Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ Damien Da Silva
Damien Da Silva

Damien Da Silva

⚽ Obrońca 🏟️ Macarthur FC 🏳️ France Portugal
616
Meczów
23
Goli
10
Asyst
94
Żółtych
5
Czerwonych
15 551
Minut
0
Opinii
🎂Data urodzenia16.05.1988 (37 lat)
📍Miejsce urodzeniaTalence, Francja
🏳️ObywatelstwoFrance Portugal
📏Wzrost184 cm
PozycjaObrońca
🦶Preferowana nogaprawa
🏟️Aktualny klubMacarthur FC
📅Dołączył19.08.2025
📄Kontrakt do30.06.2026

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
Stade Rennais FC312983
SM Caen414172
Melbourne Victory24252
Clermont Foot 6326313
LB Châteauroux22610
Chamois Niortais FC36210
Olympique Lyon26200
Olympique Lyon B1100
FC Rouen 189939000

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
Ligue 1 274145 3849 378
A-League Men 3852 601 320
Ligue 2 11223 1002 762
Coupe de la Ligue 1210 10210
Championnat National 10710 2601 881
Coupe de France 3500 710
A-League Fin. 400 100
Europa League 2600 300
National 2 - Grp. C 100 000
Champions League 600 200
Trophée des Champions 100 000

📋 Szczegóły per sezon

Ligue 1 — 14G / 274M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23Olympique Lyon 180 02 0
21/22Olympique Lyon 320 03 0
20/21Stade Rennais FC 334 07 666
19/20Stade Rennais FC 261 23 2 245
18/19Stade Rennais FC 342 14 1 438
17/18SM Caen 324 07 710
16/17SM Caen 360 13 0
15/16SM Caen 282 04 1 242
14/15SM Caen 351 15 3 077
A-League Men — 5G / 38M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24Melbourne Victory 263 04 780
22/23Melbourne Victory 122 22 540
Ligue 2 — 2G / 112M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Clermont Foot 63 251 11 2 189
13/14Clermont Foot 63 330 27 0
10/11LB Châteauroux 30 00 0
09/10LB Châteauroux 221 01 573
07/08Chamois Niortais FC 200 01 0
06/07Chamois Niortais FC 90 00 0
Coupe de la Ligue — 1G / 12M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20Stade Rennais FC 10 00 0
18/19Stade Rennais FC 21 00 210
17/18SM Caen 20 00 0
16/17SM Caen 10 00 0
15/16SM Caen 10 00 0
14/15SM Caen 10 00 0
13/14Clermont Foot 63 10 00 0
10/11LB Châteauroux 10 00 0
08/09Chamois Niortais FC 10 01 0
07/08Chamois Niortais FC 10 00 0
Championnat National — 1G / 107M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
12/13FC Rouen 1899 350 09 0
11/12FC Rouen 1899 290 06 0
10/11FC Rouen 1899 210 04 0
08/09Chamois Niortais FC 221 07 1 881
Coupe de France — 0G / 35M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Clermont Foot 63 30 01 0
22/23Olympique Lyon 20 00 0
20/21Stade Rennais FC 10 00 0
19/20Stade Rennais FC 50 02 0
18/19Stade Rennais FC 40 00 0
17/18SM Caen 30 00 0
16/17SM Caen 10 00 0
14/15SM Caen 10 01 0
13/14Clermont Foot 63 10 01 0
12/13FC Rouen 1899 30 00 0
11/12FC Rouen 1899 10 01 0
10/11FC Rouen 1899 10 00 0
08/09Chamois Niortais FC 20 00 0
07/08Chamois Niortais FC 40 00 0
06/07Chamois Niortais FC 30 01 0
A-League Fin. — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24Melbourne Victory 40 01 0
Europa League — 0G / 26M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22Olympique Lyon 100 01 0
19/20Stade Rennais FC 60 00 0
18/19Stade Rennais FC 100 02 0
National 2 - Grp. C — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22Olympique Lyon B 10 00 0
Champions League — 0G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
20/21Stade Rennais FC 60 02 0
Trophée des Champions — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20Stade Rennais FC 10 00 0

Historia kontuzji (12)

SezonKontuzjaOdDoDniMecze omin.
24/25 Uraz mięśniowy 01.02.2025 16.03.2025 44 6
21/22 Uraz pleców 18.11.2021 27.11.2021 10 1
20/21 Stłuczenie uda 07.01.2021 18.01.2021 12 2
19/20 Uraz głowy 20.09.2019 24.09.2019 5 1
18/19 Uraz uda (dwugłowy) 27.03.2019 12.04.2019 17 4
18/19 Uraz mechaniczny 27.08.2018 10.09.2018 15 1
17/18 Uraz mechaniczny 30.03.2018 04.04.2018 6 1
17/18 Stłuczenie uda 25.02.2018 15.03.2018 19 3
17/18 Uraz pachwiny 25.11.2017 30.11.2017 6 2
16/17 Stłuczenie uda 17.05.2017 31.05.2017 15 1
15/16 Bruised ribs 11.04.2016 02.05.2016 22 3
15/16 Uraz uda (dwugłowy) 11.01.2016 04.02.2016 25 4

🔄 Historia transferów (13)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
25/26 19.08.2025 Clermont Foot Macarthur Transfer 250k €
24/25 01.07.2024 Melb. Victory Clermont Foot Transfer 400k €
22/23 06.02.2023 Olympique Lyon Melb. Victory Transfer 600k €
21/22 01.07.2021 Stade Rennais Olympique Lyon Transfer 2M €
18/19 26.07.2018 SM Caen Stade Rennais Transfer 5.5M €
14/15 01.07.2014 Clermont Foot SM Caen Transfer 300k €
13/14 21.08.2013 FC Rouen 1899 Clermont Foot Transfer 200k €
11/12 01.07.2011 LB Châteauroux FC Rouen 1899 Transfer 200k €
10/11 30.06.2011 FC Rouen 1899 LB Châteauroux Powrót z wyp. 200k €
10/11 01.01.2011 LB Châteauroux FC Rouen 1899 Wypożyczenie 200k €
09/10 16.07.2009 Chamois Niort LB Châteauroux Transfer 350k €
06/07 01.07.2006 Niort B Chamois Niort Transfer
05/06 01.07.2005 Bordeaux U19 Niort B Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Damien Da Silva?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy