Daniel Muñoz
⚽ Obrońca 🏟️ Crystal Palace 🏳️ Kolumbia
| 📝 | Imię ojczyste | Daniel Muñoz Mejía |
| 🎂 | Data urodzenia | 25.05.1996 (29 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Amalfi, Kolumbia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Kolumbia |
| 📏 | Wzrost | 181 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Crystal Palace |
| 📅 | Dołączył | 30.01.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2028 |
| 🤝 | Agent | Goal Management SAS |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| KRC Genk | 4 | 152 | 19 | 20 |
| Atlético Nacional | 2 | 33 | 8 | 4 |
| Crystal Palace | 3 | 68 | 6 | 13 |
| Rionegro Águilas | 3 | 110 | 3 | 7 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| JPL |
110 | 14 | 17 |
22 | 0 | 1 620 |
| Liga DIMAYOR II |
52 | 6 | 6 |
15 | 0 | 1 144 |
| Premier League |
56 | 4 | 11 |
15 | 0 | 808 |
| Fase Final LBD II |
10 | 4 | 0 |
3 | 0 | 525 |
| FA Cup |
6 | 2 | 1 |
1 | 0 | 269 |
| Croky Cup |
10 | 1 | 2 |
4 | 0 | 360 |
| Conference L. |
5 | 1 | 0 |
3 | 0 | 450 |
| UECL Quali |
2 | 1 | 0 |
1 | 0 | 210 |
| JPL Champions PO |
6 | 1 | 0 |
2 | 0 | 528 |
| JPL Playoff II |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Copa Sudamericana |
8 | 1 | 0 |
2 | 0 | 180 |
| UECL Qualifiers |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Community Shield |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| EFL Cup |
3 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
4 | 0 | 1 |
3 | 0 | 0 |
| Europa League |
3 | 0 | 0 |
1 | 1 | 0 |
| JPL Play-Offs I |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liga Dimayor |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Colombia |
4 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Liga Águila I |
54 | 0 | 5 |
9 | 1 | 0 |
| Copa Águila |
9 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
JPL — 14G / 110M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | KRC Genk |
18 | 5 |
1 | 5 |
289 |
| 22/23 | KRC Genk |
30 | 7 |
7 | 8 |
374 |
| 21/22 | KRC Genk |
28 | 2 |
4 | 6 |
957 |
| 20/21 | KRC Genk |
34 | 0 |
5 | 3 |
0 |
Liga DIMAYOR II — 6G / 52M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Atlético Nacional |
15 | 4 |
4 | 7 |
334 |
| 2018 | Rionegro Águilas |
18 | 2 |
1 | 6 |
810 |
| 2017 | Rionegro Águilas |
19 | 0 |
1 | 2 |
0 |
Premier League — 4G / 56M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Crystal Palace |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 24/25 | Crystal Palace |
37 | 4 |
6 | 10 |
808 |
| 23/24 | Crystal Palace |
16 | 0 |
4 | 4 |
0 |
Fase Final LBD II — 4G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Atlético Nacional |
6 | 3 |
0 | 2 |
165 |
| 2018 | Rionegro Águilas |
4 | 1 |
0 | 1 |
360 |
FA Cup — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Crystal Palace |
6 | 2 |
1 | 1 |
269 |
Croky Cup — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | KRC Genk |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | KRC Genk |
3 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 21/22 | KRC Genk |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | KRC Genk |
4 | 1 |
2 | 1 |
360 |
Conference L. — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | KRC Genk |
5 | 1 |
0 | 3 |
450 |
UECL Quali — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | KRC Genk |
2 | 1 |
0 | 1 |
210 |
JPL Champions PO — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | KRC Genk |
6 | 1 |
0 | 2 |
528 |
JPL Playoff II — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | KRC Genk |
4 | 1 |
0 | 0 |
270 |
Copa Sudamericana — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Atlético Nacional |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 2019 | Rionegro Águilas |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2017 | Rionegro Águilas |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
UECL Qualifiers — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Crystal Palace |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Community Shield — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Crystal Palace |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Crystal Palace |
3 | 0 |
1 | 2 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | KRC Genk |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | KRC Genk |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 21/22 | KRC Genk |
2 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Europa League — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | KRC Genk |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
JPL Play-Offs I — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | KRC Genk |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga Dimayor — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Atlético Nacional |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Colombia — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Atlético Nacional |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Liga Águila I — 0G / 54M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Rionegro Águilas |
19 | 0 |
4 | 4 |
0 |
| 2018 | Rionegro Águilas |
18 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2017 | Rionegro Águilas |
17 | 0 |
1 | 3 |
0 |
Copa Águila — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Rionegro Águilas |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Rionegro Águilas |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
39 meczów, 3 goli
Nr koszulki: 21
Aktywny kadrowicz
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
flu |
24.11.2023 |
27.11.2023 |
4 |
1 |
| 22/23 |
Uraz uda (dwugłowy) |
02.04.2023 |
25.04.2023 |
24 |
4 |
🔄 Historia transferów (3)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
30.01.2024 |
KRC Genk |
→ |
Crystal Palace |
Transfer |
10M € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Atl. Nacional |
→ |
KRC Genk |
Transfer |
1.4M € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Rionegro Águila |
→ |
Atl. Nacional |
Transfer |
950k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Daniel Muñoz?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.