Daniel Villalva
⚽ Napastnik 🏟️ Club de Gimnasia y Tiro 🏳️ Argentyna
| 📝 | Imię ojczyste | Daniel Alberto Villalva Barrios |
| 🎂 | Data urodzenia | 05.07.1992 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Caá Catí, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentyna |
| 📏 | Wzrost | 158 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Club de Gimnasia y Tiro |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | Squadra Management ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Tiburones Rojos de Veracruz | 6 | 154 | 19 | 12 |
| CA River Plate | 8 | 90 | 8 | 4 |
| AA Argentinos Juniors | 2 | 34 | 4 | 0 |
| Querétaro FC | 1 | 40 | 3 | 3 |
| Club Guaraní | 1 | 35 | 2 | 1 |
| Goiás EC | 1 | 30 | 2 | 3 |
| Club Ferro Carril Oeste | 2 | 31 | 1 | 1 |
| Atlético La Paz | 2 | 26 | 0 | 0 |
| Club de Gimnasia y Tiro | 1 | 25 | 0 | 2 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
91 | 12 | 5 |
21 | 0 | 2 446 |
| Liga MX Clausura |
74 | 6 | 10 |
12 | 2 | 3 381 |
| Inicial |
32 | 4 | 0 |
2 | 0 | 492 |
| Apertura |
11 | 3 | 1 |
0 | 0 | 168 |
| Copa Argentina |
5 | 2 | 0 |
0 | 0 | 152 |
| Campeonato Goiano |
5 | 2 | 0 |
2 | 0 | 196 |
| Final |
33 | 2 | 3 |
2 | 0 | 907 |
| Copa MX Clausura |
12 | 2 | 0 |
0 | 0 | 588 |
| Primera Nacional |
55 | 1 | 3 |
3 | 0 | 477 |
| Primera División Clausura |
15 | 1 | 0 |
0 | 0 | 124 |
| Primera División Apertura |
16 | 1 | 1 |
3 | 0 | 794 |
| Prim. B Nacional |
26 | 1 | 0 |
1 | 0 | 307 |
| Liguilla Apertura |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Copa MX Apertura |
10 | 1 | 0 |
0 | 0 | 255 |
| Liga Expansión MX Ap. |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liguilla de Expansión Clausura |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga Expansión MX Cl. |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Libertadores |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Série A |
20 | 0 | 3 |
4 | 0 | 0 |
| Copa do Brasil |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercopa MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Clausura |
16 | 0 | 0 |
3 | 1 | 0 |
| Liguilla Clausura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Campeonato |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| First Division Promotion... |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 12G / 91M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Tiburones Rojos... |
14 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 18/19 | Querétaro FC |
17 | 2 |
2 | 4 |
640 |
| 17/18 | Tiburones Rojos... |
17 | 2 |
3 | 4 |
601 |
| 16/17 | Tiburones Rojos... |
14 | 2 |
0 | 4 |
468 |
| 15/16 | Tiburones Rojos... |
14 | 2 |
0 | 4 |
427 |
| 14/15 | Tiburones Rojos... |
15 | 4 |
0 | 2 |
310 |
Liga MX Clausura — 6G / 74M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Querétaro FC |
15 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 17/18 | Tiburones Rojos... |
15 | 1 |
1 | 2 |
1 201 |
| 16/17 | Tiburones Rojos... |
11 | 2 |
0 | 1 |
246 |
| 15/16 | Tiburones Rojos... |
16 | 1 |
2 | 3 |
1 273 |
| 14/15 | Tiburones Rojos... |
17 | 2 |
6 | 4 |
661 |
Inicial — 4G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | AA Argentinos... |
17 | 3 |
0 | 1 |
234 |
| 2013 | CA River Plate |
15 | 1 |
0 | 1 |
258 |
Apertura — 3G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | CA River Plate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | CA River Plate |
10 | 3 |
1 | 0 |
168 |
Copa Argentina — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Club de Gimnasia... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | CA River Plate |
4 | 2 |
0 | 0 |
152 |
Campeonato Goiano — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Goiás EC |
5 | 2 |
0 | 2 |
196 |
Final — 2G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CA River Plate |
16 | 1 |
3 | 1 |
414 |
| 2013 | AA Argentinos... |
17 | 1 |
0 | 1 |
493 |
Copa MX Clausura — 2G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Querétaro FC |
3 | 1 |
0 | 0 |
151 |
| 16/17 | Tiburones Rojos... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Tiburones Rojos... |
6 | 1 |
0 | 0 |
437 |
Primera Nacional — 1G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Club de Gimnasia... |
24 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 2023 | Club Ferro Carril... |
21 | 1 |
1 | 1 |
477 |
| 2022 | Club Ferro Carril... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera División Clausura — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Club Guaraní |
15 | 1 |
0 | 0 |
124 |
Primera División Apertura — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Club Guaraní |
16 | 1 |
1 | 3 |
794 |
Prim. B Nacional — 1G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | CA River Plate |
26 | 1 |
0 | 1 |
307 |
Liguilla Apertura — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Querétaro FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Tiburones Rojos... |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Copa MX Apertura — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Querétaro FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Tiburones Rojos... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Tiburones Rojos... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Tiburones Rojos... |
3 | 1 |
0 | 0 |
255 |
| 14/15 | Tiburones Rojos... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Expansión MX Ap. — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Atlético La Paz |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liguilla de Expansión Clausura — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Atlético La Paz |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Expansión MX Cl. — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Atlético La Paz |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Club Guaraní |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Série A — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Goiás EC |
20 | 0 |
3 | 4 |
0 |
Copa do Brasil — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Goiás EC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Goiás EC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Tiburones Rojos... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Clausura — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | CA River Plate |
15 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2009 | CA River Plate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Tiburones Rojos... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Campeonato — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CA River Plate |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
First Division Promotion (-11/12) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CA River Plate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
5 meczów, 3 goli
Nr koszulki: 9
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.01.2025 |
Atlético La Paz |
→ |
Gimnasia y Tiro |
Transfer |
100k € |
| 23/24 |
03.01.2024 |
Ferro |
→ |
Atlético La Paz |
Transfer |
100k € |
| 22/23 |
11.07.2022 |
Guaraní |
→ |
Ferro |
Transfer |
400k € |
| 20/21 |
29.01.2021 |
Goiás |
→ |
Guaraní |
Transfer |
1.2M € |
| 19/20 |
10.01.2020 |
Tiburones Rojos |
→ |
Goiás |
Transfer |
1.5M € |
| 18/19 |
30.06.2019 |
Querétaro FC |
→ |
Tiburones Rojos |
Powrót z wyp. |
1.8M € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Tiburones Rojos |
→ |
Querétaro FC |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
River Plate |
→ |
Tiburones Rojos |
Transfer |
600k € |
| 13/14 |
31.12.2013 |
Argentinos Jrs. |
→ |
River Plate |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 12/13 |
07.02.2013 |
River Plate |
→ |
Argentinos Jrs. |
Wypożyczenie |
600k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
River Plate II |
→ |
River Plate |
Transfer |
100k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
River Plate U20 |
→ |
River Plate II |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Daniel Villalva?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.