Daniele Sommariva
⚽ Bramkarz 🏟️ Genoa CFC 🏳️ Włochy
| 🎂 | Data urodzenia | 17.07.1997 (28 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Genova, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Genoa CFC |
| 📅 | Dołączył | 05.07.2023 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Alberto Jimmy ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Genoa CFC | 5 | 125 | 0 | 0 |
| Delfino Pescara 1936 | 1 | 46 | 0 | 0 |
| AC Monza | 3 | 87 | 0 | 0 |
| SS Monza 1912 | 1 | 51 | 0 | 0 |
| Milano City FC | 1 | 37 | 0 | 0 |
| Nocerina Calcio | 1 | 35 | 0 | 0 |
| Genoa U19 | 3 | 55 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie A |
118 | 0 | 0 |
0 | 0 | 31 |
| Italy Cup |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| Playoff Serie C |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie C-C |
38 | 0 | 0 |
1 | 0 | 792 |
| Coppa Serie C |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 020 |
| Serie B |
49 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Serie B Play-off |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie C-A |
27 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| PlayOff Lega Pro |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie C-B |
38 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Serie D - B |
34 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 529 |
| Coppa Serie D |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Play-off Serie D |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Serie D - H |
33 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 250 |
| Primavera A |
42 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 465 |
| Viareggio Cup |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Coppa Primavera |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie A — 0G / 118M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Genoa CFC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Genoa CFC |
38 | 0 |
0 | 0 |
27 |
| 23/24 | Genoa CFC |
37 | 0 |
0 | 0 |
4 |
| 15/16 | Genoa CFC |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Genoa CFC |
30 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Italy Cup — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Genoa CFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Genoa CFC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Genoa CFC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | AC Monza |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | AC Monza |
3 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 19/20 | AC Monza |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | SS Monza 1912 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Genoa CFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Playoff Serie C — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Delfino Pescara 1936 |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C-C — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Delfino Pescara 1936 |
38 | 0 |
0 | 1 |
792 |
Coppa Serie C — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Delfino Pescara 1936 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 19/20 | AC Monza |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 18/19 | SS Monza 1912 |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Serie B — 0G / 49M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | AC Monza |
27 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | AC Monza |
22 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Serie B Play-off — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | AC Monza |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C-A — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | AC Monza |
27 | 0 |
0 | 0 |
0 |
PlayOff Lega Pro — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | SS Monza 1912 |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C-B — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | SS Monza 1912 |
38 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Serie D - B — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Milano City FC |
34 | 0 |
0 | 1 |
2 529 |
Coppa Serie D — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Milano City FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Play-off Serie D — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Nocerina Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Serie D - H — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Nocerina Calcio |
33 | 0 |
0 | 1 |
2 250 |
Primavera A — 0G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Genoa U19 |
23 | 0 |
0 | 1 |
1 755 |
| 14/15 | Genoa U19 |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 13/14 | Genoa U19 |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Viareggio Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Genoa U19 |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 14/15 | Genoa U19 |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Coppa Primavera — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Genoa U19 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 14/15 | Genoa U19 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
05.07.2023 |
Pescara |
→ |
Genoa |
Transfer |
100k € |
| 22/23 |
13.07.2022 |
Monza |
→ |
Pescara |
Transfer |
100k € |
| 18/19 |
11.07.2018 |
Milano City |
→ |
Monza |
Transfer |
150k € |
| 17/18 |
10.07.2017 |
Genoa |
→ |
Milano City |
Transfer |
300k € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Nocerina |
→ |
Genoa |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 16/17 |
30.08.2016 |
Genoa |
→ |
Nocerina |
Wypożyczenie |
400k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Genoa U17 |
→ |
Genoa |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Daniele Sommariva?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.