ferencvárosi TC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Magyar Kupa — 0G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Ferencvárosi TC |
5 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 23/24 | Ferencvárosi TC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Ferencvárosi TC |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 20/21 | Ferencvárosi TC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Ferencvárosi TC |
4 | 0 |
0 | 0 |
277 |
| 17/18 | Ferencvárosi TC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Ferencvárosi TC |
7 | 0 |
0 | 1 |
600 |
| 15/16 | Ferencvárosi TC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 14/15 | Ferencvárosi TC |
5 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 13/14 | Pécsi MFC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Pécsi MFC |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 10/11 | Pécsi MFC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Europa League — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Ferencvárosi TC |
7 | 0 |
0 | 0 |
573 |
| 22/23 | Ferencvárosi TC |
8 | 0 |
0 | 2 |
720 |
| 21/22 | Ferencvárosi TC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 19/20 | Ferencvárosi TC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Europa League Qualifying — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Ferencvárosi TC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 22/23 | Ferencvárosi TC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Ferencvárosi TC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | Ferencvárosi TC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | Ferencvárosi TC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 15/16 | Ferencvárosi TC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 14/15 | Ferencvárosi TC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Conference L. — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ferencvárosi TC |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
UECL Quali — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ferencvárosi TC |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Champions League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Ferencvárosi TC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
NB II - West — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Pécsi MFC |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 520 |
🏳️ Kadra narodowa
45 meczów
Nr koszulki: 1
Aktywny kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz biodra |
23.01.2025 |
01.03.2025 |
38 |
10 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 13/14 |
12.02.2014 |
Pécsi MFC |
→ |
Ferencváros |
Transfer |
400k € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Barcs |
→ |
Pécsi MFC |
Powrót z wyp. |
— |
| 09/10 |
27.07.2009 |
Pécsi MFC |
→ |
Barcs |
Wypożyczenie |
— |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Pécsi MFC U19 |
→ |
Pécsi MFC |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Pécsi MFC U17 |
→ |
Pécsi MFC U19 |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Pécsi MFC Yth. |
→ |
Pécsi MFC U17 |
Transfer |
— |
| 03/04 |
29.07.2003 |
PEAC Jgd |
→ |
Pécsi MFC Yth. |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Dénes Dibusz?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.