David Braz
⚽ Obrońca 🏟️ Guarani Futebol Clube 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | David Braz de Oliveira Filho |
| 🎂 | Data urodzenia | 20.05.1987 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Guarulhos, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Guarani Futebol Clube |
| 📅 | Dołączył | 02.09.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.04.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Santos FC | 6 | 263 | 17 | 5 |
| Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense | 3 | 102 | 7 | 3 |
| CR Flamengo | 4 | 131 | 5 | 1 |
| Fluminense Football Club | 4 | 167 | 4 | 1 |
| Sociedade Esportiva Palmeiras | 2 | 38 | 3 | 0 |
| Sivasspor | 1 | 33 | 3 | 0 |
| Esporte Clube Vitória | 1 | 11 | 1 | 0 |
| Guarani Futebol Clube (SP) | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Mirassol Futebol Clube (SP) | 1 | 13 | 0 | 0 |
| Goiás EC | 1 | 31 | 0 | 0 |
| Panathinaikos FC | 1 | 8 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
405 | 18 | 6 |
55 | 4 | 8 195 |
| Libertadores |
64 | 6 | 2 |
11 | 1 | 1 576 |
| Copa do Brasil |
64 | 4 | 0 |
7 | 0 | 450 |
| Campeonato Paulista |
72 | 3 | 0 |
14 | 0 | 1 104 |
| Süper Lig |
32 | 3 | 0 |
10 | 0 | 898 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
17 | 2 | 0 |
5 | 0 | 450 |
| Campeonato Carioca |
38 | 1 | 1 |
9 | 1 | 810 |
| Campeonato Gaúcho |
7 | 1 | 1 |
3 | 0 | 450 |
| Copa do Nordeste |
6 | 1 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Carioca - Taça Rio |
18 | 1 | 0 |
5 | 0 | 450 |
| Série C |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Série B |
27 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Carioca - Final |
12 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
11 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Campeonato Gaúcho - Final |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Gauchão - Fase Final |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Gauchão - 2º Turno |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Baiano |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Türkiye Kupasi |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| SL1 Play-off |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Super League 1 |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 18G / 405M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Fluminense... |
34 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2022 | Fluminense... |
23 | 1 |
0 | 2 |
626 |
| 2021 | Fluminense... |
36 | 2 |
0 | 4 |
721 |
| 2020 | Grêmio Foot-Ball... |
33 | 2 |
0 | 2 |
721 |
| 2019 | Grêmio Foot-Ball... |
27 | 2 |
2 | 0 |
784 |
| 2018 | Santos FC |
13 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2017 | Santos FC |
28 | 3 |
2 | 7 |
814 |
| 2016 | Santos FC |
30 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2015 | Santos FC |
31 | 2 |
0 | 6 |
1 296 |
| 2014 | Santos FC |
31 | 3 |
1 | 12 |
897 |
| 2013 | Esporte Clube... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Santos FC |
27 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2011 | CR Flamengo |
30 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2010 | CR Flamengo |
30 | 1 |
0 | 4 |
1 492 |
| 2009 | CR Flamengo |
13 | 1 |
0 | 6 |
664 |
| 2008 | Sociedade... |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 2007 | Sociedade... |
15 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Libertadores — 6G / 64M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Fluminense... |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2022 | Fluminense... |
4 | 1 |
0 | 3 |
390 |
| 2021 | Fluminense... |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Grêmio Foot-Ball... |
2 | 1 |
0 | 0 |
118 |
| 2020 | Grêmio Foot-Ball... |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | Grêmio Foot-Ball... |
6 | 1 |
0 | 0 |
213 |
| 2018 | Santos FC |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2017 | Santos FC |
9 | 2 |
2 | 0 |
405 |
| 2012 | CR Flamengo |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2010 | CR Flamengo |
5 | 1 |
0 | 2 |
450 |
Copa do Brasil — 4G / 64M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Goiás EC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Fluminense... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Grêmio Foot-Ball... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Grêmio Foot-Ball... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Santos FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Santos FC |
3 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2016 | Santos FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Santos FC |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Santos FC |
6 | 3 |
0 | 2 |
180 |
| 2011 | CR Flamengo |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2007 | Sociedade... |
3 | 1 |
0 | 0 |
270 |
Campeonato Paulista — 3G / 72M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Mirassol Futebol... |
13 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2018 | Santos FC |
8 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 2017 | Santos FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Santos FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Santos FC |
14 | 2 |
0 | 4 |
