Daryl Murphy
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ Irlandia
| 📝 | Imię ojczyste | Daryl Michael Murphy |
| 🎂 | Data urodzenia | 14.03.1983 (43 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Waterford, Irlandia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Irlandia |
| 📏 | Wzrost | 189 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2022 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Ipswich Town | 7 | 229 | 67 | 32 |
| Waterford United | 4 | 90 | 29 | 7 |
| Sunderland AFC | 5 | 143 | 14 | 17 |
| Nottingham Forest | 2 | 69 | 13 | 3 |
| Bolton Wanderers | 1 | 27 | 8 | 2 |
| Newcastle United | 1 | 23 | 6 | 1 |
| Celtic FC | 3 | 35 | 3 | 2 |
| Newcastle United U23 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Waterford FC | 2 | 9 | 0 | 0 |
| Sunderland AFC Reserves | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Sheffield Wednesday | 1 | 4 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Championship |
346 | 93 | 46 |
6 | 0 | 3 013 |
| Premier Division |
84 | 21 | 6 |
0 | 0 | 1 120 |
| FAI Cup |
9 | 8 | 1 |
0 | 0 | 68 |
| League One |
24 | 8 | 2 |
0 | 0 | 259 |
| Premier League |
89 | 4 | 4 |
2 | 0 | 1 196 |
| Premiership |
28 | 3 | 2 |
0 | 0 | 296 |
| EFL Cup |
6 | 2 | 0 |
0 | 0 | 118 |
| FA Cup |
14 | 1 | 2 |
0 | 0 | 90 |
| Premier League 2 |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 45 |
| League of Ireland Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| First Division |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| EFL Trophy |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| League Cup |
12 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Championship Play-Offs |
2 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Co-op. Ins. Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Reserve League North |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Championship — 93G / 346M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Nottingham Forest |
36 | 4 |
3 | 2 |
382 |
| 17/18 | Nottingham Forest |
28 | 7 |
0 | 0 |
289 |
| 16/17 | Newcastle United |
19 | 5 |
1 | 0 |
138 |
| 16/17 | Ipswich Town |
4 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 15/16 | Ipswich Town |
34 | 10 |
5 | 0 |
266 |
| 14/15 | Ipswich Town |
44 | 27 |
6 | 1 |
143 |
| 13/14 | Ipswich Town |
45 | 13 |
6 | 0 |
285 |
| 12/13 | Ipswich Town |
42 | 7 |
3 | 1 |
396 |
| 11/12 | Ipswich Town |
33 | 4 |
8 | 1 |
649 |
| 09/10 | Ipswich Town |
18 | 6 |
1 | 0 |
226 |
| 06/07 | Sunderland AFC |
39 | 10 |
11 | 1 |
239 |
| 05/06 | Sheffield Wednesday |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premier Division — 21G / 84M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Waterford FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Waterford FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2005 | Waterford United |
6 | 1 |
2 | 0 |
540 |
| 2004 | Waterford United |
35 | 13 |
2 | 0 |
239 |
| 2003 | Waterford United |
34 | 7 |
2 | 0 |
341 |
FAI Cup — 8G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2005 | Waterford United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2004 | Waterford United |
6 | 8 |
1 | 0 |
68 |
| 2003 | Waterford United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League One — 8G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Bolton Wanderers |
24 | 8 |
2 | 0 |
259 |
Premier League — 4G / 89M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Sunderland AFC |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Sunderland AFC |
33 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 07/08 | Sunderland AFC |
28 | 3 |
3 | 2 |
603 |
| 05/06 | Sunderland AFC |
18 | 1 |
0 | 0 |
593 |
Premiership — 3G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Celtic FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Celtic FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Celtic FC |
26 | 3 |
2 | 0 |
296 |
EFL Cup — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Nottingham Forest |
3 | 2 |
0 | 0 |
118 |
| 17/18 | Nottingham Forest |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Newcastle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Bolton Wanderers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Nottingham Forest |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Newcastle United |
2 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Ipswich Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Ipswich Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Ipswich Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Sunderland AFC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 08/09 | Sunderland AFC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 07/08 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premier League 2 — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Newcastle United U23 |
1 | 1 |
0 | 0 |
45 |
League of Ireland Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2003 | Waterford United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
First Division — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2002 | Waterford United |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Trophy — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Bolton Wanderers |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Cup — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Ipswich Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Ipswich Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Sunderland AFC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Sunderland AFC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 07/08 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship Play-Offs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Ipswich Town |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Celtic FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Celtic FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Co-op. Ins. Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Celtic FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Celtic FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Reserve League North — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Sunderland AFC... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
32 meczów, 3 goli
Nr koszulki: 10
Były kadrowicz
6 meczów, 2 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 16/17 |
Uraz łydki |
03.10.2016 |
31.12.2016 |
90 |
19 |
| 12/13 |
Thigh problems |
16.08.2012 |
16.09.2012 |
32 |
10 |
🔄 Historia transferów (20)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
01.01.2022 |
Waterford FC |
→ |
Retired |
Transfer |
10k € |
| 20/21 |
01.08.2020 |
Bolton |
→ |
Waterford FC |
Transfer |
800k € |
| 19/20 |
02.09.2019 |
Forest |
→ |
Bolton |
Transfer |
1M € |
| 17/18 |
21.07.2017 |
Newcastle |
→ |
Forest |
Transfer |
1.5M € |
| 16/17 |
28.08.2016 |
Ipswich |
→ |
Newcastle |
Transfer |
1M € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Celtic |
→ |
Ipswich |
Transfer |
750k € |
| 12/13 |
31.05.2013 |
Ipswich |
→ |
Celtic |
Powrót z wyp. |
750k € |
| 12/13 |
31.08.2012 |
Celtic |
→ |
Ipswich |
Wypożyczenie |
750k € |
| 11/12 |
31.05.2012 |
Ipswich |
→ |
Celtic |
Powrót z wyp. |
900k € |
| 11/12 |
25.08.2011 |
Celtic |
→ |
Ipswich |
Wypożyczenie |
900k € |
| 10/11 |
16.07.2010 |
Sunderland |
→ |
Celtic |
Transfer |
1.5M € |
| 09/10 |
01.06.2010 |
Ipswich |
→ |
Sunderland |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 09/10 |
01.02.2010 |
Sunderland |
→ |
Ipswich |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 05/06 |
24.12.2005 |
Sheff Wed |
→ |
Sunderland |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 05/06 |
24.11.2005 |
Sunderland |
→ |
Sheff Wed |
Wypożyczenie |
200k € |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Waterford Utd |
→ |
Sunderland |
Transfer |
200k € |
| 02/03 |
01.07.2002 |
Luton |
→ |
Waterford Utd |
Transfer |
— |
| 01/02 |
08.04.2002 |
Harrow Borough |
→ |
Luton |
Powrót z wyp. |
— |
| 01/02 |
08.03.2002 |
Luton |
→ |
Harrow Borough |
Wypożyczenie |
— |
| 00/01 |
01.07.2000 |
Luton U18 |
→ |
Luton |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Daryl Murphy?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.