Davis Ikaunieks
⚽ Napastnik 🏟️ FC RFS 🏳️ Łotwa
| 📝 | Imię ojczyste | Dāvis Ikaunieks |
| 🎂 | Data urodzenia | 06.01.1994 (32 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Kuldiga, Łotwa |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Łotwa |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🏟️ | Aktualny klub | FC RFS |
| 📅 | Dołączył | 25.06.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
| 🤝 | Agent | Relatives |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FHK Liepajas Metalurgs II | 3 | 37 | 35 | 0 |
| FK Liepaja | 5 | 91 | 32 | 9 |
| FA Šiauliai | 2 | 39 | 20 | 3 |
| FC Vysocina Jihlava | 2 | 62 | 19 | 9 |
| Brunei DPMM FC | 1 | 20 | 18 | 0 |
| FC RFS | 3 | 34 | 7 | 3 |
| Liepajas Metalurgs | 5 | 27 | 5 | 3 |
| FK Jablonec | 5 | 81 | 3 | 3 |
| FK Jablonec B | 2 | 8 | 2 | 1 |
| FK Mlada Boleslav | 1 | 12 | 0 | 0 |
| FC Fastav Zlin | 1 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Virsliga |
124 | 38 | 14 |
7 | 0 | 1 653 |
| Nakotnes Liga |
37 | 35 | 0 |
9 | 0 | 258 |
| A Lyga |
34 | 18 | 3 |
6 | 0 | 154 |
| Premier League |
14 | 14 | 0 |
1 | 0 | 87 |
| HET Liga |
27 | 10 | 6 |
3 | 0 | 219 |
| ePojisteni.cz Li |
30 | 9 | 3 |
2 | 0 | 220 |
| Latvian Cup |
14 | 6 | 0 |
0 | 0 | 250 |
| Singapore Cup |
6 | 4 | 0 |
0 | 0 | 135 |
| Fortuna Liga |
70 | 2 | 3 |
0 | 0 | 47 |
| CFL |
8 | 2 | 1 |
0 | 1 | 200 |
| Lithuanian Cup |
3 | 2 | 0 |
0 | 0 | 137 |
| F:L Relegation G |
10 | 1 | 0 |
2 | 0 | 289 |
| UECL Qualifiers |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
5 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| MOL Cup |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UECL Quali |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| F:L Champion Grp |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Virsliga — 38G / 124M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | FC RFS |
8 | 1 |
1 | 0 |
242 |
| 2021 | FK Liepaja |
14 | 3 |
1 | 1 |
301 |
| 2019 | FC RFS |
13 | 6 |
2 | 0 |
106 |
| 2016 | FK Liepaja |
12 | 5 |
0 | 1 |
212 |
| 2015 | FK Liepaja |
24 | 15 |
3 | 1 |
137 |
| 2014 | FK Liepaja |
32 | 6 |
5 | 3 |
358 |
| 2013 | Liepajas Metalurgs |
18 | 2 |
2 | 1 |
297 |
| 2012 | Liepajas Metalurgs |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Nakotnes Liga — 35G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | FHK Liepajas... |
5 | 5 |
0 | 2 |
78 |
| 2012 | FHK Liepajas... |
17 | 13 |
0 | 3 |
102 |
| 2010 | FHK Liepajas... |
15 | 17 |
0 | 4 |
78 |
A Lyga — 18G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | FA Šiauliai |
34 | 18 |
3 | 6 |
154 |
Premier League — 14G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Brunei DPMM FC |
14 | 14 |
0 | 1 |
87 |
HET Liga — 10G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Vysocina Jihlava |
27 | 10 |
6 | 3 |
219 |
ePojisteni.cz Li — 9G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Vysocina Jihlava |
30 | 9 |
3 | 2 |
220 |
Latvian Cup — 6G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | FC RFS |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | FC RFS |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | FK Liepaja |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | FK Liepaja |
3 | 3 |
0 | 0 |
90 |
| 2014 | FK Liepaja |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Liepajas Metalurgs |
1 | 2 |
0 | 0 |
45 |
| 2013 | Liepajas Metalurgs |
2 | 1 |
0 | 0 |
115 |
Singapore Cup — 4G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Brunei DPMM FC |
6 | 4 |
0 | 0 |
135 |
Fortuna Liga — 2G / 70M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FK Jablonec |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | FK Jablonec |
26 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 21/22 | FK Jablonec |
7 | 2 |
0 | 0 |
47 |
| 20/21 | FK Jablonec |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | FK Mlada Boleslav |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | FC Fastav Zlin |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | FK Jablonec |
19 | 0 |
1 | 0 |
0 |
CFL — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FK Jablonec B |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | FK Jablonec B |
5 | 2 |
1 | 0 |
200 |
Lithuanian Cup — 2G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | FA Šiauliai |
3 | 2 |
0 | 0 |
137 |
F:L Relegation G — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FK Jablonec |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | FK Jablonec |
5 | 1 |
0 | 1 |
289 |
UECL Qualifiers — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC RFS |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | FA Šiauliai |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC RFS |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Liepajas Metalurgs |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 12/13 | Liepajas Metalurgs |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC RFS |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
MOL Cup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FK Jablonec |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | FK Jablonec |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | FK Mlada Boleslav |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | FK Jablonec |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | FC Vysocina Jihlava |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | FC Vysocina Jihlava |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Quali — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FK Liepaja |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
F:L Champion Grp — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FK Jablonec |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FK Jablonec |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 18/19 |
Bruised ribs |
15.11.2018 |
10.12.2018 |
26 |
5 |
| 17/18 |
Knee problems |
17.03.2018 |
10.04.2018 |
25 |
5 |
| 17/18 |
Problemy mięśniowe |
15.09.2017 |
21.09.2017 |
7 |
2 |
🔄 Historia transferów (17)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
25.06.2025 |
DPMM FC |
→ |
RFS |
Transfer |
500k € |
| 24/25 |
01.01.2025 |
FA Šiauliai |
→ |
DPMM FC |
Transfer |
500k € |
| 23/24 |
22.01.2024 |
Jablonec |
→ |
FA Šiauliai |
Transfer |
150k € |
| 21/22 |
31.12.2021 |
Liepaja |
→ |
Jablonec |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 20/21 |
25.01.2021 |
Jablonec |
→ |
Liepaja |
Wypożyczenie |
250k € |
| 20/21 |
31.12.2020 |
Mlada Boleslav |
→ |
Jablonec |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 20/21 |
03.08.2020 |
Jablonec |
→ |
Mlada Boleslav |
Wypożyczenie |
300k € |
| 19/20 |
30.06.2020 |
Fastav Zlin |
→ |
Jablonec |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
Jablonec |
→ |
Fastav Zlin |
Wypożyczenie |
500k € |
| 19/20 |
31.12.2019 |
RFS |
→ |
Jablonec |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 19/20 |
05.07.2019 |
Jablonec |
→ |
RFS |
Wypożyczenie |
500k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Jihlava |
→ |
Jablonec |
Transfer |
700k € |
| 16/17 |
01.01.2017 |
Liepaja |
→ |
Jihlava |
Transfer |
300k € |
| 16/17 |
31.12.2016 |
Jihlava |
→ |
Liepaja |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Liepaja |
→ |
Jihlava |
Wypożyczenie |
250k € |
| 13/14 |
01.02.2014 |
Metalurgs |
→ |
Liepaja |
Transfer |
75k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Metalurgs II |
→ |
Metalurgs |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Davis Ikaunieks?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.