Dani de Wit
⚽ Pomocnik 🏟️ FC Utrecht 🏳️ Holandia
| 🎂 | Data urodzenia | 27.01.1998 (28 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Hoorn, Holandia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Holandia |
| 📏 | Wzrost | 184 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | FC Utrecht |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2028 |
| 🤝 | Agent | PUM |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| AZ Alkmaar | 5 | 191 | 46 | 21 |
| Ajax Amsterdam U21 | 4 | 61 | 19 | 13 |
| Ajax Amsterdam U19 | 3 | 58 | 15 | 3 |
| Ajax Amsterdam UEFA U19 | 3 | 14 | 3 | 0 |
| FC Utrecht | 1 | 6 | 2 | 0 |
| VfL Bochum | 1 | 33 | 2 | 2 |
| Ajax U18 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Ajax Amsterdam | 3 | 61 | 0 | 0 |
| Ajax Amsterdam U17 | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Eredivisie |
167 | 32 | 12 |
22 | 2 | 1 710 |
| Jupiler League |
42 | 13 | 6 |
7 | 0 | 211 |
| U19 Div. 1 Fall |
27 | 12 | 2 |
0 | 0 | 382 |
| Keuken Kampioen Divisie |
19 | 6 | 7 |
5 | 0 | 210 |
| KNVB Beker |
17 | 5 | 2 |
2 | 0 | 891 |
| Conference L. |
21 | 4 | 2 |
5 | 0 | 608 |
| UECL Quali |
10 | 4 | 2 |
3 | 0 | 128 |
| UEFA Youth League |
14 | 3 | 0 |
5 | 0 | 210 |
| U19 Div. 1 Spring |
24 | 3 | 1 |
0 | 0 | 1 670 |
| Bundesliga |
33 | 2 | 2 |
1 | 0 | 573 |
| Play-Offs Conference League |
4 | 2 | 1 |
0 | 0 | 168 |
| Europa League |
14 | 1 | 2 |
3 | 0 | 450 |
| U19 Div. 2 Spring |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Europa League Qualifying |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Johan Cruijff Schaal |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| U19 Cup NL |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Play-Off U18 Eredivisie |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Prelim. U17 |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| U19 Div. 2 Fall |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Eredivisie — 32G / 167M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC Utrecht |
2 | 2 |
0 | 1 |
53 |
| 23/24 | AZ Alkmaar |
33 | 10 |
3 | 7 |
252 |
| 22/23 | AZ Alkmaar |
18 | 5 |
0 | 3 |
238 |
| 21/22 | AZ Alkmaar |
34 | 8 |
4 | 4 |
355 |
| 20/21 | AZ Alkmaar |
20 | 4 |
3 | 4 |
302 |
| 19/20 | AZ Alkmaar |
22 | 3 |
2 | 3 |
510 |
| 19/20 | Ajax Amsterdam |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Ajax Amsterdam |
30 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Ajax Amsterdam |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Jupiler League — 13G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Ajax Amsterdam U21 |
33 | 13 |
5 | 7 |
211 |
| 16/17 | Ajax Amsterdam U21 |
9 | 0 |
1 | 0 |
0 |
U19 Div. 1 Fall — 12G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Ajax Amsterdam U19 |
13 | 4 |
0 | 0 |
239 |
| 15/16 | Ajax Amsterdam U19 |
13 | 8 |
2 | 0 |
143 |
| 14/15 | Ajax Amsterdam U19 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Keuken Kampioen Divisie — 6G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Ajax Amsterdam U21 |
1 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 18/19 | Ajax Amsterdam U21 |
18 | 6 |
6 | 4 |
210 |
KNVB Beker — 5G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | AZ Alkmaar |
3 | 1 |
0 | 1 |
330 |
| 22/23 | AZ Alkmaar |
1 | 1 |
0 | 0 |
87 |
| 21/22 | AZ Alkmaar |
4 | 1 |
1 | 0 |
350 |
| 19/20 | AZ Alkmaar |
3 | 2 |
1 | 0 |
124 |
| 18/19 | Ajax Amsterdam |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Conference L. — 4G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | AZ Alkmaar |
6 | 1 |
1 | 0 |
424 |
| 22/23 | AZ Alkmaar |
7 | 3 |
1 | 2 |
184 |
| 21/22 | AZ Alkmaar |
8 | 0 |
0 | 3 |
0 |
UECL Quali — 4G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | AZ Alkmaar |
4 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 22/23 | AZ Alkmaar |
6 | 4 |
1 | 1 |
128 |
UEFA Youth League — 3G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Ajax Amsterdam... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Ajax Amsterdam... |
7 | 3 |
0 | 2 |
210 |
| 15/16 | Ajax Amsterdam... |
6 | 0 |
0 | 3 |
0 |
U19 Div. 1 Spring — 3G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Ajax Amsterdam U19 |
10 | 2 |
1 | 0 |
422 |
| 15/16 | Ajax Amsterdam U19 |
14 | 1 |
0 | 0 |
1 248 |
Bundesliga — 2G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | VfL Bochum |
33 | 2 |
2 | 1 |
573 |
Play-Offs Conference League — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | AZ Alkmaar |
4 | 2 |
1 | 0 |
168 |
Europa League — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | AZ Alkmaar |
6 | 1 |
1 | 1 |
450 |
| 19/20 | AZ Alkmaar |
8 | 0 |
1 | 2 |
0 |
U19 Div. 2 Spring — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Ajax U18 |
3 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Europa League Qualifying — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC Utrecht |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | AZ Alkmaar |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | AZ Alkmaar |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Ajax Amsterdam |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Ajax Amsterdam |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Johan Cruijff Schaal — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Ajax Amsterdam |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Ajax Amsterdam |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U19 Cup NL — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Ajax Amsterdam U19 |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Ajax Amsterdam U19 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Play-Off U18 Eredivisie — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Ajax Amsterdam U19 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prelim. U17 — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Ajax Amsterdam U17 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U19 Div. 2 Fall — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Ajax U18 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
Uraz stopy |
19.08.2025 |
— |
25 |
4 |
| 22/23 |
Uraz stopy |
23.01.2023 |
13.05.2023 |
111 |
20 |
| 20/21 |
Koronawirus |
05.05.2021 |
13.05.2021 |
9 |
2 |
| 20/21 |
Uraz kostki |
12.12.2020 |
18.02.2021 |
69 |
13 |
| 18/19 |
flesh wound |
12.03.2019 |
15.03.2019 |
4 |
1 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
VfL Bochum |
→ |
FC Utrecht |
Transfer |
2.5M € |
| 24/25 |
03.07.2024 |
AZ Alkmaar |
→ |
VfL Bochum |
Transfer |
5M € |
| 19/20 |
30.08.2019 |
Ajax |
→ |
AZ Alkmaar |
Transfer |
1M € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Ajax U21 |
→ |
Ajax |
Transfer |
1M € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Ajax U19 |
→ |
Ajax U21 |
Transfer |
75k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Ajax U17 |
→ |
Ajax U19 |
Transfer |
— |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Ajax Youth |
→ |
Ajax U17 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Dani de Wit?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.