630 |
| 2014 | Santos FC |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2008 | Sociedade... |
6 | 1 |
0 | 1 |
474 |
| 2007 | Sociedade... |
12 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Süper Lig — 3G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Sivasspor |
32 | 3 |
0 | 10 |
898 |
Paulistão A1 - Fase Final — 2G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Santos FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2017 | Santos FC |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 2016 | Santos FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2015 | Santos FC |
3 | 1 |
0 | 1 |
270 |
| 2014 | Santos FC |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Campeonato Carioca — 1G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fluminense... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Fluminense... |
10 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2022 | Fluminense... |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2012 | CR Flamengo |
4 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2011 | CR Flamengo |
9 | 1 |
0 | 2 |
810 |
| 2010 | CR Flamengo |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Campeonato Gaúcho — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Grêmio Foot-Ball... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2020 | Grêmio Foot-Ball... |
5 | 1 |
1 | 2 |
450 |
Copa do Nordeste — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Esporte Clube... |
6 | 1 |
0 | 1 |
540 |
Carioca - Taça Rio — 1G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | CR Flamengo |
6 | 1 |
0 | 1 |
450 |
| 2011 | CR Flamengo |
8 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2010 | CR Flamengo |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Série C — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Guarani Futebol... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Série B — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Goiás EC |
27 | 0 |
0 | 4 |
0 |
Club World Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca - Final — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2022 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Fluminense... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | CR Flamengo |
3 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2009 | CR Flamengo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Gaúcho - Final — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Grêmio Foot-Ball... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Gauchão - Fase Final — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Grêmio Foot-Ball... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Gauchão - 2º Turno — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Grêmio Foot-Ball... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Baiano — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Esporte Clube... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Esporte Clube... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Santos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Türkiye Kupasi — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Sivasspor |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
SL1 Play-off — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Panathinaikos FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Super League 1 — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Panathinaikos FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Panathinaikos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
3 meczów, 1 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
unknown injury |
03.03.2025 |
— |
194 |
20 |
🔄 Historia transferów (17)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
02.09.2025 |
Mirassol-SP |
→ |
Guarani |
Transfer |
100k € |
| 24/25 |
06.01.2025 |
Goiás |
→ |
Mirassol-SP |
Transfer |
100k € |
| 23/24 |
17.04.2024 |
Fluminense |
→ |
Goiás |
Transfer |
150k € |
| 20/21 |
16.04.2021 |
Grêmio |
→ |
Fluminense |
Transfer |
900k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Santos |
→ |
Grêmio |
Transfer |
1.3M € |
| 18/19 |
30.06.2019 |
Sivasspor |
→ |
Santos |
Powrót z wyp. |
1.3M € |
| 18/19 |
10.08.2018 |
Santos |
→ |
Sivasspor |
Wypożyczenie |
2M € |
| 13/14 |
31.12.2013 |
EC Vitória |
→ |
Santos |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Santos |
→ |
EC Vitória |
Wypożyczenie |
750k € |
| 11/12 |
01.05.2012 |
Flamengo |
→ |
Santos |
Transfer |
900k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Panathinaikos |
→ |
Flamengo |
Transfer |
1M € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Flamengo |
→ |
Panathinaikos |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Panathinaikos |
→ |
Flamengo |
Wypożyczenie |
500k € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Palmeiras |
→ |
Panathinaikos |
Transfer |
200k € |
| 07/08 |
01.02.2007 |
Palmeiras B |
→ |
Palmeiras |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.02.2006 |
Palmeiras U20 |
→ |
Palmeiras B |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.02.2005 |
Palmeiras U17 |
→ |
Palmeiras U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o David Braz?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.