Scott Davies
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Anglia
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Tranmere Rovers | 6 | 273 | 0 | 0 |
| Accrington Stanley | 1 | 19 | 0 | 0 |
| Fleetwood Town | 5 | 224 | 0 | 1 |
| Morecambe FC | 6 | 165 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| League Two |
313 | 0 | 1 |
18 | 0 | 17 260 |
| EFL Trophy |
26 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 065 |
| FA Cup |
32 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 400 |
| EFL Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| League One |
44 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 462 |
| League Two Play-Offs |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| National League Playoffs |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 525 |
| National League |
130 | 0 | 0 |
12 | 0 | 11 654 |
| League Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Conference |
116 | 0 | 0 |
5 | 0 | 7 035 |
📋 Szczegóły per sezon
League Two — 0G / 313M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Tranmere Rovers |
35 | 0 |
0 | 4 |
2 984 |
| 18/19 | Tranmere Rovers |
46 | 0 |
0 | 4 |
4 140 |
| 14/15 | Accrington Stanley |
19 | 0 |
0 | 2 |
1 710 |
| 14/15 | Morecambe FC |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 13/14 | Fleetwood Town |
46 | 0 |
0 | 3 |
2 520 |
| 12/13 | Fleetwood Town |
45 | 0 |
1 | 4 |
4 016 |
| 09/10 | Morecambe FC |
46 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | Morecambe FC |
31 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Morecambe FC |
35 | 0 |
0 | 0 |
900 |
EFL Trophy — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Tranmere Rovers |
8 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 19/20 | Tranmere Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Fleetwood Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Fleetwood Town |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 12/13 | Fleetwood Town |
1 | 0 |
0 | 1 |
120 |
| 09/10 | Morecambe FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
45 |
| 08/09 | Morecambe FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Morecambe FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
FA Cup — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Tranmere Rovers |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 19/20 | Tranmere Rovers |
5 | 0 |
0 | 2 |
510 |
| 18/19 | Tranmere Rovers |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 17/18 | Tranmere Rovers |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | Fleetwood Town |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 12/13 | Fleetwood Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | Fleetwood Town |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 10/11 | Fleetwood Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 09/10 | Morecambe FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Morecambe FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Morecambe FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Morecambe FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Tranmere Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Tranmere Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
League One — 0G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Tranmere Rovers |
28 | 0 |
0 | 3 |
2 462 |
| 14/15 | Fleetwood Town |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two Play-Offs — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Tranmere Rovers |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 13/14 | Fleetwood Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Morecambe FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
National League Playoffs — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Tranmere Rovers |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 16/17 | Tranmere Rovers |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 10/11 | Fleetwood Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
45 |
National League — 0G / 130M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Tranmere Rovers |
40 | 0 |
0 | 3 |
3 554 |
| 16/17 | Tranmere Rovers |
45 | 0 |
0 | 6 |
4 050 |
| 15/16 | Tranmere Rovers |
45 | 0 |
0 | 3 |
4 050 |
League Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Fleetwood Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Fleetwood Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Fleetwood Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | Morecambe FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Morecambe FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference — 0G / 116M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Fleetwood Town |
46 | 0 |
0 | 3 |
4 140 |
| 10/11 | Fleetwood Town |
46 | 0 |
0 | 2 |
2 786 |
| 06/07 | Morecambe FC |
21 | 0 |
0 | 0 |
109 |
| 05/06 | Morecambe FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
05.01.2022 |
Tranmere |
→ |
Retired |
Transfer |
50k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Fleetwood |
→ |
Tranmere |
Transfer |
50k € |
| 14/15 |
31.05.2015 |
Accrington |
→ |
Fleetwood |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 14/15 |
02.02.2015 |
Fleetwood |
→ |
Accrington |
Wypożyczenie |
50k € |
| 14/15 |
03.01.2015 |
Morecambe FC |
→ |
Fleetwood |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 14/15 |
24.10.2014 |
Fleetwood |
→ |
Morecambe FC |
Wypożyczenie |
50k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Morecambe FC |
→ |
Fleetwood |
Transfer |
25k € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Morecambe U18 |
→ |
Morecambe FC |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Scott Davies?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.