Dalei Wang
⚽ Bramkarz 🏟️ Shandong Taishan 🏳️ Chiny
| 📝 | Imię ojczyste | 王大雷 |
| 🎂 | Data urodzenia | 09.01.1989 (37 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Dalian, Chiny |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Chiny |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Shandong Taishan |
| 📅 | Dołączył | 02.01.2014 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Shandong Taishan | 7 | 152 | 0 | 0 |
| Shandong Luneng Taishan | 11 | 239 | 0 | 0 |
| Shanghai Shenhua Liansheng | 10 | 196 | 0 | 0 |
| Shanghai United | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| AFC Champions League |
57 | 0 | 0 |
4 | 0 | 4 530 |
| AFC CL Elite Qualif. |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| Super League |
475 | 0 | 0 |
42 | 0 | 38 079 |
| Chinese FA Cup |
48 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 780 |
| CSL Championship Play-Offs |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 234 |
| Chinese Super Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| AFC CL-Qualification |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
📋 Szczegóły per sezon
AFC Champions League — 0G / 57M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Shandong Taishan |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 23/24 | Shandong Taishan |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 18/19 | Shandong Luneng... |
6 | 0 |
0 | 1 |
570 |
| 15/16 | Shandong Luneng... |
9 | 0 |
0 | 1 |
810 |
| 14/15 | Shandong Luneng... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 13/14 | Shandong Luneng... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 10/11 | Shanghai Shenhua... |
5 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 08/09 | Shanghai Shenhua... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 06/07 | Shanghai Shenhua... |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
AFC CL Elite Qualif. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Shandong Taishan |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Super League — 0G / 475M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Shandong Taishan |
19 | 0 |
0 | 2 |
1 612 |
| 2024 | Shandong Taishan |
24 | 0 |
0 | 1 |
2 070 |
| 2023 | Shandong Taishan |
28 | 0 |
0 | 2 |
2 520 |
| 2022 | Shandong Taishan |
27 | 0 |
0 | 2 |
2 429 |
| 2021 | Shandong Taishan |
22 | 0 |
0 | 0 |
1 755 |
| 2020 | Shandong Luneng... |
12 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2019 | Shandong Luneng... |
26 | 0 |
0 | 3 |
2 340 |
| 2018 | Shandong Luneng... |
21 | 0 |
0 | 1 |
1 890 |
| 2017 | Shandong Luneng... |
30 | 0 |
0 | 4 |
2 700 |
| 2016 | Shandong Luneng... |
29 | 0 |
0 | 1 |
2 610 |
| 2015 | Shandong Luneng... |
30 | 0 |
0 | 3 |
2 700 |
| 2014 | Shandong Luneng... |
29 | 0 |
0 | 3 |
2 610 |
| 2013 | Shanghai Shenhua... |
29 | 0 |
0 | 6 |
2 520 |
| 2012 | Shanghai Shenhua... |
30 | 0 |
0 | 3 |
2 610 |
| 2011 | Shanghai Shenhua... |
27 | 0 |
0 | 2 |
1 878 |
| 2010 | Shanghai Shenhua... |
15 | 0 |
0 | 2 |
1 325 |
| 2009 | Shanghai Shenhua... |
30 | 0 |
0 | 2 |
1 180 |
| 2008 | Shanghai Shenhua... |
29 | 0 |
0 | 1 |
1 980 |
| 2007 | Shanghai Shenhua... |
17 | 0 |
0 | 4 |
1 080 |
| 2006 | Shanghai United |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Chinese FA Cup — 0G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Shandong Taishan |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 2024 | Shandong Taishan |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2023 | Shandong Taishan |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 2022 | Shandong Taishan |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2021 | Shandong Taishan |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2020 | Shandong Luneng... |
6 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2019 | Shandong Luneng... |
5 | 0 |
0 | 1 |
480 |
| 2018 | Shandong Luneng... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2017 | Shandong Luneng... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2016 | Shandong Luneng... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2015 | Shandong Luneng... |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 2014 | Shandong Luneng... |
6 | 0 |
0 | 0 |
570 |
| 2013 | Shanghai Shenhua... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Shanghai Shenhua... |
2 | 0 |
0 | 0 |
240 |
| 2011 | Shanghai Shenhua... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CSL Championship Play-Offs — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Shandong Luneng... |
3 | 0 |
0 | 1 |
234 |
Chinese Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Shandong Luneng... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
AFC CL-Qualification — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Shandong Luneng... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Shandong Luneng... |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
🏳️ Kadra narodowa
42 meczów
Nr koszulki: 14
Były kadrowicz
10 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
6 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 17/18 |
Uraz pleców |
04.09.2018 |
24.11.2018 |
82 |
15 |
🔄 Historia transferów (3)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 13/14 |
02.01.2014 |
SH Greenland |
→ |
SD Luneng |
Transfer |
400k € |
| 06/07 |
01.01.2007 |
SH United |
→ |
SH Shenhua |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.02.2006 |
DL Yiteng |
→ |
SH United |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Dalei Wang?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.