Daan Reiziger
⚽ Bramkarz 🏟️ SC Telstar 🏳️ Holandia
| 🎂 | Data urodzenia | 17.06.2001 (24 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Groningen, Holandia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Holandia |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | SC Telstar |
| 📅 | Dołączył | 14.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | SEG |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| SC Telstar | 1 | 4 | 0 | 0 |
| SC Cambuur-Leeuwarden U21 | 2 | 11 | 0 | 0 |
| SC Cambuur Leeuwarden | 2 | 79 | 0 | 0 |
| Vitesse Arnhem | 3 | 56 | 0 | 0 |
| Vitesse Arnhem U21 | 2 | 12 | 0 | 0 |
| Ajax Amsterdam | 1 | 8 | 0 | 0 |
| Ajax Amsterdam U21 | 3 | 36 | 0 | 0 |
| Ajax Amsterdam UEFA U19 | 3 | 16 | 0 | 1 |
| Ajax Amsterdam U19 | 3 | 42 | 0 | 0 |
| Ajax Amsterdam U17 | 2 | 40 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Eredivisie |
60 | 0 | 0 |
1 | 0 | 575 |
| Beloften nacompetitie |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Keuken Kampioen Play-Offs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Keuken Kampioen Divisie |
106 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 080 |
| U21 Div. 1 Spring |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| U21 Cup Netherlands |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| KNVB Beker |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| U21 Div. 1 Fall |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| U21 Div. 2 Spring |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Play-Offs Conference League |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Conference L. |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| U21 Div. 2 Fall |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Europa League |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA Youth League |
16 | 0 | 1 |
0 | 0 | 271 |
| U19 Div. 1 Spring |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| U19 Cup NL |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 390 |
| U19 Div. 1 Fall |
21 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 170 |
| U17 Div. 1 Spring |
24 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 160 |
| Prelim. U17 |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
📋 Szczegóły per sezon
Eredivisie — 0G / 60M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | SC Telstar |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Vitesse Arnhem |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Vitesse Arnhem |
34 | 0 |
0 | 1 |
575 |
| 21/22 | Vitesse Arnhem |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Ajax Amsterdam |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Beloften nacompetitie — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SC... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Keuken Kampioen Play-Offs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SC Cambuur... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Keuken Kampioen Divisie — 0G / 106M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SC Cambuur... |
38 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | SC Cambuur... |
32 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 20/21 | Ajax Amsterdam U21 |
32 | 0 |
0 | 1 |
810 |
| 19/20 | Ajax Amsterdam U21 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Ajax Amsterdam U21 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U21 Div. 1 Spring — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SC... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | SC... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
U21 Cup Netherlands — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SC... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
KNVB Beker — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SC Cambuur... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | SC Cambuur... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Vitesse Arnhem |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 21/22 | Vitesse Arnhem |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U21 Div. 1 Fall — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SC... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 23/24 | SC... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
U21 Div. 2 Spring — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Vitesse Arnhem U21 |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 21/22 | Vitesse Arnhem U21 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Play-Offs Conference League — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Vitesse Arnhem |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference L. — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Vitesse Arnhem |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U21 Div. 2 Fall — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Vitesse Arnhem U21 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Europa League — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Ajax Amsterdam |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Youth League — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Ajax Amsterdam... |
9 | 0 |
1 | 0 |
271 |
| 18/19 | Ajax Amsterdam... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Ajax Amsterdam... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U19 Div. 1 Spring — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Ajax Amsterdam U19 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 18/19 | Ajax Amsterdam U19 |
12 | 0 |
0 | 0 |
450 |
U19 Cup NL — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Ajax Amsterdam U19 |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 18/19 | Ajax Amsterdam U19 |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
U19 Div. 1 Fall — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Ajax Amsterdam U19 |
10 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 18/19 | Ajax Amsterdam U19 |
10 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 17/18 | Ajax Amsterdam U19 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U17 Div. 1 Spring — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Ajax Amsterdam U17 |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 16/17 | Ajax Amsterdam U17 |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
Prelim. U17 — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Ajax Amsterdam U17 |
11 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 16/17 | Ajax Amsterdam U17 |
5 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Knee surgery |
31.05.2022 |
01.07.2022 |
32 |
0 |
| 21/22 |
Wrist fracture |
01.08.2021 |
20.01.2022 |
173 |
31 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
14.07.2025 |
SC Cambuur |
→ |
Telstar |
Transfer |
100k € |
| 23/24 |
01.09.2023 |
Vitesse |
→ |
SC Cambuur |
Transfer |
350k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Ajax U21 |
→ |
Vitesse |
Transfer |
150k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Ajax U19 |
→ |
Ajax U21 |
Transfer |
150k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Ajax U17 |
→ |
Ajax U19 |
Transfer |
— |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Ajax Youth |
→ |
Ajax U17 |
Transfer |
— |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Groningen Youth |
→ |
Ajax Youth |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Quick 1887 Yth. |
→ |
Groningen Youth |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Daan Reiziger?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.