Darren Ward
⚽ Obrońca 🏟️ Retired 🏳️ Anglia
| 📝 | Imię ojczyste | Darren Philip Ward |
| 🎂 | Data urodzenia | 12.09.1978 (47 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | London, Anglia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Anglia |
| 📏 | Wzrost | 191 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2019 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Millwall FC | 8 | 311 | 7 | 2 |
| Crystal Palace | 2 | 78 | 6 | 1 |
| Yeovil Town | 2 | 42 | 4 | 1 |
| Watford FC | 7 | 81 | 3 | 2 |
| Swindon Town | 2 | 93 | 2 | 1 |
| Crawley Town | 1 | 18 | 1 | 0 |
| Queens Park Rangers | 1 | 15 | 0 | 0 |
| Hemel Hempstead Town | 2 | 35 | 0 | 0 |
| Wolverhampton Wanderers Reserves | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Charlton Athletic | 1 | 16 | 0 | 0 |
| Wolverhampton Wanderers | 2 | 36 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Championship |
247 | 7 | 5 |
8 | 0 | 4 205 |
| First Division |
179 | 5 | 0 |
11 | 0 | 8 275 |
| League Two |
35 | 4 | 0 |
2 | 0 | 1 979 |
| League One |
133 | 4 | 1 |
7 | 0 | 5 990 |
| Premier League |
9 | 1 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| FA Cup |
40 | 1 | 1 |
1 | 0 | 180 |
| League Cup |
20 | 1 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| Second Division |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| EFL Trophy |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| National League South |
35 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| FL Trophy |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| League One Play-Offs |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Reserve League South |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Championship Play-Offs |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Championship — 7G / 247M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Millwall FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Millwall FC |
33 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 10/11 | Millwall FC |
41 | 1 |
1 | 0 |
2 644 |
| 08/09 | Charlton Athletic |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Watford FC |
10 | 1 |
2 | 0 |
809 |
| 08/09 | Wolverhampton... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Wolverhampton... |
31 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 06/07 | Crystal Palace |
27 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 05/06 | Crystal Palace |
43 | 5 |
1 | 2 |
752 |
| 04/05 | Millwall FC |
43 | 0 |
0 | 2 |
0 |
First Division — 5G / 179M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Queens Park Rangers |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 98/99 | Watford FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | Millwall FC |
46 | 3 |
0 | 5 |
1 380 |
| 02/03 | Millwall FC |
41 | 1 |
0 | 2 |
3 333 |
| 01/02 | Millwall FC |
33 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 01/02 | Watford FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 00/01 | Watford FC |
40 | 1 |
0 | 3 |
3 562 |
League Two — 4G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Yeovil Town |
16 | 3 |
0 | 1 |
432 |
| 15/16 | Yeovil Town |
19 | 1 |
0 | 1 |
1 547 |
League One — 4G / 133M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Crawley Town |
18 | 1 |
0 | 0 |
1 531 |
| 13/14 | Swindon Town |
37 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 12/13 | Swindon Town |
43 | 2 |
0 | 4 |
1 755 |
| 09/10 | Millwall FC |
35 | 1 |
0 | 3 |
2 704 |
Premier League — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Watford FC |
9 | 1 |
0 | 0 |
720 |
FA Cup — 1G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Queens Park Rangers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 97/98 | Watford FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 96/97 | Watford FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Yeovil Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Yeovil Town |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 13/14 | Swindon Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Swindon Town |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | Millwall FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Millwall FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Millwall FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Wolverhampton... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Crystal Palace |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Crystal Palace |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 03/04 | Millwall FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | Millwall FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | Millwall FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 00/01 | Watford FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Cup — 1G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Swindon Town |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Millwall FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
120 |
| 11/12 | Millwall FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Millwall FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Wolverhampton... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Crystal Palace |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Crystal Palace |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | Millwall FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | Millwall FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | Millwall FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | Watford FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 00/01 | Watford FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Second Division — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 97/98 | Watford FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 96/97 | Watford FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Trophy — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 97/98 | Watford FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Swindon Town |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Swindon Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
National League South — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Hemel Hempstead Town |
34 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Hemel Hempstead Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FL Trophy — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Yeovil Town |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
League One Play-Offs — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Swindon Town |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 09/10 | Millwall FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Reserve League South — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Wolverhampton... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship Play-Offs — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Crystal Palace |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | Millwall FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (23)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Hemel |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 17/18 |
09.02.2018 |
Without Club |
→ |
Hemel |
Transfer |
100k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Yeovil Town |
→ |
Without Club |
Transfer |
100k € |
| 15/16 |
08.11.2015 |
Without Club |
→ |
Yeovil Town |
Transfer |
150k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Swindon Town |
→ |
Without Club |
Transfer |
150k € |
| 14/15 |
31.05.2015 |
Crawley Town |
→ |
Swindon Town |
Powrót z wyp. |
150k € |
| 14/15 |
09.01.2015 |
Swindon Town |
→ |
Crawley Town |
Wypożyczenie |
250k € |
| 12/13 |
04.01.2013 |
Millwall |
→ |
Swindon Town |
Transfer |
250k € |
| 12/13 |
03.01.2013 |
Swindon Town |
→ |
Millwall |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 12/13 |
30.08.2012 |
Millwall |
→ |
Swindon Town |
Wypożyczenie |
250k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Wolves |
→ |
Millwall |
Transfer |
1.2M € |
| 09/10 |
31.12.2009 |
Millwall |
→ |
Wolves |
Powrót z wyp. |
1.2M € |
| 09/10 |
12.09.2009 |
Wolves |
→ |
Millwall |
Wypożyczenie |
1.2M € |
| 08/09 |
01.05.2009 |
Charlton |
→ |
Wolves |
Powrót z wyp. |
1.2M € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Wolves |
→ |
Charlton |
Wypożyczenie |
1.8M € |
| 08/09 |
01.11.2008 |
Watford |
→ |
Wolves |
Powrót z wyp. |
1.8M € |
| 08/09 |
01.09.2008 |
Wolves |
→ |
Watford |
Wypożyczenie |
1.8M € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Crystal Palace |
→ |
Wolves |
Transfer |
1.8M € |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Millwall |
→ |
Crystal Palace |
Transfer |
1.8M € |
| 01/02 |
01.10.2001 |
Watford |
→ |
Millwall |
Transfer |
— |
| 99/00 |
01.03.2000 |
QPR |
→ |
Watford |
Powrót z wyp. |
— |
| 99/00 |
01.12.1999 |
Watford |
→ |
QPR |
Wypożyczenie |
— |
| 95/96 |
01.07.1995 |
Watford U18 |
→ |
Watford |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Darren Ward?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.