Daniel Cappelletti
⚽ Obrońca 🏟️ AC Trento 🏳️ Włochy
| 🎂 | Data urodzenia | 08.10.1991 (34 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Cantù, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 183 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | AC Trento |
| 📅 | Dołączył | 01.02.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Filippo Cavadini |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Calcio Padova | 4 | 137 | 8 | 4 |
| LR Vicenza | 3 | 98 | 5 | 1 |
| AS Cittadella | 2 | 85 | 4 | 4 |
| LR Vicenza Virtus | 1 | 27 | 3 | 1 |
| FC Südtirol-Alto Adige | 2 | 66 | 2 | 1 |
| Palermo Primavera | 2 | 44 | 2 | 0 |
| AC Trento | 3 | 58 | 1 | 0 |
| Brindisi FC | 1 | 19 | 0 | 0 |
| SS Juve Stabia | 1 | 18 | 0 | 0 |
| US Sassuolo | 1 | 15 | 0 | 0 |
| Sassuolo Primavera | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Padova Primavera | 1 | 2 | 0 | 0 |
| US Palermo | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie B |
177 | 8 | 5 |
26 | 0 | 1 275 |
| Serie C-B |
59 | 4 | 1 |
7 | 0 | 3 683 |
| Lega Pro B |
37 | 2 | 3 |
7 | 0 | 1 465 |
| Coppa Lega Pro |
12 | 2 | 0 |
2 | 0 | 345 |
| Lega Pro A |
32 | 2 | 0 |
2 | 0 | 514 |
| Lega Pro 1a - A |
53 | 2 | 1 |
10 | 0 | 4 308 |
| Coppa Serie C |
13 | 1 | 0 |
1 | 0 | 349 |
| Serie C-A |
81 | 1 | 0 |
18 | 0 | 1 094 |
| Superc. Serie C |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Primavera C |
31 | 1 | 0 |
6 | 0 | 2 033 |
| Viareggio Cup |
9 | 1 | 0 |
1 | 0 | 510 |
| Serie C - A |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Playoff Serie C |
6 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Serie C-C |
18 | 0 | 0 |
5 | 0 | 0 |
| Serie B Play-out |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Italy Cup |
19 | 0 | 1 |
3 | 0 | 0 |
| PlayOff Lega Pro |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Supercoppa Lega |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primavera A |
2 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| Primavera B |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Primavera Fase Finale |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie A |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercoppa Primavera |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie B — 8G / 177M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | LR Vicenza |
17 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 20/21 | LR Vicenza |
35 | 4 |
1 | 6 |
669 |
| 18/19 | Calcio Padova |
34 | 4 |
1 | 9 |
606 |
| 14/15 | AS Cittadella |
40 | 0 |
3 | 9 |
0 |
| 11/12 | SS Juve Stabia |
18 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | US Sassuolo |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Calcio Padova |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C-B — 4G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | LR Vicenza Virtus |
25 | 3 |
1 | 5 |
750 |
| 17/18 | Calcio Padova |
34 | 1 |
0 | 2 |
2 933 |
Lega Pro B — 2G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Calcio Padova |
37 | 2 |
3 | 7 |
1 465 |
Coppa Lega Pro — 2G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Calcio Padova |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | AS Cittadella |
7 | 2 |
0 | 2 |
345 |
| 12/13 | FC Südtirol-Alto... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Lega Pro A — 2G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | AS Cittadella |
32 | 2 |
0 | 2 |
514 |
Lega Pro 1a - A — 2G / 53M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Südtirol-Alto... |
23 | 1 |
0 | 6 |
1 731 |
| 12/13 | FC Südtirol-Alto... |
30 | 1 |
1 | 4 |
2 577 |
Coppa Serie C — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | AC Trento |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | AC Trento |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Brindisi FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | LR Vicenza |
7 | 1 |
0 | 1 |
349 |
| 19/20 | LR Vicenza Virtus |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Calcio Padova |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C-A — 1G / 81M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | AC Trento |
36 | 0 |
0 | 12 |
0 |
| 23/24 | AC Trento |
14 | 1 |
0 | 5 |
1 094 |
| 22/23 | LR Vicenza |
31 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Superc. Serie C — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Calcio Padova |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Primavera C — 1G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Palermo Primavera |
23 | 1 |
0 | 5 |
2 033 |
| 08/09 | Palermo Primavera |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Viareggio Cup — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Palermo Primavera |
5 | 1 |
0 | 1 |
510 |
