Daniel Arreola
⚽ Obrońca 🏟️ Retired 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Daniel Arreola Argüello |
| 🎂 | Data urodzenia | 07.10.1985 (40 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Cancún, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 181 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 02.02.2022 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Puebla FC | 3 | 70 | 7 | 0 |
| CF Pachuca | 6 | 117 | 5 | 7 |
| Atlas Guadalajara | 4 | 89 | 5 | 3 |
| CF Atlante | 3 | 78 | 4 | 2 |
| Club Potros Chetumal | 1 | 5 | 4 | 0 |
| Atlas Guadalajara U20 | 2 | 11 | 3 | 0 |
| LD Alajuelense | 2 | 41 | 2 | 2 |
| CF Pachuca U20 | 4 | 12 | 2 | 0 |
| Monarcas Morelia | 2 | 15 | 1 | 0 |
| Puebla FC U20 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Dorados de Sinaloa | 1 | 21 | 1 | 0 |
| CF Atlante UTN | 1 | 2 | 1 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
115 | 9 | 3 |
23 | 0 | 4 944 |
| Primera Apertura |
54 | 5 | 2 |
13 | 1 | 2 507 |
| Liga MX Clausura |
109 | 4 | 2 |
23 | 4 | 4 298 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
19 | 4 | 0 |
1 | 2 | 1 073 |
| Primera A Apert. |
5 | 4 | 0 |
4 | 0 | 107 |
| Primera Clausura |
59 | 3 | 5 |
17 | 0 | 368 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
5 | 2 | 0 |
3 | 0 | 45 |
| Clausura Play-Off |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Primera División Clausura |
16 | 1 | 1 |
4 | 0 | 1 339 |
| Club World Cup |
4 | 1 | 0 |
1 | 0 | 225 |
| InterLiga |
3 | 1 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Ascenso Apertura |
1 | 1 | 0 |
1 | 0 | 90 |
| Apertura Play-Off |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Primera División Apertura |
12 | 0 | 1 |
3 | 0 | 0 |
| CONCACAF League |
4 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Supercopa de Costa Rica |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CONCACAF CL |
9 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Libertadores |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Clausura |
7 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Liguilla Apertura |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa MX Apertura |
7 | 0 | 0 |
2 | 2 | 0 |
| Liguilla Clausura |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| North American SuperLiga |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Ascenso Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 9G / 115M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Puebla FC |
12 | 1 |
0 | 4 |
1 068 |
| 19/20 | Puebla FC |
16 | 1 |
0 | 2 |
786 |
| 18/19 | Puebla FC |
15 | 4 |
0 | 3 |
319 |
| 17/18 | Atlas Guadalajara |
15 | 1 |
0 | 5 |
1 212 |
| 16/17 | Atlas Guadalajara |
7 | 1 |
0 | 2 |
630 |
| 15/16 | Dorados de Sinaloa |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | CF Pachuca |
13 | 0 |
2 | 3 |
0 |
| 13/14 | CF Pachuca |
15 | 1 |
1 | 2 |
929 |
| 12/13 | CF Pachuca |
15 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Primera Apertura — 5G / 54M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Atlas Guadalajara |
16 | 2 |
1 | 6 |
572 |
| 10/11 | CF Pachuca |
8 | 1 |
0 | 1 |
273 |
| 09/10 | CF Atlante |
16 | 1 |
0 | 4 |
1 304 |
| 08/09 | CF Atlante |
14 | 1 |
1 | 2 |
358 |
Liga MX Clausura — 4G / 109M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Puebla FC |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | Puebla FC |
14 | 1 |
0 | 8 |
1 155 |
| 17/18 | Atlas Guadalajara |
16 | 1 |
1 | 1 |
1 095 |
| 16/17 | Atlas Guadalajara |
14 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Dorados de Sinaloa |
13 | 1 |
0 | 3 |
1 092 |
| 14/15 | Monarcas Morelia |
13 | 1 |
0 | 4 |
956 |
| 13/14 | CF Pachuca |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | CF Pachuca |
16 | 0 |
1 | 5 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 4G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Puebla FC U20 |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Atlas Guadalajara... |
7 | 1 |
0 | 0 |
620 |
| 14/15 | CF Pachuca U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF Pachuca U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | CF Pachuca U20 |
9 | 2 |
0 | 1 |
363 |
Primera A Apert. — 4G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Club Potros Chetumal |
5 | 4 |
0 | 4 |
107 |
Primera Clausura — 3G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CF Pachuca |
15 | 3 |
3 | 9 |
368 |
| 10/11 | Atlas Guadalajara |
14 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 09/10 | CF Atlante |
15 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 08/09 | CF Atlante |
15 | 0 |
0 | 6 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Atlas Guadalajara... |
1 | 2 |
0 | 0 |
45 |
| 12/13 | CF Pachuca U20 |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | Atlas Guadalajara... |
3 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Clausura Play-Off — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | LD Alajuelense |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Primera División Clausura — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | LD Alajuelense |
16 | 1 |
1 | 4 |
1 339 |
Club World Cup — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | CF Atlante |
3 | 1 |
0 | 1 |
225 |
InterLiga — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF Atlante |
3 | 1 |
0 | 1 |
270 |
Ascenso Apertura — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF Atlante UTN |
1 | 1 |
0 | 1 |
90 |
Apertura Play-Off — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | LD Alajuelense |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Primera División Apertura — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | LD Alajuelense |
12 | 0 |
1 | 3 |
0 |
CONCACAF League — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | LD Alajuelense |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | LD Alajuelense |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Supercopa de Costa Rica — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | LD Alajuelense |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CL — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | LD Alajuelense |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | CF Atlante |
6 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Libertadores — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Puebla FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Clausura — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Puebla FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Atlas Guadalajara |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Atlas Guadalajara |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Dorados de Sinaloa |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Atlas Guadalajara |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 08/09 | CF Atlante |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Atlas Guadalajara |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF Pachuca |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | CF Pachuca |
3 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Atlas Guadalajara |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF Pachuca |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
North American SuperLiga — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CF Pachuca |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 08/09 | CF Atlante |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF Atlante UTN |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (16)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
02.02.2022 |
LD Alajuelense |
→ |
Retired |
Transfer |
200k € |
| 20/21 |
01.01.2021 |
Atlas |
→ |
LD Alajuelense |
Transfer |
400k € |
| 20/21 |
31.12.2020 |
Puebla FC |
→ |
Atlas |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Atlas |
→ |
Puebla FC |
Wypożyczenie |
800k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Monarcas Morelia |
→ |
Atlas |
Transfer |
800k € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Atlas |
→ |
Monarcas Morelia |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Monarcas Morelia |
→ |
Atlas |
Wypożyczenie |
1.2M € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Dorados Sinaloa |
→ |
Monarcas Morelia |
Powrót z wyp. |
1.2M € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Monarcas Morelia |
→ |
Dorados Sinaloa |
Wypożyczenie |
1.2M € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Pachuca |
→ |
Monarcas Morelia |
Transfer |
1.2M € |
| 11/12 |
31.12.2011 |
Atlas |
→ |
Pachuca |
Powrót z wyp. |
850k € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Pachuca |
→ |
Atlas |
Wypożyczenie |
850k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Atlante |
→ |
Pachuca |
Transfer |
1M € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Atlante Tabasco |
→ |
Atlante |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
León |
→ |
Atlante Tabasco |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.01.2005 |
Club León U20 |
→ |
León |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Daniel Arreola?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.