Damián Albil
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Argentyna
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CA Independiente | 6 | 104 | 0 | 0 |
| CA Central Córdoba (SdE) | 1 | 11 | 0 | 0 |
| Club Ferro Carril Oeste | 3 | 14 | 0 | 0 |
| Club Atlético Tigre | 3 | 44 | 0 | 0 |
| Club Estudiantes de La Plata | 9 | 247 | 0 | 1 |
| CA San Lorenzo de Almagro | 1 | 38 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Libertadores |
44 | 0 | 0 |
0 | 0 | 121 |
| Superliga |
20 | 0 | 0 |
1 | 0 | 278 |
| Recopa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
13 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Prim. B Nacional |
18 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Copa Argentina |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Final |
25 | 0 | 0 |
0 | 0 | 768 |
| Inicial |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 340 |
| Clausura |
175 | 0 | 0 |
7 | 0 | 2 205 |
| Apertura |
142 | 0 | 1 |
5 | 0 | 4 367 |
| Club World Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Prim. Nacional - Promotion... |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Partidos definición |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Libertadores — 0G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | CA Independiente |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Club Atlético Tigre |
8 | 0 |
0 | 0 |
121 |
| 2010 | Club Estudiantes... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | Club Estudiantes... |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2008 | Club Estudiantes... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superliga — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | CA Independiente |
20 | 0 |
0 | 1 |
278 |
Recopa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | CA Independiente |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CA Independiente |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Club Atlético Tigre |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2011 | Club Estudiantes... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2003 | CA Independiente |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Prim. B Nacional — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | CA Central... |
11 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2015 | Club Ferro Carril... |
7 | 0 |
0 | 1 |
450 |
Copa Argentina — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Club Ferro Carril... |
3 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2014 | Club Ferro Carril... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2013 | Club Atlético Tigre |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2012 | Club Estudiantes... |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Final — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Club Atlético Tigre |
8 | 0 |
0 | 0 |
48 |
| 2013 | Club Atlético Tigre |
17 | 0 |
0 | 0 |
720 |
Inicial — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Club Atlético Tigre |
6 | 0 |
0 | 1 |
340 |
Clausura — 0G / 175M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Club Estudiantes... |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | CA San Lorenzo de... |
19 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2010 | Club Estudiantes... |
18 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 2009 | Club Estudiantes... |
19 | 0 |
0 | 1 |
315 |
| 2008 | Club Estudiantes... |
19 | 0 |
0 | 2 |
180 |
| 2007 | Club Estudiantes... |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2006 | Club Estudiantes... |
19 | 0 |
0 | 2 |
450 |
| 2005 | Club Estudiantes... |
19 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2004 | CA Independiente |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2003 | CA Independiente |
17 | 0 |
0 | 1 |
810 |
| 2002 | CA Independiente |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2001 | CA Independiente |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Apertura — 0G / 142M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Club Estudiantes... |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 039 |
| 2011 | CA San Lorenzo de... |
19 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 2010 | Club Estudiantes... |
18 | 0 |
0 | 2 |
1 545 |
| 2009 | Club Estudiantes... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2008 | Club Estudiantes... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2007 | Club Estudiantes... |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2006 | Club Estudiantes... |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2005 | Club Estudiantes... |
19 | 0 |
1 | 1 |
450 |
| 2004 | CA Independiente |
11 | 0 |
0 | 1 |
568 |
| 2003 | CA Independiente |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2002 | CA Independiente |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2001 | CA Independiente |
8 | 0 |
0 | 0 |
45 |
Club World Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Club Estudiantes... |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Prim. Nacional - Promotion Stage — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Club Ferro Carril... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Partidos definición — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Club Estudiantes... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Independiente |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 16/17 |
31.08.2016 |
Central Córdoba |
→ |
Independiente |
Transfer |
200k € |
| 15/16 |
09.01.2016 |
Ferro |
→ |
Central Córdoba |
Transfer |
200k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Tigre |
→ |
Ferro |
Transfer |
200k € |
| 12/13 |
12.07.2012 |
Estudiantes LP |
→ |
Tigre |
Transfer |
300k € |
| 10/11 |
30.06.2011 |
San Lorenzo |
→ |
Estudiantes LP |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Estudiantes LP |
→ |
San Lorenzo |
Wypożyczenie |
800k € |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Independiente |
→ |
Estudiantes LP |
Transfer |
— |
| 99/00 |
01.01.2000 |
Indep'te II |
→ |
Independiente |
Transfer |
— |
| 98/99 |
01.01.1999 |
Indep'te U20 |
→ |
Indep'te II |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Damián Albil?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.