| 08/09 | Palermo Primavera |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C - A — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | AC Trento |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Playoff Serie C — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | AC Trento |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | AC Trento |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | LR Vicenza |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Serie C-C — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Brindisi FC |
18 | 0 |
0 | 5 |
0 |
Serie B Play-out — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | LR Vicenza |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Italy Cup — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | LR Vicenza |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | LR Vicenza |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | LR Vicenza Virtus |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | Calcio Padova |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Calcio Padova |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Calcio Padova |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | AS Cittadella |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | AS Cittadella |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 13/14 | FC Südtirol-Alto... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | FC Südtirol-Alto... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | US Sassuolo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Calcio Padova |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
PlayOff Lega Pro — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Calcio Padova |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | FC Südtirol-Alto... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | FC Südtirol-Alto... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercoppa Lega — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | AS Cittadella |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primavera A — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Sassuolo Primavera |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primavera B — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Padova Primavera |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Primavera Fase Finale — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Palermo Primavera |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie A — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | US Palermo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercoppa Primavera — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Palermo Primavera |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (15)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Hamstring muscle injury |
12.10.2023 |
25.10.2023 |
14 |
2 |
| 23/24 |
Stomach flu |
01.08.2023 |
08.08.2023 |
8 |
1 |
| 22/23 |
Intestinal virus |
10.02.2023 |
15.02.2023 |
6 |
2 |
| 22/23 |
Heel spur |
26.10.2022 |
16.11.2022 |
22 |
5 |
| 22/23 |
Heel spur |
29.09.2022 |
04.10.2022 |
6 |
1 |
| 22/23 |
Stress reaction of the bone |
28.08.2022 |
09.09.2022 |
13 |
1 |
| 21/22 |
Uraz kostki |
27.02.2022 |
15.04.2022 |
48 |
8 |
| 21/22 |
Bruised knee |
31.01.2022 |
25.02.2022 |
26 |
5 |
| 21/22 |
Foot bruise |
24.10.2021 |
26.12.2021 |
64 |
8 |
| 21/22 |
Foot bruise |
04.10.2021 |
20.10.2021 |
17 |
1 |
| 20/21 |
Koronawirus |
06.11.2020 |
28.11.2020 |
23 |
2 |
| 19/20 |
Muscle fatigue |
16.12.2019 |
19.12.2019 |
4 |
1 |
| 19/20 |
Odpoczynek |
26.11.2019 |
28.11.2019 |
3 |
1 |
| 15/16 |
unknown injury |
18.05.2016 |
22.05.2016 |
5 |
2 |
| 13/14 |
Uraz mięśniowy |
12.01.2014 |
28.02.2014 |
48 |
6 |
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.02.2024 |
Brindisi |
→ |
Trento |
Transfer |
100k € |
| 23/24 |
01.09.2023 |
LR Vicenza |
→ |
Brindisi |
Transfer |
125k € |
| 19/20 |
04.07.2019 |
Padova |
→ |
LR Vicenza |
Transfer |
400k € |
| 16/17 |
22.07.2016 |
Cittadella |
→ |
Padova |
Transfer |
250k € |
| 14/15 |
08.07.2014 |
US Palermo |
→ |
Cittadella |
Transfer |
150k € |
| 13/14 |
30.06.2014 |
Südtirol |
→ |
US Palermo |
Powrót z wyp. |
150k € |
| 12/13 |
13.07.2012 |
US Palermo |
→ |
Südtirol |
Wypożyczenie |
100k € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
Juve Stabia |
→ |
US Palermo |
Powrót z wyp. |
100k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
US Palermo |
→ |
Juve Stabia |
Wypożyczenie |
175k € |
| 11/12 |
01.12.2011 |
Sassuolo |
→ |
US Palermo |
Powrót z wyp. |
175k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
US Palermo |
→ |
Sassuolo |
Wypożyczenie |
175k € |
| 10/11 |
30.06.2011 |
Padova |
→ |
US Palermo |
Powrót z wyp. |
175k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Palermo U19 |
→ |
Padova |
Wypożyczenie |
50k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Daniel Cappelletti?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.