Benjamin Huggel
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Szwajcaria
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FC Basel 1893 | 12 | 418 | 79 | 32 |
| Eintracht Frankfurt | 2 | 81 | 3 | 4 |
| FC Basel 1893 U21 | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Super League |
210 | 42 | 25 |
40 | 1 | 3 486 |
| Nationalliga A |
88 | 17 | 0 |
14 | 0 | 2 566 |
| Swiss Cup |
23 | 5 | 0 |
0 | 0 | 1 166 |
| Swisscom Cup |
7 | 4 | 1 |
0 | 0 | 260 |
| Champions League Qu. |
10 | 3 | 2 |
2 | 0 | 360 |
| NLA - Final round |
10 | 3 | 0 |
2 | 0 | 276 |
| UEFA Cup |
27 | 2 | 2 |
6 | 0 | 1 305 |
| DFB-Pokal |
10 | 2 | 1 |
3 | 0 | 227 |
| Champions League |
23 | 1 | 2 |
2 | 0 | 396 |
| Europa League |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Europa League Qualifying |
6 | 1 | 0 |
2 | 0 | 440 |
| Bundesliga |
66 | 1 | 3 |
5 | 0 | 1 799 |
| UI Cup |
12 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| 1.Liga Promotion |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Super League — 42G / 210M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Basel 1893 |
29 | 4 |
3 | 2 |
491 |
| 10/11 | FC Basel 1893 |
28 | 3 |
1 | 4 |
670 |
| 09/10 | FC Basel 1893 |
33 | 11 |
4 | 7 |
255 |
| 08/09 | FC Basel 1893 |
34 | 10 |
1 | 11 |
284 |
| 07/08 | FC Basel 1893 |
30 | 3 |
2 | 7 |
821 |
| 04/05 | FC Basel 1893 |
24 | 3 |
2 | 5 |
634 |
| 03/04 | FC Basel 1893 |
32 | 8 |
12 | 4 |
331 |
Nationalliga A — 17G / 88M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | FC Basel 1893 |
34 | 4 |
0 | 5 |
702 |
| 98/99 | FC Basel 1893 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | FC Basel 1893 |
14 | 7 |
0 | 1 |
133 |
| 01/02 | FC Basel 1893 |
17 | 1 |
0 | 3 |
1 371 |
| 00/01 | FC Basel 1893 |
20 | 5 |
0 | 5 |
360 |
Swiss Cup — 5G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | FC Basel 1893 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | FC Basel 1893 |
4 | 2 |
0 | 0 |
172 |
| 10/11 | FC Basel 1893 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | FC Basel 1893 |
5 | 1 |
0 | 0 |
416 |
| 08/09 | FC Basel 1893 |
3 | 1 |
0 | 0 |
300 |
| 02/03 | FC Basel 1893 |
4 | 1 |
0 | 0 |
278 |
| 00/01 | FC Basel 1893 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Swisscom Cup — 4G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | FC Basel 1893 |
4 | 2 |
1 | 0 |
180 |
| 04/05 | FC Basel 1893 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | FC Basel 1893 |
2 | 2 |
0 | 0 |
80 |
Champions League Qu. — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | FC Basel 1893 |
4 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 08/09 | FC Basel 1893 |
4 | 2 |
0 | 1 |
180 |
| 04/05 | FC Basel 1893 |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
NLA - Final round — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 00/01 | FC Basel 1893 |
10 | 3 |
0 | 2 |
276 |
UEFA Cup — 2G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | FC Basel 1893 |
7 | 1 |
2 | 1 |
585 |
| 06/07 | Eintracht Frankfurt |
5 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 04/05 | FC Basel 1893 |
8 | 1 |
0 | 1 |
720 |
| 03/04 | FC Basel 1893 |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 00/01 | FC Basel 1893 |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
DFB-Pokal — 2G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Eintracht Frankfurt |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 05/06 | Eintracht Frankfurt |
6 | 2 |
1 | 1 |
227 |
Champions League — 1G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Basel 1893 |
6 | 1 |
1 | 2 |
396 |
| 10/11 | FC Basel 1893 |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 08/09 | FC Basel 1893 |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | FC Basel 1893 |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | FC Basel 1893 |
5 | 1 |
0 | 0 |
450 |
Europa League Qualifying — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | FC Basel 1893 |
6 | 1 |
0 | 2 |
440 |
Bundesliga — 1G / 66M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Eintracht Frankfurt |
32 | 1 |
3 | 3 |
1 799 |
| 05/06 | Eintracht Frankfurt |
34 | 0 |
0 | 2 |
0 |
UI Cup — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | FC Basel 1893 |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 01/02 | FC Basel 1893 |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
1.Liga Promotion — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | FC Basel 1893 U21 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA-Cup Qualifikation — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | FC Basel 1893 |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
41 meczów, 2 goli
Nr koszulki: 6
Były kadrowicz
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 10/11 |
surgery |
14.02.2011 |
01.04.2011 |
47 |
9 |
| 10/11 |
Back problems |
01.12.2010 |
01.01.2011 |
32 |
3 |
| 07/08 |
concussion |
28.10.2007 |
01.11.2007 |
5 |
2 |
🔄 Historia transferów (4)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 12/13 |
01.07.2012 |
FC Basel |
→ |
Retired |
Transfer |
300k € |
| 07/08 |
04.07.2007 |
E. Frankfurt |
→ |
FC Basel |
Transfer |
1.8M € |
| 05/06 |
14.07.2005 |
FC Basel |
→ |
E. Frankfurt |
Transfer |
1.8M € |
| 98/99 |
20.07.1998 |
FC Münchenstein |
→ |
FC Basel |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Benjamin Huggel?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.