Dani Torres
⚽ Pomocnik 🏟️ Independiente Santa Fe 🏳️ Colombia Spain
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Independiente Santa Fe | 9 | 300 | 6 | 12 |
| Independiente Medellín | 4 | 137 | 6 | 11 |
| CD Castellón | 1 | 35 | 1 | 0 |
| Albacete Balompié | 2 | 35 | 1 | 0 |
| Atlético Nacional | 1 | 12 | 0 | 0 |
| Real Zaragoza | 1 | 20 | 0 | 1 |
| Deportivo Alavés | 4 | 95 | 0 | 1 |
| Independiente Santa Fe U20 | 1 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga Postobón II |
49 | 3 | 6 |
14 | 0 | 2 101 |
| Liga DIMAYOR II |
103 | 2 | 4 |
30 | 2 | 549 |
| Liga DIMAYOR I |
36 | 2 | 3 |
11 | 0 | 2 324 |
| Liga Dimayor |
18 | 2 | 2 |
5 | 0 | 793 |
| Primera Federación - Gr. II |
34 | 1 | 0 |
10 | 0 | 2 793 |
| Fase Final LBD I |
21 | 1 | 0 |
5 | 0 | 720 |
| Libertadores |
39 | 1 | 0 |
10 | 0 | 720 |
| 2ª División |
51 | 1 | 1 |
14 | 0 | 1 253 |
| Liga Águila I |
29 | 1 | 1 |
6 | 0 | 1 405 |
| Copa del Rey |
17 | 0 | 1 |
3 | 0 | 0 |
| Copa Colombia |
29 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Fase Final LBD II |
21 | 0 | 2 |
5 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
8 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
| Copa Águila |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Fase Final LP II |
23 | 0 | 0 |
6 | 1 | 0 |
| Superliga Águila de Campeones |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Fase Final LP I |
13 | 0 | 1 |
3 | 0 | 0 |
| Liga Postobón I |
49 | 0 | 4 |
22 | 0 | 0 |
| Promoción a LaLiga |
4 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| LaLiga |
79 | 0 | 0 |
10 | 0 | 0 |
| Viareggio Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga Postobón II — 3G / 49M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Independiente... |
19 | 2 |
2 | 5 |
849 |
| 2014 | Independiente... |
15 | 1 |
4 | 3 |
1 252 |
| 2013 | Independiente... |
15 | 0 |
0 | 6 |
0 |
Liga DIMAYOR II — 2G / 103M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Independiente... |
9 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2024 | Independiente... |
17 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 2023 | Independiente... |
19 | 2 |
3 | 6 |
549 |
| 2022 | Independiente... |
13 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2016 | Independiente... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Independiente... |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2011 | Atlético Nacional |
12 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 2010 | Independiente... |
14 | 0 |
1 | 5 |
0 |
| 2009 | Independiente... |
8 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Liga DIMAYOR I — 2G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Independiente... |
18 | 1 |
0 | 5 |
941 |
| 2023 | Independiente... |
18 | 1 |
3 | 6 |
1 383 |
Liga Dimayor — 2G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Independiente... |
18 | 2 |
2 | 5 |
793 |
Primera Federación - Gr. II — 1G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | CD Castellón |
34 | 1 |
0 | 10 |
2 793 |
Fase Final LBD I — 1G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Independiente... |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2024 | Independiente... |
8 | 1 |
0 | 1 |
720 |
| 2023 | Independiente... |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Libertadores — 1G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Independiente... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Independiente... |
9 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 2015 | Independiente... |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2014 | Independiente... |
8 | 1 |
0 | 2 |
720 |
| 2013 | Independiente... |
12 | 0 |
0 | 3 |
0 |
2ª División — 1G / 51M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Albacete Balompié |
17 | 1 |
0 | 5 |
1 253 |
| 19/20 | Real Zaragoza |
18 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 18/19 | Albacete Balompié |
16 | 0 |
0 | 6 |
0 |
Liga Águila I — 1G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Independiente... |
16 | 1 |
1 | 4 |
1 405 |
| 2015 | Independiente... |
13 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Copa del Rey — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | CD Castellón |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Deportivo Alavés |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Deportivo Alavés |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 16/17 | Deportivo Alavés |
8 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Copa Colombia — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Independiente... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2024 | Independiente... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Independiente... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2022 | Independiente... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Independiente... |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Independiente... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Independiente... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Fase Final LBD II — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Independiente... |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2023 | Independiente... |
8 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 2022 | Independiente... |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Independiente... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Independiente... |
6 | 0 |
0 | 4 |
0 |
Copa Águila — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Independiente... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Independiente... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Fase Final LP II — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Independiente... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2014 | Independiente... |
8 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2013 | Independiente... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Independiente... |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2009 | Independiente... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Superliga Águila de Campeones — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Independiente... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | Independiente... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Fase Final LP I — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Independiente... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Independiente... |
6 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 2012 | Independiente... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga Postobón I — 0G / 49M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Independiente... |
10 | 0 |
2 | 6 |
0 |
| 2013 | Independiente... |
14 | 0 |
2 | 5 |
0 |
| 2012 | Independiente... |
11 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2011 | Independiente... |
13 | 0 |
0 | 8 |
0 |
| 2010 | Independiente... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Promoción a LaLiga — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Real Zaragoza |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Albacete Balompié |
2 | 0 |
0 | 2 |
0 |
LaLiga — 0G / 79M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Deportivo Alavés |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Deportivo Alavés |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Deportivo Alavés |
35 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 16/17 | Deportivo Alavés |
33 | 0 |
0 | 7 |
0 |
Viareggio Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Independiente... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
14 meczów
Nr koszulki: 16
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.01.2024 |
Indep. Medellín |
→ |
Indep. Santa Fe |
Transfer |
300k € |
| 22/23 |
08.08.2022 |
Castellón |
→ |
Indep. Medellín |
Transfer |
300k € |
| 21/22 |
31.08.2021 |
Albacete |
→ |
Castellón |
Transfer |
300k € |
| 20/21 |
07.02.2021 |
Without Club |
→ |
Albacete |
Transfer |
475k € |
| 20/21 |
20.08.2020 |
Real Zaragoza |
→ |
Without Club |
Transfer |
475k € |
| 19/20 |
31.01.2020 |
Alavés |
→ |
Real Zaragoza |
Transfer |
600k € |
| 18/19 |
30.06.2019 |
Albacete |
→ |
Alavés |
Powrót z wyp. |
900k € |
| 18/19 |
31.01.2019 |
Alavés |
→ |
Albacete |
Wypożyczenie |
900k € |
| 16/17 |
19.07.2016 |
Indep. Medellín |
→ |
Alavés |
Transfer |
3M € |
| 15/16 |
05.07.2015 |
Indep. Santa Fe |
→ |
Indep. Medellín |
Transfer |
850k € |
| 11/12 |
31.12.2011 |
Atl. Nacional |
→ |
Indep. Santa Fe |
Powrót z wyp. |
850k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Indep. Santa Fe |
→ |
Atl. Nacional |
Wypożyczenie |
850k € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Santa Fe U20 |
→ |
Indep. Santa Fe |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Dani Torres?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.